Премини към съдържание

искам да си купувам галант


dido0000

Препоръчано мнение

продадох си наскоро колата и си търся нова ,,,,

преди 2-3 дни един приятел ми бутна мухата за Галант ...

та прегледах аз пазара ама нещо не съм наясно още и искам мнения .

гледам 97,8,9 1.8 или 2.0 ... как се представят 2та мтора

интересуват ме някви цени на части да си дам идея какво ще и давам после .... също цените по обслужването ... макар че прегледах днес някои друга тема в форума и видях как са ролки ремъци

също така до сега колите ми не са били над 100 коня ... и ме интересува 136кс за варна колко парички им се плаща данък ... ако има някои от варна

ще съм доволен от всяко мнение защото не съм наясно изобщо с тея коли...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми за гр.Стара Загора данъка ми за 2010г. е 250лв., за Галант 136 к.с. и това е една от основните причини да си продавам колата и другата да си купувам джип. Иначе вози перфектно и ми гори 10-11газ градско, стъбилно се държи на пътя и никакви проблеми за 2г. и пробег

20000км.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За Варна си приготви около 250лв данък. Ремъци и ролки не им знам цените вече, моите преди 3г ги сменях. Разход под 12л не ми е давала в града, на газ 13-13.5л. Частите не са от най-евтините но пък не ги сменяш често.Аз лично освен лагери на кутията и дискове друго не съм сменял вече 40 000км.

Кутията ако вие в момента излиза около 500лв ремонта. Ако си харесаш кола от Варна обади се ще я погледнем.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

продадох си наскоро колата и си търся нова ,,,,

преди 2-3 дни един приятел ми бутна мухата за Галант ...

та прегледах аз пазара ама нещо не съм наясно още и искам мнения .

гледам 97,8,9 1.8 или 2.0 ... как се представят 2та мтора

интересуват ме някви цени на части да си дам идея какво ще и давам после .... също цените по обслужването ... макар че прегледах днес някои друга тема в форума и видях как са ролки ремъци

също така до сега колите ми не са :good:били над 100 коня ... и ме интересува 136кс за варна колко парички им се плаща данък ... ако има някои от варна

ще съм доволен от всяко мнение защото не съм наясно изобщо с тея коли...

Привет от варна,погледни на сайта на Община варна-местни данъци и такси,има калкулатор за изчисление.Пишеш година и коне и ти казва колко е.Аз гледах ,като си купих мойта,но тя е 2,5 97г.Знам ,че след 14г. данъка е по-малък.Долу-горе толкова-250лв,зависи от годината.Може да имаш проблем със сервиза-калпави майстори-бол в града.Ако ще си я купуваш от авто-къщите ,ГЛЕДАЙ ВНИМАТЕЛНО!!!!!Намери си сигурен човек за консулт,приятелите ги ползвай за почерпката после ,не за консулт. :good: Ако си избрал тази да ти е следващата кола,ще имаш удоволствието да се наслаждаваш на Галант.Успех в избора.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

гледам 97,8,9 1.8 или 2.0 ... как се представят 2та мтора

В "гледането" наблегни на втория мотор, че първия ще има доста да го търсиш. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако данъка ти е проблем един приятелски съвет - не си купувай тази кола.

 

Колега, Милен е съвсем прав!

 

Ако мислиш за данъка, не ти трябва Галант.

 

А за избор на кола - сега ако си търся Галант от България, бих отишъл при колегата от форума Слави (Mitsubishi)

 

Успех с покупките!

 

Поздрави

Георгиев

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бензиновите мотори на Галантите след 97ма са:

2.0 i - 136 k.c.

2.4 GDI - 150 k.c.

2.5 V6 - 163 k.c.

1.8 - НЯМА.

 

Дизеловите:

2.0 - 90 к.с.

 

Е има и едни VR4, ама едва ли ти трябва такъв :)

Редактирано от Nickky
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Данъкът за град Варна е 136 к.с. * 1,5( коефициент за автомобили между 5 и 14 год.)= 204 лв.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Данъкът за град Варна е 136 к.с. * 1,5( коефициент за автомобили между 5 и 14 год.)= 204 лв.

 

Това е добра новина ако паднал. Плащал ли си го скоро или от някой калкулатор имаш информацията? Аз трета година плащам по 246лв включително и за 2010 беше толкова.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това е според калкулатора на общината и няма причина да е и стотинка повече. Има решение на общинския съвет за нивата на местните данъци и такси, публикувано на интернет страницата им, ако ми искат повече, ще се съдим...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

След 2 месеца ще се продава един галант 1999г,2.5 V6 24V - 163k.s сив металик.Внесена е през 2002 година в България от Германия.поддържана е само с оригинални части/за цени не ме питаите/,дискове предни сменяни на 100000 в балкан стар и т.н.,без кожен салон,ина4е всичко си има.Собственика в момента отсъства и аз се грижа за нея от както е внесена в БГ.Във Варна е.Ако искаш изчакаи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

След 2 месеца ще се продава един галант 1999г,2.5 V6 24V - 163k.s сив металик.Внесена е през 2002 година в България от Германия.поддържана е само с оригинални части/за цени не ме питаите/,дискове предни сменяни на 100000 в балкан стар и т.н.,без кожен салон,ина4е всичко си има.Собственика в момента отсъства и аз се грижа за нея от както е внесена в БГ.Във Варна е.Ако искаш изчакаи.

Да не е тъмно син с черни задни прозорци.....??????

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да не е тъмно син с черни задни прозорци.....??????

Не.Светло сив металик с антикрило на багажника,оригинални алуминиеви джанти. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...