Премини към съдържание

2 въпроса за еклипс


Препоръчано мнение

здравейте, регистрирах се преди малко с надежда да получа някаква помощ.

Имам еклипс 98г., всичко си е ок., но фаровете са от пластмаса и им е паднало гланцовото покритие, и сега са матирани и направо прецакват визията на колата. Пробвах да ги лакирам със спрей, ама резултатът беше краткотраен. вторият въпрос е ако някой знае за какво е едно кръгло копче , което се върти и се намира от ляво на волана. мислех че е за регулиране на осветлението на таблото , но не действа. Може да е развалено.

Мерси предварително :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

лесноооо - паста за зъби, вълнен парцал и по половин час търкане на фар - няма да ги познаеш после!!! На хондата ми станаха като от магазина, след какви ли не други опити :rolleyes:

Не опитвай с никви други полирпасти и боклуци

аааа накрая се поливат с бира, ама като дойдеш в Пловдив B)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

..вторият въпрос е ако някой знае за какво е едно кръгло копче , което се върти и се намира от ляво на волана. мислех че е за регулиране на осветлението на таблото , но не действа. Може да е развалено.

Мерси предварително :icon_bye:

:mitsu-smiley: Има ли нещо нарисувано до копчето. По принцип има копчета за регулиране на осветлението на таблото и се познават по нарисуваната лампа до тях. :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

мерси и за двата съвета, още утре ще пробвам трикът с пастата за зъби. а за копчето- нещо е имало нарисувано преди ама се е по изтрило. няма значение не е болка за умиране.

някой да има представа колко вървят едни ляти- джанти 16 цола . мерси

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Относително е да се каже колко пари са 16 цола джанти. Зависи от марката, състояние, с гуми или без. :) Предполагам около и над 500лв. с читави гуми. Успех в избора. :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мога ли и аз да попитам тук нещо, за да не отварям друга тема ..... Еклипс 90~92 с вдигащите се фарове, има един бутон които е над скоростния лост от ляво на една джаджа за стотинки, при мене е дупка, какво би трябвало да има там?

 

КИРИЛИЦА

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мога ли и аз да попитам тук нещо, за да не отварям друга тема ..... Еклипс 90~92 с вдигащите се фарове, има един бутон които е над скоростния лост от ляво на една джаджа за стотинки, при мене е дупка, какво би трябвало да има там?

 

КИРИЛИЦА

Това е копчето за катапулта............ :D сигурно вече е използван щом няма копче.......... :D :D

Може да е имало копче, но може да е имало и поставчица за стотинки, монети и т.н. ............. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

здравейте, регистрирах се преди малко с надежда да получа някаква помощ.

Имам еклипс 98г., всичко си е ок., но фаровете са от пластмаса и им е паднало гланцовото покритие, и сега са матирани и направо прецакват визията на колата. Пробвах да ги лакирам със спрей, ама резултатът беше краткотраен. вторият въпрос е ако някой знае за какво е едно кръгло копче , което се върти и се намира от ляво на волана. мислех че е за регулиране на осветлението на таблото , но не действа. Може да е развалено.

Мерси предварително :icon_bye:

Kръгло копче което се върти и се намира от ляво на волана е за регулиране на осветлението на таблото :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мога ли и аз да попитам тук нещо, за да не отварям друга тема ..... Еклипс 90~92 с вдигащите се фарове, има един бутон които е над скоростния лост от ляво на една джаджа за стотинки, при мене е дупка, какво би трябвало да има там?

 

КИРИЛИЦА

[/quot

 

 

Ако колата е с автоматични скорости има бутон за икономичен режим. Ако е с ръчка там стои един държач на монети.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Кoлата е с ръчни скорости и монетника е точно там но в дясно, а до него в ляво има дупка, която много прилича на фабрична дупка за копче .... въпроса е какво?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кoлата е с ръчни скорости и монетника е точно там но в дясно, а до него в ляво има дупка, която много прилича на фабрична дупка за копче .... въпроса е какво?

това за което питаш при мен има едно капаче и се отвария,може да се слагат дребни неща,но при тебе явно липсва капачето което затваря дупката.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...
  • преди 1 месец ...

ето тук пускам една снимка, че иначе неможем да се разберем

http://www.eblio.hit.bg/inner.jpg

 

приятелю,вдясно е кутиика а в ляво има монетник за 3-4 монети,които стоят вертикално

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

мерси и за двата съвета, още утре ще пробвам трикът с пастата за зъби. а за копчето- нещо е имало нарисувано преди ама се е по изтрило. няма значение не е болка за умиране.

някой да има представа колко вървят едни ляти- джанти 16 цола . мерси

 

 

аз продавам 4 нови 16ки/летНи/ с 4 зимни гуми. Бяха на Грандиса за около месец, но не му отиваха и ги смених с 17ки и /съответно/ с други гуми. Продавам и 4те фабрични Yokohama от Грандиса. На около 2 месеца каране са. Сори че е извън темата

 

От тези снимки трябваше да са видни джантите 16" и зимните гуми, но не са много видни

:icon_n_oops:

 

Я, това била стара тема. Пак-oops

post-787-1157724953.jpg

post-787-1157724975.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

WhiteHell .. дупката за която толкова много те тормози ..е стандартна и на в нея mitsubishi поставят бутоните за Cruise control-а. :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Джаджите на волана са за управление на Cruise controla (pic.1). А този бутон долу ти е вкючване/изключване на Cruise-а (pic.2). :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

разбрах че най вероятно това е стандартна дупка в която :mitsu-smiley: слагат някакви ултра - спешъл екстри и в базовия модел е покрито с капаче, но просто поствам снимки на моя Еклипс за да видите че наистина всички kонтроли на автопилота(включително On~Off) са на волана.

 

 

http://norpro.cjb.net/eblio/3d/cruise.jpg

 

Ето и дупката

 

http://norpro.cjb.net/eblio/3d/dupka.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...
разбрах че най вероятно това е стандартна дупка в която :mitsu-smiley: слагат някакви ултра - спешъл екстри и в базовия модел е покрито с капаче, но просто поствам снимки на моя Еклипс за да видите че наистина всички kонтроли на автопилота(включително On~Off) са на волана.

http://norpro.cjb.net/eblio/3d/cruise.jpg

 

Ето и дупката

 

http://norpro.cjb.net/eblio/3d/dupka.jpg

 

 

хехехе, виждам че това е от преди 2 години ,но ми стана смешно ,тази ултра спешъл дупка за екстри бая главоблъскане е предизвикала а всъщност наистина е поставка за монети

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз като мия на вуйчо ми еклипса това копче е за надигане на фаровете ,но без да светят и тей ме кефят :mitsu- :icon_rock: smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...