Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Пампорово 2010


Препоръчано мнение

Здравейте :mitsu-smiley: колежки, колеги, :mitsu-smiley: приятелки и приятели.

Тъй като няколко човека вече ме питат ще има ли среща на Пампорово тази година, раших да пусна тази тема, за да може да се види какво е настроението относно такова събиране.

Датите, които мога да предложа са:

"?"26-28.11.2010г"?", 03-05.12.2010г и 10-12.12.2010г.

Датите 26-28.11.2010г, обаче са мако под въпрос, тъй като собствениците могат да решат, че тогава ще бъде фирменият празник и в такъв случай хотела затваря врати за външни посетители.

За сега такива намерения не са депозирани от тяхна страна, но като собственици те си запазват това право. :icon_blush:

Обикновенно ако има такова мероприятие, се знае поне 20 дена по-рано, срок достатъчен да се организира за друга дата, ако разбирасе има желаещи. :good:

Мисля че темата я пускам достатъчно рано, за да може да се обсъжда и да се дават предложения.

Редактирано от Emil Dimitrov
По молба на потребителя - премахната анкета и добавена дата в заглавието
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 141
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Колега, идеята ми допада :), но можеш ли да дадеш някакви ориентировачни цени за престоя там :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Васе тая година ще има ли кроасани?Относно датите няма значение,при тебе сме

Редактирано от lancer j
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Къде се намира мястото......снимки? :icon_hmm:

Х-л Пампорово.Снимки има в нета колкото искаш,хотела е жесток

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Х-л Пампорово.Снимки има в нета колкото искаш,хотела е жесток

 

 

Аха, видях го, добре изглежда.....сега остава да видим и оферти. :icon_thumbup:

Редактирано от atila
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За ноември месец цените са както следва:

Апартамент - 70лв

Двойна стая - 50лв

Единична стая - 40лв

 

Деца до 12г не плащат нощувки!

 

Допълнителни хранения /обяд и вечеря/ при 20 или повече желаещи:

Обяд - 15лв

Вечеря - 18лв

 

Деца до 12г заплащат за допълнителни хранения /обяд или вечеря/ 50%:

Обяд - 7,50лв

Вечеря - 9лв

 

-------------------------------------------------------------------------

 

За месец декември, няма още формирани цени за хотела, но предполагам че ще са с от 10лв до 20лв по-високи за нощувките и с няколко лева за допълнителните хранения.

Може би ще изглеждат така:

Апартамент - 80-90лв

Двойна стая - 60-70лв

Единична стая - 50-55лв

 

Деца до 12г не плащат нощувки!

 

Допълнителни хранения /обяд и вечеря/ при 20 или повече желаещи:

Обяд - 15-18лв

Вечеря - 18-21лв

 

Деца до 12г заплащат за допълнителни хранения /обяд или вечеря/ 50%:

Обяд - 7,50-9лв

Вечеря - 9-10,50лв

 

Но това са мои предположения. Може и да се запазят същите, може и да е минимално увеличението.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Първата среща на Пампорово беше на 21-23.11.2008 г, беше много яко, а цените учудващо ниски за категорията на хотела. Ако искаме да стане традиция, желателно е да се съберем близко до горните дати, т.е. към края на ноември. Ако на 27-28 хотела няма да работи, тогава можем да го направим и на 20-21, ако Васко прецени че има такава възможност.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Първата среща на Пампорово беше на 21-23.11.2008 г, беше много яко, а цените учудващо ниски за категорията на хотела. Ако искаме да стане традиция, желателно е да се съберем близко до горните дати, т.е. към края на ноември. Ако на 27-28 хотела няма да работи, тогава можем да го направим и на 20-21, ако Васко прецени че има такава възможност.

За мене не е проблем и на 19-21.11 да направим срещата.

Ако сметнете за необходимо, нека модератор да включи и тази дата в анкетата.

А до колкото за 26-28.11, не е казано че няма да работи.

За сега празника на фирмата се гласи да е на Елените в новият ни хотел, но има едни 10%, които Аз като организатор съм длъжен да заложа като възможност.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Васко време е да посетим твоя роден край.Не сме стъпвали там от юни месец.С една дума време ни е!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Васко време е да посетим твоя роден край.Не сме стъпвали там от юни месец.С една дума време ни е!

Цонко, знаете че при мене всеки е добре дошъл! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ЕХА супер, идвам датите са супер! Може и на трите единствено ако е около 19-21 ми е невъзможно :drive: :drinks: :plane:

Редактирано от IVAN VR4x4
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Суперррр.... :icon_rock: купонче на клуб :mitsu-smiley: ще стане яка веселба,там сме! Какво стана с клубните фанелки?

Васко трябва ли да си носим вериги? :drive: Това е Пампорово по това време на месеца ,аз минавам от там всяка седмица.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Здравейте колеги и приятели. Малко ме нямаше в България, но вече съм си тука.

Погледнах как върви анкетата и видях, че има паралелно предложение за една от харесаните от Вас дати.

Мисля да не правя така, че да се застъпят двете мероприятия и да направя организация за дата от месец декември, за да могат тези които искат и имат възможност, да посетят и двете събирания. Ако някой има други предложения да ги сподели.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги и приятели. Малко ме нямаше в България, но вече съм си тука.

Погледнах как върви анкетата и видях, че има паралелно предложение за една от харесаните от Вас дати.

Мисля да не правя така, че да се застъпят двете мероприятия и да направя организация за дата от месец декември, за да могат тези които искат и имат възможност, да посетят и двете събирания. Ако някой има други предложения да ги сподели.

Декември е най-доброто предложение. Ако поръчаш и сняг, пак ще се уча да карам ски :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Декември е най-доброто предложение. Ако поръчаш и сняг, пак ще се уча да карам ски :D

Ами Веско, да ти кажа че сняг от сега заваля и вече има 5-6см.

Само незнам от кога ще пускат съораженията по пистите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Супер и декември е яко ... Когато кажеш ама без около 21 ноември сме на пампа с бате Веско!

P.s. Веско да вземеш кучката, аз ще взема шейната и ще ни дърпа по чукарите :plane:

Редактирано от IVAN VR4x4
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност ще е декември, защото от понеделник затваряме хотела за ремонт целия Ноември. Сега дъли ще е първата или втората седмица на Декември ще се уточни малко по-късно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Здравейте на всички.

Виждам че при така създалата се ситуация с ремонта на хотела, паралелните дати през този месец за другата среща и гласуването в анкетата, везните наклониха към предложението за среща на датите 10-12.12.2010г.

Както за предни, така и за тази среща ще обявя датите месец по-рано, за да има възможност за задаване на въпроси и изясняване на неясноти около самото събиране и неговата организация.

 

Датите, на които ще се проведе събирането на Пампорово, в едноименният х-л Пампорово са 10-12.12.2010г.

Промени в цените за момента няма. Ако има такива ще бъдат минимални и съобщени своевремено.

За сега знам че на тази дата има още едно заявено мероприятие.

Всичко друго остава както е написано в предложението по-горе.

Очаквам въпроси и заявките Ви за присъствие.

 

Моля модераторите да премахнат анкетата, като добавят в заглавието на темата обявената за срещата дата!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Идвам, планирай бе братко Васко!

Ванка, първи си в списъка! Честито! :icon_thumbup:

 

Списък:

 

1.IVAN VR4x4 - двойна стая /1бр./

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ,аз съм с две деца-на 2 и на 9 година ,как се процедира в тоя случай ? Достатъчна ли е двойна стая с допълнително легло или ми трябва апартамент?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...