Премини към съдържание

Борса за мотори в София


SLX

Препоръчано мнение

Колеги, след тригодишно прекъсване и кандилкане по скутери ми писна и ще си купя пак мотор. Сделката с жена ми обаче е за турър, а не пистак по причини семейно спокойствие...:icon_clap: Никога не съм знаел борса, специализирана за мотоциклети в София, някой ако знае, ще съм признателен да сподели. Иначе изборът ми е между добрият стар хорнет от 2004-2006 г- или ямаха Фзет6 - все шестотин кубикови "спокойни" туръри. В Дупница ще ида през уикенда.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://www.nasbikes.com/

http://www.nasbikes.com/nas/m/l0038.php

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При пичовете на "бул.България" и "Нишава" дали няма да изкочи нещо? :icon_hmm:

 

Няма нищо каквото търся, всъщност напоследък няма почти нищо там... И сервизът са го влошили доста. Едно време ходех при тях с пистовия мотор, но двата скутера нещо...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На вторият линк предлагат Фзет6....

 

Благодаря, Вальо, ти май повече от нас ги поназнайваш софийските борси за мотори.:icon_dance: Големи мъртъвци има по магазините, ама големи. Той крив моторът, сменен му капака на двигателя от падане, пластмасите стоят на 15 градуса настрани, силикони намазани навсякъде, ама искат пари като за нов... Много гнусен е пазарът на употребявани МПС тук, за жалост.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_blush:Съжалявам...

Мой познат си купи от там "пиаджело" или нещо подобно по съзвучие.

Доволен е, а и аз го видях на живо - бива го.

Та затуй препоръчах.

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По добре си вкарай от вън ... Аз съм фен на удобните макси скутери над 500 кубика. Що се отнася до удобен мотор мисля, че хонда голдуйн е най приятен, а да не говорим за пасажера - има подгряване на седалките, както и подлакътници ... Като отидеш с него на по-голямо разстояние след слизане от мотора, все едно си ставаш от дивана в къщи ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Видя ли този Хорнет ? Е, без слюда е модела, но пък е супер машина!

SV-тата на Сузуки са мегаздрави. Не знам дали ти харесват обаче. На 650-ката единственият кусур е слабичкият двигател. Затова пускат модела с 1000 кубика пак V2 конфигурация.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Видя ли този Хорнет ? Е, без слюда е модела, но пък е супер машина!

SV-тата на Сузуки са мегаздрави. Не знам дали ти харесват обаче. На 650-ката единственият кусур е слабичкият двигател. Затова пускат модела с 1000 кубика пак V2 конфигурация.

Благодаря ти за препоръката, гледах два хорнета, но не ми хареса техническото им състояние. Утре най-вероятно ще взема именно едно SV. Слабичко, но почти ново и чудесно състояние.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Г/д добре си се ореантирал гледам, но виж наблегни на Hornet, FZ6, Z750, SV650. В край на сметка не са прекалено тежки, къси, удобни и пъргави. Общо взето добри за градски условия. Погледнах този сайт с фз-а но не ми изглежда добър вариант точно тва моторче :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif
:D А освен това,е тръгнал да бие Владимиров по участие,за два дни 14 поста. :)
Редактирано от somalietsa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif
:D А освен това,е тръгнал да бие Владимиров по участие,за два дни 14 поста. :)

Колеги, това е разбираемо, човекът е нов, още не се е ориентирал в обстановката.

Нека не посрещаме новите колеги с ирония...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В крайна сметка какво се случи ? Взе ли СВ-то ? Още малко да си прилъгал жената и да си взел пистов :icon_angel: Аз планирам К-2 1000 ама още се борим с моята жена :icon_box:

Редактирано от KOKSARIAN
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш интерес ми пиши на лични да ти дам координатите на едно момче дето вкарва от италия и щеше на мен да ми върши работа , но реших да отложа ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Темата е моторджийска, та - материал за размисъл - http://hicomm.bg/future/futuristichna-koncepcija-za-pistov-motociklet.html?read=1&image=37467

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Темата е моторджийска, та - материал за размисъл - http://hicomm.bg/future/futuristichna-koncepcija-za-pistov-motociklet.html?read=1&image=37467

 

Няма агресия в това . За мен лично като форма и визия Хонда Цбр 1000 рр 2010 г. е най-добрия , а като поведение не мога да кажа защото не съм карал такъв . Карал съм 06 г. 1000 рр но е по-слаб от Сузуки 1000 к6 ( к6 - 2006 г.)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...