Премини към съдържание

Ама че късмет


Препоръчано мнение

В петък блъснах глиган ... и двамата сме доволни, защото колата и глигана са здрави :)

Карах с 90 ... намалих, защото го видях покрай пътя и както предположих, той като ме видя хукна и ми сече пътя. Успях да намаля още малко и го ударих с около 20-30 и го метнах в канафката. Скочих от колата да си видя предницата. Беше си наред, а оня шопар коло 70-80кг само се изтърси и изчезна, като не изглеждаше кой знае колко притеснен.

Миналата година блъснах куче до Царево(по абсолютно същия абсурден начин) ... малко след това и един гълъб премазах но с колело-изкочи измежду краката на хората с които се разминавах в парка. А веднъж една котка сама ми влезе между предните и задните гуми, но това беше преди около 10 години и бях с една Лада 4-ка :)

Струва ми се че прекалено бързо ми се случиха всички тези неща - точно за година ...

Вие някакви подобни изживявания да споделите?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да ходиш да палиш свещ! Чичо ми работи горска стража и го бяха извикали на едно проишествие - човек от Айтос идва в София, купува си чисто нова Шкода и тръгва да се прибира. След Сливен му изскача глиган на платното, при което шкодата става тоталка - накъсана предница, деформирано купе - бе тотал! Че му взеха на човека и глигана - прибира се във фризерите на горското........ Това са едни от най-коравите животни, голяма беля е можело да стане.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Навремето с една "Нива" ходих до Варна. Като спрях на паркинга видях, че на решетката с клюна право напред се беше забило някакво птиче. Уви, не беше оцеляло. Беше изпънато и удървено като някаква гротескна емблема, обърната наобратно на посоката на движение.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това са едни от най-коравите животни, голяма беля е можело да стане.....

 

Абе кораво .. ,ама не е като крава нали .... аз и такъв случай имах.. но с доста риск и бърза реакция успях да се размина :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нямаше на къде да бягам, защото идваше кола срещу мен. Аз като изстрелях прасето напред на късмет не го блъсна и насрещната кола, защото и тя не успя да спре напълно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хммм, гледай да не научи Брижит Бардо (на френски: Brigitte Bardot) за тебе, щтот знайш ли колко обича животинките, дет ги трепеш :icon_thumbup: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега от раздел лансър беше писал как с чисто новия лансер X е челосал Елен :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5-6 години, минавайки покрай една бензиностанция, един кон се бе отвързал и мина на 2 метра пред колата. В този момент се разминавахме с TIR, който го отнесе.

Миналата година се прибирах от София и на 5 км преди с.Арчар (обл.Видин) се движехме две коли една след друга, когато на метри пред предната кола (аз бях втора кола) буквално профуча една сърна. Добре че Митсубишито има добри спирачки, та не успях да го натреса този пред мен, въпреки че дистанцията бе 30-40 метра.

Много пъти съм спирал и съм "помагал" на костенурки да пресекат платното.

Птички още не съм удрял, защото съм видял, че при скорост от 90 км/ч и по-ниска - успяват да коригират полета си в правилната посока. :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5-6 години, минавайки покрай една бензиностанция, един кон се бе отвързал и мина на 2 метра пред колата. В този момент се разминавахме с TIR, който го отнесе.

Миналата година се прибирах от София и на 5 км преди с.Арчар (обл.Видин) се движехме две коли една след друга, когато на метри пред предната кола (аз бях втора кола) буквално профуча една сърна. Добре че Митсубишито има добри спирачки, та не успях да го натреса този пред мен, въпреки че дистанцията бе 30-40 метра.

Много пъти съм спирал и съм "помагал" на костенурки да пресекат платното.

Птички още не съм удрял, защото съм видял, че при скорост от 90 км/ч и по-ниска - успяват да коригират полета си в правилната посока. http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_angel.gif

 

Удрял съм две птичета и ми беше много мъчно, че ги убих... Вторя път бях с жена ми, която плака. Първият пък бях с едно турбо кабрио на приятел и доста се притесних, птичето беше заседнало в халогена на колата... Очевидно съм се движел с много повече от 90 км.ч

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хм, преди 6-7 години десетина коня в галоп пресякоха платното до село Пробуда, орлето само не литна.... Иначе едно врабче се разби в чистачката ми на магистралата веднъж, а щях да предизвикам верижна катастрофа заради едно мъничко кученце на Български извор..... Не мовах да го избегна, много заблудено беше.........Че бях и с децата, малката се разтрои много.........

Между другото, за две седмици за втори път съм в Добрич - никога не съм виждал толкова премазани кучета по пътищата, тази година е направо ад. И си мисля да започна да ги снимам и да ги изпращам на всички природозащитници..... Че са напаст! Обичам животните, имал съм и куче, и котка, но искат грижи... и има милион по-хуманни начини, отколкото да свършиш под гумите и да претрепеш някой..... Не знам докъде ще стигне това, в нашия квартал са цяла глутница

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Преди около 4-5 години карах по Тракия (посока София) бях на 30-40м. зад една кола това в 3 през ноща, някой беше блъснал куче, то къде има мрежи, къде са я окрали... бая голямо куче си беше и лежеше в дясната лента. Колата която беше пред мен успя да го заобиколи но аз само го "прекрачих" и го ударих с гърнето което се откачи от удара и го събирахме по магистралата. Добре, че нямаше движение... беше си приключение да оправяме гърнето с подръчни материали посред нощ на магистралата.

А по-миналата година на път за УК около Драгоман както си карам една гугутка която беше до канавката от дясно реши да излети в последния момент напречно на пътя и я ударих някъде с 90-ина карах, мислех, че ще влезе при мен доста силен удар се чу но стъклото оцеля, за съжаление гугутката не можа.

Та това са ми на мен инцидентите с животни.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Извод... Мitsubishi kills all :)

 

Това в кръга на шегата разбира се... аз за краткото време, за което съм имал Мицито, мога да кажа че съм избил бая мухи :yes3: :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Извод... Мitsubishi kills all :)

 

Това в кръга на шегата разбира се... аз за краткото време, за което съм имал Мицито, мога да кажа че съм избил бая мухи :yes3: :first:

 

Само с предното стъкло ли ги трепеш? Щот майсторите ги трепем и със страничните :icon_rock: :icon_dance: :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...