Премини към съдържание

Моля за помощ :)


Препоръчано мнение

Аха, сигурно, ама да сравняваш надеждност и здравина на 124-ка с галант е малко перверзна работа...

Абе и те се развалят бе, да ги еВа..Към 180000 км. им се прецаква контактния ключ и се пали мното тегаво..:icon_censored: ..:lol::lol::lol:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе и те се развалят бе, да ги еВа..Към 180000 км. им се прецаква контактния ключ и се пали мното тегаво..:icon_censored: ..:lol::lol::lol:

 

Абе прав си , да му се не види :D , на комшията му пък се протърка тапицерията - много са трошливи !!!! .

За разлика от окачването - за 10 години по БГ дупки ..... ами не ще да се чупи :P

Редактирано от BallAtriX
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аха, сигурно, ама да сравняваш надеждност и здравина на 124-ка с галант е малко перверзна работа... Така че, приятелю, покарай поне до пълнолетие мерцедеса...

 

Вече съм пълнолетен :) Но мерцедеса не е това което искам защото той е много слаб.. когато поискам да изпреваря някой го изпреварвам за часове :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Венко, важно е да си вземеш това което ти харесва на теб.. та ако ще най-голямата трошка да е. Аз така си купих ауди 80 - много здрави, евтини части... доста го карах.. доста го правих.. ма през цялото време си исках :mitsu-smiley: Ето сега си карам галантчето.. взех го с проблеми, решавам си ги малко по малко, но продължавам да се кефя толко, колкото когато го взех. Така че.. вземи си това което ти харесва, пък ремонти ще правиш колко му е :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Венко, важно е да си вземеш това което ти харесва на теб.. та ако ще най-голямата трошка да е. Аз така си купих ауди 80 - много здрави, евтини части... доста го карах.. доста го правих.. ма през цялото време си исках :mitsu-smiley: Ето сега си карам галантчето.. взех го с проблеми, решавам си ги малко по малко, но продължавам да се кефя толко, колкото когато го взех. Така че.. вземи си това което ти харесва, пък ремонти ще правиш колко му е :)

 

Да, прав си и ти, но аз се колебая между Honda Civic 6 gen Coupe и Mitsubushi Galant, но от отзивите за галанта ми се струва, че хондата ще е по-добър избор ... Но все пак галанта има уникален вид дори без тунинг, а аз искам да го пипна тук там на външност, а относно по двигател и т.н. бих сменил само гърнето с едно спортно или да сменя цялта система + колекторите :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Решавай преди да си взел ;) Аз Галанта не бих го сменил за нищо друго освен за друг Галант :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Иска да пили гуми и да тунингова, то е ясно и предопределено вече...  

 

 

 

 

Само ми е интересно като се притеснява от екотаксата и застраховката, как не се притеснява да скапва по няколко комплекта гуми 17-ки за година. Отделно ако вземе галант може да прецака кутията ако редовно тръгва така. Според мен да взима един цвик от малките или Golf2 GTI, черен, или бял с черна броня...

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Иска да пили гуми и да тунингова, то е ясно и предопределено вече...  

 

 

 

 

Само ми е интересно като се притеснява от екотаксата и застраховката, как не се притеснява да скапва по няколко комплекта гуми 17-ки за година. Отделно ако вземе галант може да прецака кутията ако редовно тръгва така. Според мен да взима един цвик от малките или Golf2 GTI, черен, или бял с черна броня...

 

Е стига де и аз от време на време попревъртам.. особенно като има някой като снощи.. където да ми се лигави с някво Поло... такъв ластик му направих, че той се притесни и изгасна насред кръстовищато ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Иска да пили гуми и да тунингова, то е ясно и предопределено вече...  

 

 

 

 

Само ми е интересно като се притеснява от екотаксата и застраховката, как не се притеснява да скапва по няколко комплекта гуми 17-ки за година. Отделно ако вземе галант може да прецака кутията ако редовно тръгва така. Според мен да взима един цвик от малките или Golf2 GTI, черен, или бял с черна броня...

 

Обичам да въртя гуми, но не и да прекалявам ! Пък никога не бих стигнал до това да карам голф ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е тогава може да се върнеш на варианта с галанта...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е тогава може да се върнеш на варианта с галанта...

 

Все още обмислям .. първо да продам сегашния автомобил пък после ако изпадне галанта на хубави пари в добро състояние .. ще е галант, но пък ако изпадне хонда на добри пари .. в добро състояние може да е и Хонда :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Все още обмислям .. първо да продам сегашния автомобил пък после ако изпадне галанта на хубави пари в добро състояние .. ще е галант, но пък ако изпадне хонда на добри пари .. в добро състояние може да е и Хонда :)

Най-добре скачай в едно BMW е30 или е36 и може да му пилиш гумите до джанти :good: Като гледам к'ви лачени има по немско за хиляда и малко евра, направо се чудя що се триумиш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ауу,гледам и не вярвам на ушите си! :) Пилене да гуми,тунинг проекти... :icon_doh: За миг си помислих,че съм сбъркал форума... :D

Колега,Галанта не е от най-евтините коли за поддръжка.До като пораснеш и ти минат дрифт-мераците,за теб наистина ще е по-добре да се ориентираш към някоя друга марка автомобили. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Замисли се и за някое BMW E36 Compact, поне 318is (с гуми 15-ки че лесно се намират втора ръка);

 

Както казаха е най-подходящо за целите ти.

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Май в крайна сметка така ще се случи .. ще скачам в една Honda Civic 6 gen coupe :)

 

Добър избор за човек на 18 години. Ако намериш и Vti, нещата стават сериозни...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Замисли се и за някое BMW E36 Compact, поне 318is (с гуми 15-ки че лесно се намират втора ръка);

 

Както казаха е най-подходящо за целите ти.

 

Подиграваш ли се с мен ? .. По-добре една хонда сивик 6 ген с двигател D16Y8 126 к.с. V-Tec :) Пък и казах, че няма да въртя постоянно ... 30 % от случайте да врътна, но не до такава степен, че да се запали и съединитела :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Защо да ти се подигравам, вероятно и на сивика няма да превърта за повече от секунда, докато BMW-то е със задно и може да въртиш гуми доста по-"качествено", ако вземеш нещо с по-сериозен двигател може и да ги палиш при тръгване и да дрифтираш по завоите.

 

Мисля си даже, че сивика ако е със достатъчно хубави гуми може и да не ги превърта при тръгване, въртящия момент е 145.1 N.m при 5500 оборота.

 

 

Редактирано от vladimirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, аз си търся кола на която да се кефя, а едно такова BMW ще ми гълта джоба без да пита .. и няма да останат и парички за тунинг :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, ама за малко пари ще си вземеш такова, което няма нужда да тунинговаш, най-много броните да смениш ще имаш едни 170 или 192 коня с които от гумите ще излиза пушилка при тръгване...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, ама за малко пари ще си вземеш такова, което няма нужда да тунинговаш, най-много броните да смениш ще имаш едни 170 или 192 коня с които от гумите ще излиза пушилка при тръгване...

 

Колега аз си търся кола с която не само да въртя, а да си я ползвам и за нормална употреба, а една Honda Civic 1.6 vtec 125 коня ми е перфектна с климатиче и т.н., пък аз другото ще си направя, защото имам желание да правя :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, аз си търся кола на която да се кефя, а едно такова BMW ще ми гълта джоба без да пита .. и няма да останат и парички за тунинг :D

А зимата си купи хубави обувки.....че с БМВ-то ще ходиш пеш като дойде :icon_dance:

Намери си 1 готино :mitsu-smiley: и го взимай,ша пилиш пилиш и ще ти омрьзне....ама колата е :icon_thumbup:

Редактирано от mmaanekena
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ауу,гледам и не вярвам на ушите си! :) Пилене да гуми,тунинг проекти... :icon_doh: За миг си помислих,че съм сбъркал форума... :D

Колега,Галанта не е от най-евтините коли за поддръжка.До като пораснеш и ти минат дрифт-мераците,за теб наистина ще е по-добре да се ориентираш към някоя друга марка автомобили. :)

 

И аз гледам и не вярвам на очите си! :icon_doh:

 

Чавенцата ка'т то'з малкия в кватрала с лопата да ги ринеш! - така е кат няма казарма, и по зле ще става, все ги чакам да им минат пустите "дрифт" мераци ама нейсе!

Ка'т се окротат едните... по малките идват на техно место и така :)

 

Като му гледам постовете на "малкия" в таз тема, един с един няма от, който да се разбере какво му е в главата!? Ама то така са чавенцата в днешно време, докат спре да ги сърби и са кротнат! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...