Премини към съдържание

Искате ли срещичка


Препоръчано мнение

  • Отговори 103
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Аз мислех, да дойда но няма да мога - в Пловдив съм...

Ако иска някой колега в Пв да направим паралелна среща :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Срещата мина много добре. За красивата гледка на подредените едно до друго Мицубишита няма да говоря :) . Като гледах колко души пишеха за срещата се бях стреснал, че ще сме само 5-6 човека, но за радост не бях прав. Бяхме двойно повече. 10 автомобила (някои с по 2-ма души) при този малък интерес бяха красива гледка. Радващо е 4-5 от новите посетители на форума дойдоха да се запознаем. Побъбрихме си на бързо а DJ-я дори намери време да се развихри с една отвертка :first: . Изпитвам страхотно удоволствие да седя на една маса и да общувам с толкова различни по професия, интереси и години хора. И всичките обединени от Митсубиши идеята. Мисля, че тази среща ще остане и единствената "безалкохолна" в историята на клуба :D . Пламен, когато има време ще качи някъде снимките и ще дале линк. Ще помоля и другото момче с апаратчето да качи някъде неговите снимки. Мисля че Александър, Сашо или нещо такова се казваше, извинявам се че не му запомних името. Другият път ще се постарая повече. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дам добре стана срещичката .. като че ли като нямаше ядене пред нас по се съсредоточихме над приказката :good: Все забравям да си зема фотоапарата обаче :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

мисля, че Сашо с Каризмата направи една обща снимка с нас пред колите, а Ди Джея снима в кафето на масата с безалкохолни напитки - "безалкохолна среща" беше наистина, но хубава :good: :mitsu-smiley: :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички,

 

Sorry за закъснението.Който иска да даде майл и ще му пратя снимките от събирането в неделя.

 

защо не ги пуснеш във фотогалерии?

 

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showforum=19

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че успяхте да направите среща! :icon_thumbup:

 

Аз имах майстори и двата дни и трябваше да съм постоянно до тях, и двата дни останаха до посред нощ, така че сами разбирате защо не бях сред вас, но другия път! :drinks:

 

Очаквам богат снимков материал да се насладя на гледката! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

защо не ги пуснеш във фотогалерии?

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showforum=19

:mitsu-smiley: Ами нали се стремим да намалим броя на качените директно във форума снимки и целта е да използваме чужди сървъри.

 

Радвам се, че успяхте да направите среща! :icon_thumbup: .........Очаквам богат снимков материал да се насладя на гледката! :D
Ами не е богат снимковия материал. Отделихме повече време за приказки и по-малко за снимки, че и без това срещата продължи само около 2 часа.

Ето ТУК може да видите част от снимките. Надявам се и DJ-я, когато се посъвземе от сватбата да качи и неговите :good: . :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво! Весела дружинка сте се сбрали! Следващият път ще се радвам да се запозная с новите колеги :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: :D И това му го пожелахме на срещата! Може да закачи нещо от толкова много сватби :) . :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е браво бе женитбата е демоде. :)

 

Явно не е толкоз демоде, щом Ди-Джея е обиколил толкова сватби напоследък :D :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Явно има две групи хора...такива които се женят и такива, които ходят по сватбите на женещите се :D Но балансът е доста крехък...броят на онези от втората група непрекъснато се увеличава за сметка на първата. Това за щастие се компенсира от амбицията на "женещите се" да изпълняват процедурата по бракуване по 4-5, че и повече пъти. :D Така че балансът все още е жив :good: Наситената сватбарска програма на DJ-я го доказва :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Явно има две групи хора...такива които се женят и такива, които ходят по сватбите на женещите се :D Но балансът е доста крехък...броят на онези от втората група непрекъснато се увеличава за сметка на първата. Това за щастие се компенсира от амбицията на "женещите се" да изпълняват процедурата по бракуване по 4-5, че и повече пъти. :D Така че балансът все още е жив :good: Наситената сватбарска програма на DJ-я го доказва :icon_clap:

Снимките са много хубави! Съжалявам, че нямах време да дойда до София. Дано другата среща да е по- близо до Пловдив!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Снимките са много хубави! Съжалявам, че нямах време да дойда до София. Дано другата среща да е по- близо до Пловдив!

Да...срещата имаше нужда от засилено дамско присъствие :D Макар че, подобно присъствие вероятно ще ни накара да забравим за Мицубишитата :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да...срещата имаше нужда от засилено дамско присъствие :D Макар че, подобно присъствие вероятно ще ни накара да забравим за Мицубишитата :D

Нямаше ли представители от нежния пол? За нас присъствието е по- трудно по разбираеми причини. А мен ще ме е срам да дойда с един Лансер, който има голяма нужда от боядисване. Надявам се до другата среща да реша този проблем. Дотогава ще се радвам да гледам всички хубави снимки на клуба.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...