Премини към съдържание

Искате ли срещичка


Препоръчано мнение

  • Отговори 103
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Ок тази дата май на повечето им е удобна за Софийска срещичка. Хайде сега да решим каде. До министерството на земеделието кадето бяхме последните 2 пъти хич не е лошо, ама аз предлагам да разнообразим някаде другаде. Какво ще кажете за някое кръчме около бистрица, та може и да пожиткаме картингите ако бачкат вече. И да не .. ако е хубаво времето поне ще подишаме чист въздух и ще може да си слушаме на тишина как мъркат двигателите :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами Златните мостове или още по- нагоре!? Хем чист въздух, хем и повечко хора ще ни видят! Срещата трябва да е на публично място и чист въздух! :icecream: :icon_n_clover: :icon_n_gora:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Не е лоша идеята да е някъде на чист въздух, но все пак трябва да има къде да седнем и да си побъбриме на по чаша лимонада. Има ли там къде да седнем? Не съм ходил и затова питам. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Не е лоша идеята да е някъде на чист въздух, но все пак трябва да има къде да седнем и да си побъбриме на по чаша лимонада. Има ли там къде да седнем? Не съм ходил и затова питам. :mitsu-smiley:

 

Имам идея къде да се направи. Удобно място според мен са Бонсови поляни. Това е след Горна Баня, един път тръгва към Люлин планина и свършва на един доста голям паркинг, където може да паркираме. Отдясно на паркинга има доста обширни ливади, където можем да си направим и пикник. Ограничението е, че времето траябва да е хубаво, защото ако завали, както се кани в момента няма къде да се скрием. Другото е, че трябва всеки да си носи каквото ще пече и пие, защото няма свястна кръчма наоколо. Но мястото е изключително красиво, има голям паркинг и предразполлага за :drinks:. Ако ще правим там среща ще е хубаво да вземем един чувал дървени въглища, за да не се налага да сечем дърветата :) .

 

Ето линк: цък

 

От "Дом за стари хора", който е над колелото на рейс 260 се продължава направо нагоре по ул."Обзор" и се кара докато пътят не свърши с голям паркинг, мисля че не повече от 10 км.

 

Аз самият не знам дали ще успея да дойда, но може би мястото е подходящо за следваща среща с хубаво време :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Цяла седмица го дават гадно време. Аз предлагам да отидем в студентски на Дунев мотор спорт-а и там да пием по някое кафенце и да покараме картинг ако не вали. Кофти е че там няма кръчма .. но пък в 2-ри блок (Клуба на разбитите сърца) има много места и няма да имаме нужда и от резервация даже. Кофти е че всички питат а никой не предлага .. :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Неделя - 14.05.2006 от 14:00 става ли?

 

Да се съберем в Студентски град пред общината (съвсем близо е да бл.2) и да отседнем в някое близко заведение. Според синоптиците времето ще е лошо и няма смисъл да се излиза някъде на открито. В крайна сметка мястото не е най-важно, по-важно е да се видиме и да си побъбриме. Ако решите може и в боулинга до Фантастико да се срещнем и да поиграем. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Там няма място. Аз мисля че най подходящ е Дунев мотор спорт. И паркинга е голям, хем можем и да покараме .. хем и кръчмето близо. Днес сме Петък кажи речи пък желаещи за среща май няма или поне никой не пише/ Слаба организация ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Трябва един голям банер да се изтипоса- при влизане във форома и при всеки рефреш- "СРЕЩА-еди къде си- на 14.05.2006г."

 

Аз ще съм без мицубиши но ще дойда- едното е мъртво, а ругото е на лечение ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еми да се бяхме сетили да кажем на Светлъо да добави датата в предстоящи събития ама уви .. тя темата от 1 месец седи тука все пак, просто слаба организация. Ако ще сме 4-ма души на кръст няма смисъл май. За това приканвам всеки който ще дойде в Неделя 14 Май да пише тук за да знаят всички. Хайде лека от мене :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В предстоящи е слабо- БАНЕРЧЕ Е НАЙ ДОБРЕ- не остана време

 

МИЦУБИШКОВЦИ- Айде на събор.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Може ли някой админ да добави датата в "Предстоящи събития"? То не остана време, но все пак днес и утре са си 2 дни и все още има шанс да се съберем. Щото ако наистина сме само 3-4 човека се губи целия замисъл на срещата... :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: В 14:00 в неделя 14.05.2006 пред общината в Студентски град (мисля че се води бл.5). Намира се в края на уличката, която е точно срещу картинг пистата. Но на картата малко са объркали местоположението на пистата, иначе блоковете са по местата си. Ето тук може да видите - :link: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: От моя страна няма никакъв проблем :good: . Нека да е от 12:00 на същото място. Ако на някой не му е удобно нека да каже - ще измислим нещо. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...