Премини към съдържание

Искате ли срещичка


Препоръчано мнение

:good: 13-14!Ден за :drinks: на :mitsu-smiley: шофьори.

аз обаче няма да мога да дойда :icon_blush: на този ден.......... :icon_blush: Ще пийнете по едно сокче от мое име тогаз :D :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 103
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Аз съм за 13-14-ти weekend-a. :good:

Аз тези дни заминавам за Испания, но ще се върна до 10-ти май, значи тези дати и мен ме устройват.

Място на срещата?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Имам да показвам нова вече окончателна музика,нови джанти така ,че давайте дата :icon_rock:

 

Явно дата трудно ше определим, но аз ше дойда да ти видя музиката и джантите :)

 

За среща съм много за, но пък Mitsubishi среща без Боса и DJ-a за мен е като таратор без мляко и краставици :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Явно дата трудно ше определим, но аз ше дойда да ти видя музиката и джантите :)

 

За среща съм много за, но пък Mitsubishi среща без Боса и DJ-a за мен е като таратор без мляко и краставици :D

Еее, чак пък сега..............организирайте си срещата и си се вижте без нас..........следващия път ще се видим пак......... :icon_blush:

Не мога да дойда ,защото съм на 3 сватби последователни...............дори и да мога, сигурно ще дойда на 4 крака :hysterical: щото :icon_drunk: знам ли и аз какво може да се случи :hysterical: :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

аз предлагам да си направим национална среща на писта калояново преди 2 седмици имаше на хонда събиране и беше мнгого хубаво пък и ще можете да си изпробвате колите на писта собственика ми е познат подхвърлил съм му идеята тои каза че няма прболеми верно имаше по няколко лева за вход но не смятам че ще са проблем ако сте съгласни да изберем дата и да оговарям

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

аз предлагам да си направим национална среща на писта калояново преди 2 седмици имаше на хонда събиране и беше мнгого хубаво пък и ще можете да си изпробвате колите на писта собственика ми е познат подхвърлил съм му идеята тои каза че няма прболеми верно имаше по няколко лева за вход но не смятам че ще са проблем ако сте съгласни да изберем дата и да оговарям

идеята е добра....аз съм :good: ЗА :good: ... само да определим дата така че да дойдат повечко .. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нещо се размиха нещата............ :icon_blush:датата вече я определихте, въпроса е каде???Според мен мястото трябва да е по в централна България, за да могат да да дойдат всички желаещи, защото ако е в северната част или западната, има хора, които ще се "натоварят" с пътя..........един вид ще бият 400км. за срещата.................Така че казвайте каде ,в началото беше определено мястото, което не е лошо.............. :D Аз все още съм под въпрос за тази дата , а за 20-21 е абсурд от моя страна да дойда............ :icon_blush: :icon_blush: :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

DJ и BOSS, а вие на кои дати можете да дойдете? Все пак срещата трябва да е максимално ползотворна - такава ни е традицията ... :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

DJ и BOSS, а вие на кои дати можете да дойдете? Все пак срещата трябва да е максимално ползотворна - такава ни е традицията ... :rulez:

 

Ми като изтрзнее ДЖ-я от сватбите- това си е очевидно :D :D :D

 

Ми само не знам защо не ни вземе двамата за каскадьори-да го отсрамим един вид :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

DJ и BOSS, а вие на кои дати можете да дойдете? Все пак срещата трябва да е максимално ползотворна - такава ни е традицията ...

Принципно май месец е много "ангажиращ" поне за мен............защо е така - и аз не мога да си го обясня, но на този месец стават хубавите неща (балове, сватби, екскурзийки и т.н. ) само че тази година ми се натрупаха малко в повечко.......... :D разбирайте това :icon_drunk: ........принципно не пия,но тъй като ме нахендриха да съм кум :hysterical: и става лошо щото требе да съм на ниво с пиенето :drinks: та да няма ето такива изпълнения :icon_drunk: Та много навлезнах в подробностти, и все пак последно исках да кажа че в момента тренираме с чашката в ръка :hysterical: Та исках да кажа да не се съобразявате с мен и доколкото разбрах и Светльо, няма смисъл заради нас да си разваляте готинката екскурзийка( ехх, чак ви завиждам)Направете си я, пък на следващата срещичка щще дойда да наваксам....... :D Е, без пиенето де................. B) :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ама ние все едно може да се видим и да пиянстваме, но ще трябва да минем срещата под мотото "Чрез светло пиво - към светло бъдеще", а не "Митсубиши фен-клуб България". Има разлика. Исках да кажа, че като ще е среща на Клуба, трябва главатарите ни да са с нас. Аз от вас научавам най-много, пък и много хубаво ни организирате. Madness имаха една песен "We want Freddie for a leader", ние също си искаме лидерите. А ако трябва, с tmintov ще дадем някое рамо за сватбите, разчитай на нас, DJ! Да не прекалиш с тренировките!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ама ние все едно може да се видим и да пиянстваме, но ще трябва да минем срещата под мотото "Чрез светло пиво - към светло бъдеще", а не "Митсубиши фен-клуб България". Има разлика. Исках да кажа, че като ще е среща на Клуба, трябва главатарите ни да са с нас. Аз от вас научавам най-много, пък и много хубаво ни организирате. Madness имаха една песен "We want Freddie for a leader", ние също си искаме лидерите. А ако трябва, с tmintov ще дадем някое рамо за сватбите, разчитай на нас, DJ! Да не прекалиш с тренировките!

 

:D :) :D по темата за срещата и сватбите :)

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

 

:D :) :D по темата за срещата и сватбите :)

 

 

Понеже не знам дали ще мога да дойда на срещата, предлагам да качите малко снимки от минали срещи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Понеже не знам дали ще мога да дойда на срещата, предлагам да качите малко снимки от минали срещи.

Снимки на изминали срещи са във фотогалерии и са много ..........но просто не си ги открила........ :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Снимки на изминали срещи са във фотогалерии и са много ..........но просто не си ги открила........ :D

Защо не продължим обсъждането за срещата? Ако е на Цигов чарк или на пистата в Калояново може би ще дойда.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей, колеги, какво става??? Що не действате за срещата,............. :D Организирвайте се и така.......... :icon_blush: :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Аз мисля, че национална среща без Светльо и Пламен не е много удачно да се прави. Такава среща не се случва всеки месец за да е без тяхното присъствие. Ако те не могат да дойдат - да се направи среща в София на 14-ти. А след това и национална, но така че да могат и двамата да дойдат. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Аз мисля, че национална среща без Светльо и Пламен не е много удачно да се прави. Такава среща не се случва всеки месец за да е без тяхното присъствие. Ако те не могат да дойдат - да се направи среща в София на 14-ти. А след това и национална, но така че да могат и двамата да дойдат. :mitsu-smiley:

Както вие се разберете, аз твърдо този месец няма да мога да дойда на каквато и да е среща.......... :icon_blush: Ако искате направете си среща сега някаде в София, а пък по натам ще направим голяма среща в центъра на България :icon_n_gora: :bg:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Направете си срещата в София без да се съобразявате с нас. Все пак аз няма как физически да присъствам, защото няма да съм в България в средата на месеца. После ще мислим какво да правим. Все пак белоруския клуб ни води с кебапчета, шишчета и пържоли, които показа tmintov :essen:

Срамота е да сме вечно изоставащи :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Да, за срещата в София може да сме и без вас, но не и на националната. Предлагам 14-ти да е датата за София. Има 2 седмици, другата ще запазим заведение, но не е лошо от сега да си включим срещата в плановете за другата неделя. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...