Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Национален фен-клуб събор:Ксилифор-2010 г.


Препоръчано мнение

  • Отговори 159
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Лазареееееее, хайде, какво чакаш.... като главен папарак на събитието, очаквах първо ти да публикуваш снимки.

Да не правиш някакви монтажи, ей, внимавай!!!! Искаме всичко в изчистен вид, натюрлих, едно към едно.....

Давай, че ще ИЗПОНАзаспим :) :) , докато ти се сетиш да пуснеш инфо.... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Специални благодарности към Жорето(GEPITO VT) за сърцатостта в начинанието и най-вече за поздрава!!!!!Изкарахме чудестно,папараците ще докажат!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз да благодаря на Жорето, за бързата реакция в последния момент. Купонът беше пак на ниво. Още веднъж благодарности... :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз да благодаря на Жорето, за бързата реакция в последния момент. Купонът беше пак на ниво. Още веднъж благодарности... :icon_thumbup:

А къде са :foto: .....?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединявам се към благодарностите към Жоро!!! Купонът беше супер, особено първата вечер, когато аз присъствах а той беше нощна :):):)... Благодарности за перфектната организация от Дуранкулак :)

Редактирано от tmintov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво, бре, купонджии....

Добре сте изкарали!:icon_clap:

Браво и на майстора на шишчетата.... Прияде ми се...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всичко беше страхотно, благодарности на Жорето...

Ето млако снимчици и от мен...

цък (фейсбук)

цък (снимка.бг)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Толкова папараци си тръгнаха рано,а още никой не е сложил "документи" отразяващи събитието.... :icon_hmm:

 

Вескооо.........бавиш се!!! :D

 

Бързата работа, срам за майстора :D Паролата е 1221 http://veskobsl.snimka.bg/automobiles/veliko-t-rnovo-2010.513267.19397314

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Макар и да бях за малко много добре изкарах...и много се радвам,че се запознах с голяма част от колегите,а VR-4 направо разби.Също и пристигането на 2-та черни галанта и Ево-то ...абе нямам думи много хубаво беше поздрави колеги ;).Ей шях да пропусна вескобсл и неговия самолет много му се зарадвах.

Редактирано от Mitaka-VT
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може да е куц , ноооо...............Хамерикански :D

 

А тези които не успяха или се отказаха да дойдат,хубаво да си помислят за догодина :icon_thumbup: !

 

П.П.Щях да забравя , Лазооо , какво стана с изненадата за един мандров бос !?!? :drinks:

Редактирано от gepito-vt
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Макар и да бях за малко много добре изкарах...и много се радвам,че се запознах с голяма част от колегите,а VR-4 направо разби.Също и пристигането на 2-та черни галанта и Ево-то ...абе нямам думи много хубаво беше поздрави колеги ;).Ей шях да пропусна вескобсл и неговия самолет много му се зарадвах.

 

Колега ти дойде в точното време :icon_thumbup: пък и няма как да не изкараш добре.. все пак сме подбрани хора - :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бързата работа, срам за майстора :D Паролата е 1221 http://veskobsl.snimka.bg/automobiles/veliko-t-rnovo-2010.513267.19397314

Вескоооо, спряхме с Мария да хапнем на Шумен да обядваме и чак тогава забелязах да стърчи един федербал от ластиците, с които бях завързал сърфа! На едната ракета е паднала кожата на ръкохватката, сигурно от скоростта :):):) Ма да беше сложил и перцата бе :):) Много благодаря, ще го върна на Рождения ден на Клуба, или по-рано, ако се видим.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вескоооо, спряхме с Мария да хапнем на Шумен да обядваме и чак тогава забелязах да стърчи един федербал от ластиците, с които бях завързал сърфа! На едната ракета е паднала кожата на ръкохватката, сигурно от скоростта :):):) Ма да беше сложил и перцата бе :):) Много благодаря, ще го върна на Рождения ден на Клуба, или по-рано, ако се видим.

:icon_doh: Трябваше да ги мушна под чистачките :D А ръкохватката си я нямаше, но перце бях сложил, ако не си намерите в Дуранкулак ще си правите сухи тренировки :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

П.П.Щях да забравя , Лазооо , какво стана с изненадата за един мандров бос !?!? :drinks:

 

Тоз мандровия бос.... не знам какво ще го правим...... ако още веднъж не дойде - предлагам да му идем всичките на гости - у тях, за негова сметка :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Брейй,на тоз черния "куц кон",ЕВО ли му викаш! :icon_doh: :D

 

Добре де извинявам се Lancer-a имах предвид ...пък ти не ме повози малко,а имах голям мерак ;)

 

Колега ти дойде в точното време :icon_thumbup: пък и няма как да не изкараш добре.. все пак сме подбрани хора - :mitsu-smiley:

 

Абсолютно съм съгласен с тебе ...

Редактирано от Mitaka-VT
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...