Премини към съдържание

Дата за Тотал Еклипс-а  

12 гласа

  1. 1. ??? ?? ? ???????

    • 1 ??? (??????)
      2
    • 2 ??? (??????)
      0
    • 8 ??? (??????)
      5
    • 9 ??? (??????)
      2
    • 15 ??? (??????)
      2
    • 16 ??? (??????)
      1
  2. 2. ??? ???

    • 16:00
      2
    • 17:00
      6
    • 18:00
      3
    • 19:00
      3
    • 20:00
      2
    • 21:00
      1


Препоръчано мнение

Хммм аз,ако реша да дойда ще ме изгоните ли.....щот нямам еклипс http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gif?

 

 

Ще дойда с теб, за да не те изгонят. :D :D Много ми е интересно защо не си правим заедно срещите, .....или може би еклипсите не са Мицубишита? :icon_hmm: :icon_hmm:

Редактирано от atila
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз също няма да присъствам... в понеделник ще заминава за пребоядисване заради баловете, така че аз ще мога да съм на линия след това. Така че предлагам да направиме един тотал началото на юни месец или края на май. Както каза колегата, някои от провинцията ще са наблизо по това време и може да ги засечем. Иначе не пречи на тези които са се ентусиазирали за сега да се съберат.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз също няма да присъствам... в понеделник ще заминава за пребоядисване заради баловете, така че аз ще мога да съм на линия след това. Така че предлагам да направиме един тотал началото на юни месец или края на май. Както каза колегата, някои от провинцията ще са наблизо по това време и може да ги засечем. Иначе не пречи на тези които са се ентусиазирали за сега да се съберат.

 

Аз съм много "за" края на май - мачалото на юни!!! Много ми се иска и аз да дойда :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Защо пък да не се организираме и за края на месеца, аз съм "ЗА" :) , щом има толкова много желаещи.Само да не е на 29-ти или 30-ти, заради това: http://www.tuningshow.bg/

Относно срещата в събота, предлагам да направим едно предварително преброяване.Нека всеки, кокто ще пръсъства да драсне едно "ДА" в темата :good:

Колкото до мен, аз съм там :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз викам който иска да идва в събота пък колкото се съберем. Аз няма да съм с еклипса така, че не знам да кажа ДА или НЕ :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз викам който иска да идва в събота пък колкото се съберем. Аз няма да съм с еклипса така, че не знам да кажа ДА или НЕ :)

Ама много ясно,който може и иска да дойде.То винаги ще има някой на който друг ден ще му е по-удобно ;-) А и често хората,заради които се предприемат промените именно те не идват в крайна сметка.Нищо не пречи и юни да направиме един тотал. :plane:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, кажете на един провинциялист, кое точно е това ОМВ...

преди или след бул. Б-я идвайки от Черни връх. Това ще ми е първото

посещение и много бих искал да дойда...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, кажете на един провинциялист, кое точно е това ОМВ...

преди или след бул. Б-я идвайки от Черни връх. Това ще ми е първото

посещение и много бих искал да дойда...

 

От бул.Черни връх завиваш по бул.България и тръгваш в посока Бояна.Ще стигнеш до една детелина, от която трябва да излезеш на околовръстното.Тръгваш по околовръстното в посока Драгалевци и в дясно ти се пада ОМВ-то, няма как да го пропуснеш.Намира се на около 100-тина метра от детелината.Тя може да ти е ориентир... :good:

Може да видиш тук, OMV-то е т."А"

http://maps.google.com/maps?hl=bg&resnum=0&q=%D0%BE%D0%BC%D0%B2%20%D0%B1%D0%BE%D1%8F%D0%BD%D0%B0&um=1&ie=UTF-8&sa=N&tab=wl

Редактирано от Max_88
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Защо пък да не се организираме и за края на месеца, аз съм "ЗА" :) , щом има толкова много желаещи.Само да не е на 29-ти или 30-ти, заради това: http://www.tuningshow.bg/

Относно срещата в събота, предлагам да направим едно предварително преброяване.Нека всеки, кокто ще пръсъства да драсне едно "ДА" в темата :good:

Колкото до мен, аз съм там :rulez:

И аз мисля да намина ............................щом няма да ме гоните,за дето съм без еклипс http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gif!Нали остава за днес в 17.00Ч.?
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги ,много ми се иска и аз да дойда на някоя от вашите срещи.От скоро и аз съм собственик на страхотна машина ,но пропускам уговорките защото още влизам рядко тук защото постоянно съм във нея и на път.Ще се радвам ако успея да дойда и да ви се представя заедно със нея :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Опитвам се да го правя,колата съм я купил от София а и честичко идвам,много ще се радвам да присъствам на тези срещи :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...