Премини към съдържание

Дата за Тотал Еклипс-а  

12 гласа

  1. 1. ??? ?? ? ???????

    • 1 ??? (??????)
      2
    • 2 ??? (??????)
      0
    • 8 ??? (??????)
      5
    • 9 ??? (??????)
      2
    • 15 ??? (??????)
      2
    • 16 ??? (??????)
      1
  2. 2. ??? ???

    • 16:00
      2
    • 17:00
      6
    • 18:00
      3
    • 19:00
      3
    • 20:00
      2
    • 21:00
      1


Препоръчано мнение

Хайде да си спретнем един тотал еклипс, че ще се изпозабравим. Аз дори вече забравих номер 8 или 9 е наред :)

 

 

Предложете дата и час и да го гласуваме.

Редактирано от CynepMEH
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ohoo, я гледай колко новобранци си имаме :) Къде се крихте досега, момчета :) Май ще се получи добър тотал, въпреки липсата на повечето ветерани :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм сравнително от скоро, въпреки, че от доста време следя форума.Все още не съм представил моята машина, защото правих накой неща по нея.Скоро и аз ще се представя ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ееее Дани ц ц ц няма да спреш да ми се заяждаш!!!! А за колегата Супермен държа да отбележа, че има и Жени :)))))иначе за дати съм малко кът защото работя в провинцията и съм си в София до другата седмица, но началото на юни ще си идвам. Дано успея да дойда :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кво по хубаво от поредната серия на Бързи и яростни ... с готини мадами а .... :plane: :drive: :icon_thumbup:

Редактирано от n-shaved
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Запазете едно место за мен..........Ще има яко затъмнение на ОМВ-то .Ако е там срещата де :)

Редактирано от nikolay vanchev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще пазиме, Ники :)

 

Ok, засега имаме предложение за 7-8 май. Има ли други предложения за дати и кой може тогава?

Редактирано от CynepMEH
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз май месец изобщо няма да мога icon_crying: .....явно ще се видим следващия път, освен ако не го организирате за юни :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Life is a bitch. Нищо. Тогава на следващия тотал. На който се надявам, че ще представим 3 подсилени еклипса - 2 турбинирани и един още по-турбиниран :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

здравйте момчета, след като обсъждате само дата и час да считаме ли че мястото е избрано вече??? къде?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

здравйте момчета, след като обсъждате само дата и час да считаме ли че мястото е избрано вече??? къде?

Е как къде,ОМВ-Бояна(София) :icon_dance: :icon_dance: :icon_dance: :icon_dance:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е как къде,ОМВ-Бояна(София) :icon_dance: :icon_dance: :icon_dance: :icon_dance:

 

до София бих дошъл в края на месеца (май) за тунинг шоуто

Редактирано от gagliandar
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

OK. фйеновйе и фйенкииии, мисля, че имаме победител! Събота - 8 май 2010 в 17.00 на ОМВ Бояна. Уикенда ще го финализирам, ако няма някакви драматични промени в гласуването :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хммм аз,ако реша да дойда ще ме изгоните ли.....щот нямам еклипс http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gif?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...