Премини към съдържание

Проблемче!


Препоръчано мнение

Имам много сериозен проблем при Колт 3 - майстори ми смениха по предницата лагери,тампони ,биелетки,външно каре(другите били здрави)накладки и съм със нови гуми предни(балансирани) обаче се появи някаква вибрация като развия скорост над 70 км в предницата отдясно.Тази вибрация се появява и при ускорение и при спиране.Къде ли не я карах и никой не знае откъде се появява.Моля за вашите мнения и коментари!!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не е до гумите момчета.И аз помислих по същия начин и затова ходих при двама различни вулканизатори

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Криви дискове може би?

 

Едва ли... от криви дискове да му тресе при ускорение... Успокоителна щанга? Централните отвори на джантите лягат ли на главините, да не са по-големи?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето това за щангата вече не съм го проверил.Как мога да го проверя ? В смисъл как ще разбера дали е здрава или не? А за отворите на самите джанти ако имаш предвид-те са си оригиналните 13-ки с които откакто съм я взел са на нея

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега добре казваш че са балансирани гумите.А на стенд за предница ходил ли си?И само да запитам при тръгване чуваш ли леко чаткане?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

при мен проблема е от задния тампон на двигателя, закъсал се е, и ми вибрира като резонанс, след 3500 борота

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...