Премини към съдържание

Покупка на Галант - моля за съвет и мнение!


dreemer

Препоръчано мнение

  • Отговори 79
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

именно ,ироничен бях :)

И не само това. Не знам дали ми се превижда само, но предна дясна врата ми изглежда пребоядисвана :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз карам мичо от 96г` 4ж37 купе Е32 сменил съм досега 1 каре `термостат ремьци почистване на карбуратор и накладки карай смело .МИЧО е вьрха. Дерзай

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И не само това. Не знам дали ми се превижда само, но предна дясна врата ми изглежда пребоядисвана :)

rafaelo ,какво става с твоя Галант?

:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще ходя на 10 април. Дано somalietsa е свободен тогава. Пада се събота. Междувременно имам един познат,

който в момента е в Германия, ама гледам по немските сайтове няма добри оферти. Всички са или много одрани

или прекалено скъпи. Някой ако попадне на добра обява ще се радвам да я сподели.

 

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще ходя на 10 април. Дано somalietsa е свободен тогава. Пада се събота. Междувременно имам един познат,

който в момента е в Германия, ама гледам по немските сайтове няма добри оферти. Всички са или много одрани

или прекалено скъпи. Някой ако попадне на добра обява ще се радвам да я сподели.

 

Поздрави

Само за информация - в Германия от началото на тази година са им спрени отстъпките от 2500 евро за всяка закупена нова кола и това е една от причините цените на употребяваните коли да се повишават. Другата причина е по-слабото предлагане на употребявани Галанти (преди нова година галантите в mobite.de бяха малко над 500 броя, а сега са 401). Читав Галант за малко пари? Преди нова година имаше такава опция, но сега няма как да стане.

Редактирано от Mitsubishi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

колега аз лично я гледах. ще се разочароваш ако я видиш. преди 2 седмици бях в София и огледах почти вси4ки обяви. и все пак се върнах с ГАЛАНТ и то на първо четене много добър. Но не и тази колица. Успех !!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще ходя на 10 април. Дано somalietsa е свободен тогава. Пада се събота. Междувременно имам един познат,

който в момента е в Германия, ама гледам по немските сайтове няма добри оферти. Всички са или много одрани

или прекалено скъпи. Някой ако попадне на добра обява ще се радвам да я сподели.

 

Поздрави

 

Колега и този го гледах . Не бях особенно впечетлен. двигателя беше измит и въпреки това имаше масалце и доста шумен си беше. и на предната част кадето и беше капака имаше места каде не си съответстват. но ако имаш път на там огледай я и ти. Ако не друго продавачът беше склонен на коментар. Успех !!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще ходя на 10 април. Дано somalietsa е свободен тогава. Пада се събота. Междувременно имам един познат,

който в момента е в Германия, ама гледам по немските сайтове няма добри оферти. Всички са или много одрани

или прекалено скъпи. Някой ако попадне на добра обява ще се радвам да я сподели.

 

Поздрави

Свободен съм и не е проблем да го видим,но щом SLX го е гледал и казва че е измъчен...склонен съм да му вярвам. :)

Май е по-добре да се търсят други оферти.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Свободен съм и не е проблем да го видим,но щом SLX го е гледал и казва че е измъчен...склонен съм да му вярвам. http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/smile.gif

Май е по-добре да се търсят други оферти.

Колата съм я погледнал само. Не съм я оглеждал като за купуване, защото не ми трябва още еднаhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_thumbup.gif Така че моето мнение ползвайте само за ориентир. Огледах я визуално отвън и вътре, не съм отварял дори капака. Колата е карана, това е извън съмнение, някъде около 230 - 250 хиляди километра може би.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

SLX благодаря за мнението. По принцип и аз малко нямах надежда за този галант защото офертата е доста стара

и ми е ясно че много хора са я оглеждали вече. Щом не е купена, значи и има нещо. Жалко наистина. Предполагам

че не е на километрите, които са написани в обявата. Няма начин... жалко наистина. И все пак ако somalietsa е

свободен някой weekend, ще отидем. Тъкмо ще опишем подробно какви и са косурите тук за да не се обърка

някой друг като мен :)

 

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Между другото, попаднах на интересна обява, ама доста съмнителна. По правописа на продавача се разбират някои

работи, от друга страна, не е снимал таблото въобще, което ме навежда на мисълта, че не е толкова новичка. В момента

съм в Бургас и мога да отскоча до Варна, ама се зачудих ако има някой колега който да е от там или има повече информация...

Обявата е тук : Цък

Редактирано от rafaelo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Между другото, попаднах на интересна обява, ама доста съмнителна...

 

 

Рафаело, абстрахирай се от километрите и годината на производство. Това са неща, с които много се спекулира в България. Приеми мисълта, че колата която търсиш ще бъде на около 200 х. км. Прегледай обявите на хората от форума, който продават дизелови Галанти или помоли някои от "автомонтьорите" от форума за помощ. Затова е форума да си помагаме. Ако търсищ дизел под 150 х. км цената ще е доста нагоре. Не се лъжи по външния вид и интериора. Успех!

Редактирано от Георгиев
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, така както е тръгнало, най-вероятно ще ходя в неделя в Дупница да оглеждам за Галанти.

Пожелайте ми успех. Дано попадна на находище хаха. Направил съм си подробен списък с какво

точно трябва да гледам при тази количка. Понеже съм си набелязал дизеловия модел, има някои неща,

които и са си специфични само за дизела. Та... с цел да помогна и на някой друг бъдещ ентусиаст

споделям този файл.

 

Всичката информация от долния файл е събрана изцяло и само от мнения на колеги, за което искрено им благодаря!

Поздрави

Mici Condition Checker List.doc

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ако не си харесаш Галант в Дупница, можеш да минеш на връщане през Ямбол. Очаквам до тогава да пристигне един дизелов Галант след фейслифта от Испания. Със сигурност няма да има ръжда никъде. Казаха ми, че е много хубав, но коментари (и обява) ще има когато го видя.

Успех в намирането на читав екземпляр!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Нека обновя малко информацията от преживяванията си. Страшно съм разочарован. В цяла Дупница,

от всичките хиляда автопарка и автокъщи, от хилядите коли през които ми минаха очите, видях

само един единствен Галант :icon_censored: . Бензинка 98 2.0 мисля че беше. Внос от Италия. Въпреки че не се

интересувах от точно този модел, от чисто любопитство поисках ключовете от колата за да я

отворя и разгледам от вътре. Беше доста запазена, малко не се доверих на "реалните" 102,000

километра на таблото :icon_hmm: , но за сметка на това таблото и копчетата по него не бяха много изтъркани.

В момента в който обаче надникнах под капака и видях как от едната гарнитура на двигатела отпред се спускаше

масло и ми стана ясно.

За сметка на това мотора мъркаше като котенце. Прекрасен звук, страшно комфортна кола! Всичко

друго в парка ми се струваше парчета тенекии. Интересно е как някой може да се "зариби" толкова

много по една кола :)

 

And the hunt goes on...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Интересна работа....аз мислех че няма Галанти от Италия...или съм останал с погрешно впечатление...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Интересна работа....аз мислех че няма Галанти от Италия...или съм останал с погрешно впечатление...

Така е, в Италия не са внасяни и не са продавани официално Галанти. Вероятно е докаран от Германия.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

rafaelo, аз ти предложих да дойдеш до Ямбол да видиш хубави Галанти. Готов съм да ти платя пътните, ако не си харесаш поне една кола.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така е, в Италия не са внасяни и не са продавани официално Галанти....

Хм...извинявам се за спама,но ми стана интересно,защо няма наисина официално Галанти в Италия? :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хм...извинявам се за спама,но ми стана интересно,защо няма наисина официално Галанти в Италия? :icon_hmm:

 

и аз с едно голямо извинение за тоя спам но наистина и аз съм се чудил. преди да си взема моето мицу съм гледал в сайтове като нашето мобиле и нито един не бях мернал. много стрнно (мицките са на светлинни години от тяхното автостроение :plane: ). можеби завист :D .

Редактирано от Tunay
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

rafaelo, аз ти предложих да дойдеш до Ямбол да видиш хубави Галанти. Готов съм да ти платя пътните, ако не си харесаш поне една кола.

Аз ще дойда до Ямбол ама когато има това , което искам :) Още чакам да ми звъннеш за Испанския.

 

Относно Галантчето, не мисля че е правено в Италия, по скоро е вкарано там от някъде другате

което допълнително може да ни говори колко е мъчено горкото :(

Редактирано от rafaelo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това че е от Италия и гарнитурата на капака на клапаните е протекла, не значи че колата е карана (като) на Монца. Точно никакви заключения не може да се направят от тези факти, освен че няма да е ръждясал. Това е сигурно.

Всички такива Галани са произведени и сглобени в Япония.

п.п. И друго - в Италия се кара здраво на климатик, а това има значение за цялостната амортизация на един автомобил и в частност състоянието на компресора и прилежащите му части. Ремонтът не е никак евтин, както някои вероятно са се убедили.

Редактирано от Andy Van Der Drift
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е, то с този климатроник ако предимно на 'ауто' се ползва (бас ловя че чужденците главно така карат), няма значение къде си, в режим 'ауто' компресора се пуска винаги, дори и зимата. Това от друга страна предполага, че фреона и маслото се въртят из системата по-често и не се застояват за дълго- в резултат не се вкочанясват уплътнения и не се задържа вода да корозира. Така че си има и плюсове и според мен не е определящо това по никакъв начин.

Редактирано от Lyubo Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Галанта си е Галант.Имах 2-ка 90г.железен автомобил.Сега го кара мои колега,сложи му агу и го рьчка яко.Малко поизгни но иначе вьрви.Сега сьм с 2.4 GDI,карам го вече 2 год.Наскоро му сменях ремаци,ролки,сегменти и биални лагери,както и гумички на клапаните,че харчеше масло/1500 ЛВ./Сега се появи лек проблем с лампата на маслото,но това е бял кахьр.Но по принцип на друг автомобил едва ли ще се кача,вьпреки,че ламарините са слаби и гният.Това е моето мнение за Галанта,влюбен сьм в тази марка.Карате нещо по различно от всичко останало по пьтищата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...