Премини към съдържание

Втора скорост приръпва на Еклипс!


Препоръчано мнение

Сложих нов съединител на Валео но втора скорост ми ръпа , а когато влезе във вискоки обороти всички скорости влизат по-трудно, на едно от жилата колелцето се е износило и клапча имам и разбит тампон на двигатела точно при скоростната кутия, възможно ли е това да ми идват проблемите или просто с времето съединителят ще сработи по-доре?? Благодаря за вниманието!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сложих нов съединител на Валео но втора скорост ми ръпа , а когато влезе във вискоки обороти всички скорости влизат по-трудно, на едно от жилата колелцето се е износило и клапча имам и разбит тампон на двигатела точно при скоростната кутия, възможно ли е това да ми идват проблемите или просто с времето съединителят ще сработи по-доре?? Благодаря за вниманието!

 

Много вероятно е да са тампоните.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колегата Супермен беше заменил тампончетата с обикновени лагерчета със същия размер,имаше снимка някъде,потърси.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колегата Супермен беше заменил тампончетата с обикновени лагерчета със същия размер,имаше снимка някъде,потърси.

 

Най вече ще е от тампона на скоростната кутия

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък чух че точно този тампон става от пежо 405 от скоростната кутия и е напълно еднакав само дето разликата в цените е голяма. Утре ако маистора има време ще купя нов , че така не може да се кара.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Защо не пробваш ето този начин. Аз ги бях правил моите така и бях много доволен. Тези които трябва да напълниш за преден и заден тампони. страничните не оказват влияние при превключване на скоростите

 

http://www.mirage-performance.com/apparts/tech/enginemounts.html

Редактирано от ico4g64
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз смятам че е най-добре да си купя нов и да не се занимавам с глупости , на мен точно предния ми е много разбит и майстора каза че точно тои ми прави ядове със скоростите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз смятам че е най-добре да си купя нов и да не се занимавам с глупости , на мен точно предния ми е много разбит и майстора каза че точно тои ми прави ядове със скоростите.

 

Ако намираш че линка които пуснах за глупости, то тогава аз много съжалявам че си отнех от времето да ти отговарям на въпроса. Тези глупости са "изпитани" и "доказани" многократно. Че на тебе не ти харесва не ти дава правото да го определеш като глупости.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз го направих с тампон от Пежо ... Мога да кажа че става идеално ... Преди ги късах в седмицата - 2 пъти ... С този от 405-ца - 1 година и чак сега има загадък за смяна ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз го направих с тампон от Пежо ... Мога да кажа че става идеално ... Преди ги късах в седмицата - 2 пъти ... С този от 405-ца - 1 година и чак сега има загадък за смяна ...

 

Аз моите ги заварих всичките :) :good: :drive: и си карам всекидневно без проблеми и не ги мисля повече.Очаквах да има ужасни вибрации,но те дори намаляха.Така се получи при мен :good: но при някой друг може и да не стане така.Дори немога да си го обясня :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 седмици ...

Ако намираш че линка които пуснах за глупости, то тогава аз много съжалявам че си отнех от времето да ти отговарям на въпроса. Тези глупости са "изпитани" и "доказани" многократно. Че на тебе не ти харесва не ти дава правото да го определеш като глупости.

 

Извинявай колега , не съм искал да те убидя , просто сметнах за по-добро решение да сложа нов , въпроса ми беше дали от тампона е възможно да ми рупа втроа скорост! Чул съм че някои ги заваряват , но така ще тресе :S

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Защо не пробваш ето този начин. Аз ги бях правил моите така и бях много доволен. Тези които трябва да напълниш за преден и заден тампони. страничните не оказват влияние при превключване на скоростите

 

http://www.mirage-pe...ginemounts.html

 

Я че ми стана интересно този метод :)

Става ли за закърпване на положението на тампоните на задните носачи ?

Че на един приятел на сивика , все ги къса и се чуди кво да прави .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...