Премини към съдържание

Новият GALANT


EvolitoX

Препоръчано мнение

http://perlbal.hi-pi.com/blog-images/65003/gd/12936469341/Future-Mitsubishi-2012-a-2015-grande-berline-Galant.jpg

 

Не съм сигурен колко са достоверни снимките, най-вероятно да е фотошоп, но ако беше действителност никак нямаше да е зле. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Все пак концепта на новият Галант изглежда ще го бъде!!! http://www.dnes.bg/cars/2013/08/13/mitsubishi-vryshta-galant-v-igrata.196230

Колеги като чета тази статия лично мое мнение е че на това купе му трябва яко сърце минимум дизела 2,2 190кс с 400Nm а за бензина V6 задължително с минимум 250кс базов вариант. Този модел трябва да конкурира Q50 на Инфинити.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Колеги като чета тази статия лично мое мнение е че на това купе му трябва яко сърце минимум дизела 2,2 190кс с 400Nm а за бензина V6 задължително с минимум 250кс базов вариант. Този модел трябва да конкурира Q50 на Инфинити.

 

Ето това е аналога на Инфинити

 

http://mitsubishibg.com/index.php?lang=bg&do=2&id=126

 

Галант е в по-долния клас.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ооо Йее Бейби :icon_thumbup: Това е Автомобил! Визията е супер, интериорът и той. Косата ми се накъдри още повече от тази хубава новина. Таблото е яко! Все едно си в изстребител! Ииихаааа... :icon_dance:

Единствено креслата трябва да се барнат в посока кожено рекаро. Демек с по-изразена странична опора и с изтегляне напред на най-предната част на предните седалки.

Някой с японски да им пише да не спестяват от изолация и сериозно да се помисли за защита на купето, щото като взема едно такова бижу, мисля да го карам до пенсия.

За щатите е добре да има един по-сериозен агрегат. Пак V6, но с компресор или турбо. Три литра не е малко и едни ~360-400 коня и работата трябва да стане.

Малко ми липсва скоростен лост, но явно ще се ръчка от копченца на волана. Малее :icon_box:

 

Догодина ще излезе, от есента, само на пазара в САЩ. Интериорът със сигурност няма да е толкова футуристичен като на снимките. Дизайнът ми харесва, това по-прилича на кола в сравнение с последните изгъзени грозници.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето това е аналога на Инфинити

 

http://mitsubishibg.com/index.php?lang=bg&do=2&id=126

 

Галант е в по-долния клас.

Това си е чиста проба копи и пейст няма я индивидуалността

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това вярно си е чиста проба Ауди... Никакво въображение, всички коли вече почват да приличат на немски боклуци :mad:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://perlbal.hi-pi.com/blog-images/65003/gd/12936469341/Future-Mitsubishi-2012-a-2015-grande-berline-Galant.jpg

 

Не съм сигурен колко са достоверни снимките, най-вероятно да е фотошоп, но ако беше действителност никак нямаше да е зле. :mitsu-smiley:

 

Това пък прилича леко на Крайслер но все пак повече на Мицубиши :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Едно такова в гаража, пък нищо че ви прилича на други модели. На мен много ми харесва :icon_n_king: Ох на батьо... да го цукна по емблемката :heart:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Автомобилът си е прекрасен, на който на каквото му прилича да не гледа и ще е спокоен!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Чак толкова да полудеят не вярвам. Но ще има GT - 3.0 литра V6 Мивек, 6-степенна автоматична трансмисия с включване на предавките от волана ( :victory: много е добро при изпреварване), активен преден диференциал и система S-AWC (Super All Wheel Control), хромови акценти по екстериора и други разлики. Джантите разбира се ще са 18" по всяка вероятност.

Редактирано от Andy Van Der Drift
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Новият Mitsubishi Galant ще дебютира на автосалона в Токио

 

Mitsubishi Galant, модел 2015-а, ще бъде показан на автосалона в Токио в края на годината.

...

Новият флагман ще бъде разкрит пред широката публика на 22-и ноември в Токио. Колата ще има футуристична инфотеймънт система. В дизайна й ще видим вече познати неща, задвижването ще е подобно на това при последния Outlander. Предполага се че в него ще има богата гама бензинови мотори - четирицилиндрови 2.0, 2.4 и 3.0 л V6, 2.2-литров дизел, както и бензинов хибрид. Най-вероятната кутия ще е вариаторна, шестстепенна CVT.

 

Много силно се надявам снимката да не е актуална и да ни изненадат с типичния по-злобен дизайн за Европа и Азия :)

Редактирано от zexer
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много силно се надявам снимката да не е актуална и да ни изненадат с типичния по-злобен дизайн за Европа и Азия :)

 

Ако интериора остане същия, ще изглежда по добре отвътре от новата S класа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...