Премини към съдържание

Един SKI Weekend в х-л "Пампорово"


Препоръчано мнение

Здравейте колеги. Отваря се възможност за добри цени на тези дати. Ще има семинар и може да се включим към тях, за да имаме хубава цена.

 

Предложението ми е следното:

2 нощувки на 12ти и 13ти

2 закуски на 13ти и 14ти

1 вечеря на 13ти

 

Цените са за целия престой от 12ти до 14ти март и са за двама човека в помещение с включена вечеря на 13.03 както следва:

Апартамент - 190лв.

Двойна стая - 150лв.

Единична стая - 95лв.

 

За повече информация, тел. 0878 75 72 79 и 0888 75 72 79.

Който има възможност и желание да покараме ски заедно, да заповяда.

Редактирано от Vasil Sivkov-Noby
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги. Отваря се възможност за добри цени на тези дати. Ще има семинар и може да се включим към тях, за да имаме хубава цена.

 

Предложението ми е следното:

2 нощувки на 12ти и 13ти

2 закуски на 13ти и 14ти

1 вечеря на 13ти

 

Цените са за целия престой от 12ти до 14ти март и са за двама човека в помещение с включена вечеря на 13.03 както следва:

Апартамент - 190лв.

Двойна стая - 150лв.

Единична стая - 95лв.

 

За повече информация, тел. 0878 75 72 79 и 0888 75 72 79.

Който има възможност и желание да покараме ски заедно, да заповяда.

От кога я чакаме тая оферта Васко.99% сме при теб

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еха и аз по това време ще съм в Пампорово но в друг хотел. Обаче вечерта ще дойда да си направим купона.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Май няма да се събереме,няма нещо желаещи

Бройката е без значение в случая. Който иска.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В хотела е приятно. Особено край камината...

 

Вал, парав си че край камината е хубаво, ама аз смятам да се ходи на ски в събота през деня. Поне от 09ч до 16ч да сме по пистите, след това малко почивка и от 20ч до 21'30ч на осветената писта да караме вечерно, а после може и край камината. :icon_thumbup:

А така като гледам, че няма да има хора за да ни направят блок-маса за вечеря, цената ще стане с по 30лв по-малко за апартамент и двойна стая и 15 на доло за еденична. Така че за мене е без значение колко човека ще дойдат. Аз офертата съм я дал, а ще дойде ли някой или не, си е въпрос на възможности и желание у хората. :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги , ослушвате се нещо ,а 12-ти е утре . Ако някой има проблем с превоза ,при нас има 2 места , таксата е едно малко :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Чак сега видях темата, не мога да се организирам за толкова кратко време, а и имам поети ангажименти.

Така ме е яд, защото можеше да се повеселим, да покараме ски.

Приятно изкарване на всички.

Редактирано от krasch
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно преживяване , ето малко снимки , гледайте и не се смейте много на странно радващия се скиор в червеникав екип , самият той не осъзнава колко нелепо изглежда на детската писта но.... http://veskobsl.snimka.bg/mountain/pamporovo-2010.482773

 

Васко , поздрави и благодаря :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

Васко , поздрави и благодаря :drinks:

 

Няма за какво. Винаги когато съм си тука и има ввъзможност за хубава цена, ще пускам темичка за да може който иска да идва да си почива. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво Веско супер снимки , абе екстра сте си както казва Янко добре сте ни отсрамили нас дето неможахме да присъстваме:icon_dance:

А на теб Васко както винаги адмирации , че така се отзоваваш и ни събираш.Персонално много съжалявам , че не можах и аз да присъствам и се надявам на следваща среща да мога да дойда.

Поздрави :mitsu-smiley::icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хех...незнаех за сбирката, но пък бях в Пампорово него уикенд. Дори видях половинката на една от вашите снимки :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...