Премини към съдържание

Пролетно посещение на децата от Дом "Българка"


rosko

Препоръчано мнение

  • Отговори 201
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Да докладвам:

Ечика ще иде да види поляната на езерото утре или в петък - ще имаме инфо.

Възниква наложителност някоя от колите да ни изчака някъде по пътя (преди разклона за Чирпан). Имаме нужда от още една кола, тъй като свата е ангаже сутринта, та да минем да вземем скарата и генератора.

Та както казваха в казармата - един по желание :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами ще Ви изчакаме на ЛУК-а в Белозем и ще се разберем.

За колегите от Пловдив - там ще направим сбирката и ще чакаме "софианци".

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Утре опаковам и изпращам дрешките, трябва да пристигнат в четвъртък. )

Мира, да попитам за информация, успя ли вчера да изпратиш дрешките по влака?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами ще Ви изчакаме на ЛУК-а в Белозем и ще се разберем.

За колегите от Пловдив - там ще направим сбирката и ще чакаме "софианци".

Няма какво да се губи време да ни чакате всички, просто трябва да се мине през Ечика да се вземат скарата и генератора. Единият вариант е да мине основната група оттам, другият е да ни изчака някой с празен багажник. А ако е комби - още по-добре. Сега като отвориха отбивката след Чирпан е по-добре да се мине оттам, а не да се върти цяла СТЗ. И се минава през Богомилово, където е Ечика, така че ни е по път.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, кой ще пътува от София, защото има много багаж при мен и Данчо-Бригадиро, а няма как да го превозим... А Боян няма да може да дойде в последния момент му е изкочил извънреден ангажимент, обаждайте ми се на мен, за да се разберем как ще събираме багажа - тел. 0887 93 43 44

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

........... А Боян няма да може да дойде в последния момент му е изкочил извънреден ангажимен..............

http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/mitsu-smiley.gifАми съжалявам, но преди няма и час разбрах, че ще трябва да пътувам за 2 или 3 дни до Варна. Понеже не е малко багажа, дано се намерят 2-3 коли да го натоварят. Бях обещал да возя и Цецо, ще може ли някой да го вземе и него?http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/mitsu-smiley.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, кой ще пътува от София, защото има много багаж при мен и Данчо-Бригадиро, а няма как да го превозим... А Боян няма да може да дойде в последния момент му е изкочил извънреден ангажимент, обаждайте ми се на мен, за да се разберем как ще събираме багажа - тел. 0887 93 43 44

Аз ще взема багажа от Светльо и Теди и ще пътуваме с Роско. Не мога да преценя колко място ще имам... Май ще го разбера в събота сутринта.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И при мен има дрехи - от жената, лапето и от Старшината, ама те могат и в краката ми да седят.... Няма проблеми.

Брей, зор ще дойде с тез багажи....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/mitsu-smiley.gifИ при мен остана една торба с дрехи. Не знам на кой и как да я дам, май ще остане за другото ходене....

Съжалявам, че така се случи, но не зависи от мен. Иначе нямаше да има проблем с багажа...http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/mitsu-smiley.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Уф, какво да ти кажа..... Да имаше поне ГО колата - да я дам на който иска - хем на газ, хем голяма.... Ама и ГО няма в момента

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление аз няма да съм с мойта кола и не мога да помогна с багажа, но да ви кажа за нощувката в събота вечерта - който иска в хотел Верея http://www.hotel-vereya.com/ двойните стаи са по 57лв. с климатик, вана и плазма и съм запазила в момента 3 стаи. Ако някой още реши че иска да спи в него-има свободни стаи и по тел. запазват. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тази вечер ще взема от Данчо покупките,но има доста дрешки,които няма как да натоваря...Ако има някой празен,който може да ги вземе - да се обади на Данчо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, кой ще пътува от София, защото има много багаж при мен и Данчо-Бригадиро, а няма как да го превозим... А Боян няма да може да дойде в последния момент му е изкочил извънреден ангажимент, обаждайте ми се на мен, за да се разберем как ще събираме багажа - тел. 0887 93 43 44

Имам достатъчно място - 0888 23 45 46 :icon_thumbup: . Обаждам се, ама никой не го вдига :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вие чакайте на ЛУК, ако се налага претоварване - да го направим.... А и после в СТЗ трябва генератор и скара да се товарят, ама тогава ще има свежи попълнения от Майна Таун..... Бе ще се оправим, бе, споко!

 

Само не се уточнихме за спането, няма ли да ми дойдете на гости, най-накрая?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз утре ще разбера да ли ще мога да си пътувам с мойта кола или ще пропусна този път. Ако стане работата непременно ще поема част от багажа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако не можеш с колата - ще намерим къде да те сместим, ти само ела....... Имаш ми телефона

Редактирано от rosko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Цецо, място за един човек смятам, че ще се намери! Пиши в темата ако ще идваш, за да потърсим място.

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, само да напомня, че закупената храна е за децата. КОйто иска да си хапне топла скара - да си носи!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, само да напомня, че закупената храна е за децата. КОйто иска да си хапне топла скара - да си носи!

 

Колегите от Варна, хайвер ли ще ядат. бре :hysterical: :hysterical: :hysterical:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ех, аз този път ще пропусна за съжаление! Пожелавам на всички колеги весело изкарване и да направите дечицата много щастливи - в което не се и съмнявам! Поздрави на всички. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колегите от Варна, хайвер ли ще ядат. бре

То колегите от Варна се свеждат само до Емо, а той с една пържола изкарва 3 дни ... :D
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То колегите от Варна се свеждат само до Емо, а той с една пържола изкарва 3 дни ... :D

 

 

 

Метни едно гедоре в парахода ако не си носиш. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...