Премини към съдържание

Пролетно посещение на децата от Дом "Българка"


rosko

Препоръчано мнение

Аз се изгубих малко, че нямах нет. И не съм се обаждал на директорката, т.е. опитах 2-3 пъти преди седмица, но не успях да се свържа с нея. После спрях да звъня, защото не знаех развитието по темата. Сега са почивни дни, но в понеделник ще се обадя и ще съгласуваме мероприятието.

 

Бе нещо не виждам думата "палатка" в темата? Що се ослушвате такива? Не мислите ли, че е време да открием сезона?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 201
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Аз се изгубих малко, че нямах нет. И не съм се обаждал на директорката, т.е. опитах 2-3 пъти преди седмица, но не успях да се свържа с нея. После спрях да звъня, защото не знаех развитието по темата. Сега са почивни дни, но в понеделник ще се обадя и ще съгласуваме мероприятието.

 

Бе нещо не виждам думата "палатка" в темата? Що се ослушвате такива? Не мислите ли, че е време да открием сезона?

Вижда ми се рано за палатки, затова.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вижда ми се рано за палатки, затова.

 

Никак не е рано то, ама едва ли ще успея да дойда...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да докладвам:

Говорих току що с госпожа Йонкова, датата е 22ри. Ще ми изпрати по мейла списък с неща, от които имат нужда, та каквото можем - да направим.

За колегите, които не са идвали, а имат желание и не знаят как протича събитието - ще кажа с две думи - отиваме в дома, вземаме децата, водим ги на нашата си поляна, където (с любезното съдействие на Ечика, да ни е жив и здрав и да хиляди) има осигурен генератор, музика, танци, песни, скари, веселие и мноооооооого детски усмивки!

След веселбата с децата ги връщаме обратно в дома, а ние си продължаваме..... докато можем.

Хайде, колеги, стягайте се!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За тези,които ще нощуват на Минералните бани - ето го хотела:

http://hotels.marica-iztok.com/bg_custom_hotel1.html

 

Има и друг вариант за хотел,но той е за любителите на екстремни изживявания. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само не ми обяснявай, че ще си опъвам само аз палатката..... Да заръчам и една за теб? С две спални и антре. Една идея е по-тясна от апартамента. в който живея :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Роско, а някакво инфо за размерите на момичетата, които ще са абитуриентки? И евентуално номер на обувки?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мира, най-добре се свържи с директорката за тези данни! Другият вариант е да ти дам телефон на едната абитуриентка и да се разберете с нея! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето ме и мен! 22 и 23 ли ще действаме ... На коя дата ще имат абитуриентски бал и колко ще са момчетата и момичета абитуриенти!?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ванкааааа

2 момичета. На 22-ри при децата, а балът е на 23, доколкото знам.

А ти къде се изгуби, бе, човек, да не се ожени ;-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги от Бургас, някой ще пътува ли за срещата с децата в Стара Загора? Питам за едно място в едната посока, дали би се намерило? Ако има такава възможност, моля споделете :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление аз вероятно няма да мога да дойда, но възниква един проблем.

При мен има доста дрешки събрани за децата и ще е добре ако някой от колегите може да мине през Плевен, или покрай града, за да му ги дам и да ги занесе в дома.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги от Бургас, някой ще пътува ли за срещата с децата в Стара Загора? Питам за едно място в едната посока, дали би се намерило? Ако има такава възможност, моля споделете :icon_hmm:

 

Светле, аз и бях казал на Кики-то да иде до Айтос, пък аз да я взема от там, но може и до Бургас да ида да я взема. Разчитай на мен да ти я докарам :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление аз вероятно няма да мога да дойда, но възниква един проблем.

При мен има доста дрешки събрани за децата и ще е добре ако някой от колегите може да мине през Плевен, или покрай града, за да му ги дам и да ги занесе в дома.

Разбрахме се с Вальо да пуснеш дрехите по БДЖ, аз ще ги взема в Ст.Загора.

Всички данни са при Вальо на ЛС. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дадох точни инструкции на Мира и считам, че няма да има проблем.

Ще трябва само да се получи колета в Ст.Загора.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам среща на Била в Стара Загора в 10:30- 11:00 часа.

 

За колегите от София- тръгване от ЛукОйл след караулката на Църна Маца в 08:30

P.S. Има голяма вероятност аз да не дойда на ЛукОйл, а да се срещнем направо в Стара Загора, така че колеги, не се бавете много с кафетата :)

Редактирано от tmintov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

След проведен телефонен разговор с Тишо - му блесна идеята да не ходим на поляните на баните, а да отидем до езерото с децата (ако времето позволява). Причината - на поляната тревата ще бъде некосена и задължително мокра. И децата ще станат вир-вода. А има шанс на езерото общинарите да са покосили тревите в парка. Има и навес, та ако ни изненада - да могат да се скрият децата, докато се организираме. Поемам ангажимента да се разбера с Ечика да провери състоянието на мястото.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...