Премини към съдържание

Национален събор на феновете на японски автомобили


Вашите предпочитания за място на събора  

24 гласа

  1. 1. ?????:

    • ??????? "?????????"
      4
    • ???? ??????????
      6
    • ??????? "???????"
      9
    • ????? ?????...
      5


Препоръчано мнение

По молба на колегата Наско от Мазда фен клуб България пускам анкета за предпочитано място за предстоящото събитие.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хм, ако съдим по миналата година на всяко от изброените ще ни е тясно.

Май на Метро е най-добре. Дали няма начин да се договорим с хората, или път пак да им се натресем?

Хрумва ми още един вариант - полигона на стадион Варна, но скоро не съм ходил, може да са го застроили.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами за Метро не знам... там стана ясно, че трябва разрешение от София...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Полигона до стадион Варна не е застроен (все още).

Всички японски марки ли ще се събират?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За мястото хубаво , ама като дата също няма да е зле да се пусне една анкета ,защото хората да си направят от сега план във времето ,че сега едни празници едни лудории и става малко сложно ........ : :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не го изместихме това събиране лятото, тъкмо и хора от страната да дойдат, ами пак зимата по големите студове...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ксен прав си, но сега им дошла музата. А и лятото пък знаеш каква лудница е навсякъде. Нашата групичка едвам си намираме места пък камоли ако сме сборно... А аз лично мисля, че зимата повече хора са свободни. Може и да съм в заблуда.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ксен прав си, но сега им дошла музата. А и лятото пък знаеш каква лудница е навсякъде. Нашата групичка едвам си намираме места пък камоли ако сме сборно... А аз лично мисля, че зимата повече хора са свободни. Може и да съм в заблуда.
Ами ако ви хареса да направим и една на лято ама като гледам активността по форумите..... :kolet::spamer: :icon_crying: ще видим кво ще стане на тази стеща :icon_thumbup:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Щом ще е национален събор... Има един паркинг със заведение на магистралата до Провадия - резервната писта на летището. Или някоя от бензиностанциите с паркинг за тирове пак по магистралата. Или летището над Аксаково - поляна. Или степта около Тюленово - Шабла през лятото. Може да се съвмести с някой концерт в Каварна. ?

Ако е в началото или края на сезона във Варна, за Златни или Св.Константин май ще е трудно, но в Албена една "масова" резервация ... ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На мен лично много ми харесва идеата за и около Каварна,но трябва да е сухо и по възможност по топло в почивни дни.Успех с организациата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За сега положението е такова

паркинга "Терапията"-17 гласа

Аспарухово плажа-21 гласа

полигон "Почивка"-29 гласа

кой гласувал ,гласувал :) заковаваме на 20 дек 14:00чако случайно ни отеснее полигона се пускаме долу на плажовете,стягайте каручките,не остана :!:

http://forum.mazdabg.com/download/file.php...1&mode=view

Редактирано от HACKO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не че нещо ама да бия път като на предната среща във Варна, в такава студ и да си стоим в колите за мен няма смисъл, а и то май си се очертава Варненска среща така че приятно изкарване.

vremeto.bmp

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 месеца ...

защо не измислите нещто по мащабно като на пример Калояново.А и ако е на писта може да се правят и драгове дривт и ощте много интересни неща .Аз лично сам само фен на ЯПОНСКОТО но със сигорност щте доида да ви гледам

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...