Премини към съдържание

Ето сега вече я втасахме!


Препоръчано мнение

Пежо и Ситроен купуват Митсубиши?

 

Това е оригиналното заглавие на статията.

Май ще трябва да се обединяваме с Пежо клуб... ама те са готини- дойдоха с нас да садим дръвчета преди време :)

 

П.С. Струва си да прочетете и коментарите под статията. Презабавни са :)

Редактирано от tmintov
Добавяне на послепис.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 118
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

  • Admin

Затваряме клуба и отиваме в Пежо форума. Нямаме друг избор.

До другата седмица пишете колеги който каквото може, защото не остана. :D

Тишо, 30 процента бяха продадени на Мерцедес преди време.

Държаха и 50%, но не 51%.

Така че спокойно.

Франсетата нали са рибета, ще дадат някой лева на хитрите японци и готово.

Дадоха им не случайно да правят Аутлендър и Моделa i. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това ще е една от най-големите тъпотии...пак някакви идиотски ходове....нека френските тикви да си правят автомобилите по техните си технологии. Не мога да разбера, защо е тогава голямата корпорация Митсубиши, ако не могат да ударят едно рамо на ММК.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това си е безспорен ФАКТ!!!

Като видях върху "моя" волан емблемата на Ситроен изпаднах в шок.

http://testdrive.bg/news/read951.html

Като видях интериора на Пежото - изпаднах в ужас!

http://www.rs-auto.bg/news/article/1106/peugeot-4007/

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
Това си е безспорен ФАКТ!!!

Като видях върху "моя" волан емблемата на Ситроен изпаднах в шок.

http://testdrive.bg/news/read951.html

Като видях интериора на Пежото - изпаднах в ужас!

http://www.rs-auto.bg/news/article/1106/peugeot-4007/

 

Спокойно. На "Симеон" се продават всякакви емблеми и ще лепим по воланите, за да не изпадаме в шок.

Освен това има още по официалните диструбутори, така че ще се справим.

Днес отивам да продавам Галанта, ще взимам Пежо 405! :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е, можеше и по-зле да е - една друга "голяма" група в съседство да ги придобие....Така като чета коментарите след статията, май ще е по-добре да оставиш пежото и да се спреш на един ситроен....ама 6...ама от новите. Знаете ли само какви са а ?

Редактирано от Dell
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мисля , че ще се случи нещо лошо ... интересите и традициите са големи (поне при японците) и не вярвам да превърнат Mitsubishi в Citroen. Най-лошото което може да стане е да обменят добър опит ... току виж итериора на новите :mitsu-smiley: стане по-добър , а на Ситроен им стане по-здраво окачването :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма начин!

От като откриха представителство на Ситроен във Видин, няма нито един нов Ситроен да не е минал през сервиза за ремонт по окочването.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Франсетата преди време взеха Нисан, сега са наред да затрият и Мицубиши.

Познавам хора, които карат Нисан с френските двигатели и са тотално разочаровани.

Дано да не ни сполети и нас тази учас. Ще има да се питам като купуваме Мицубиши къде е произведено. В Япония ли или във Франция.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е така де ... като станат се слеят с Митсу може и да се оправят :) В крайна сметка има модели :mitsu-smiley: с френски дизели, които са си доста сполучливи. Не вярвам да заменят бензинките с френски ;) Но нека първо да се слеят пък тогава ще го мислим :) За сега всичко е само слухове и намерения.

 

П.С. Имам приятел много добър монтьор само за Пежо и Ситроен със собствен сервиз, който тегли майна на официалния сервиз и си направи негов ... току виж почнал да се занимава и с Митсубиши :D

Редактирано от kr0tal
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сигурен съм, че нищо хубаво не ни очаква, Да, но френските типове вече ще имат най-доброто 4X4, ще имат един от най-добрите джипове, пък и ЕВО-то да им дадат, ама искам вече да е с френски двигател, че да си спомняме след време, че някога е съществувала такава легенда....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще има да се питам като купуваме Мицубиши къде е произведено. В Япония ли или във Франция.

Един познат отива в Германия и си харесал една Фиеста. Прибира се в България и като отива в КАТ да я регистрира се оказало Мазда. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха, коментарите са супер!

 

Колеги, на това му се казва ГЛОБАЛИЗАЦИЯ..... Този тук, онзи там.... премерват се рискове, какво ли не. Добрата новина (или по-малко лошата) е, че все пак ПСА е автомобилен производител. Да речем - с традиции.... А какво да кажат колегите от Волво? То не беше Рено, то не беше Форд, сега пък китайци.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Спокойно бе хора.

Аз карам и двете марки /Мицу и Ситроен/ и нямам лоши впечатления от французина.

Според мен хода ще бъде печеливш и за двете компании.

Японците имат добри традиции в 4x4 задвижването, но по отношение на двигателите има какво да научат от французите - за справка 2.2HDI 174к.с.

бензиновия пък 1.6THP 155к.с с максимален въртящ момонт 240Nm при 1600об./мин.

А покажете по-добър двигател на Мицу?

По-отношение на окачване само Митсубиши не предлагат SUV с активно окачване за разлика от BMW, Mercedes, WV, Toyota...Tyk Ситроен може да помогне :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Спокойно. На "Симеон" се продават всякакви емблеми и ще лепим по воланите, за да не изпадаме в шок.

Освен това има още по официалните диструбутори, така че ще се справим.

Днес отивам да продавам Галанта, ще взимам Пежо 405! :drive:

Шегуваш се, нали?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
Шегуваш се, нали?

 

Разбира се. :)

Преминаването на определени дялове от една фирма на друга е свързано обикновено с джоинтвенчър.

Взимаш двигатели, за сметка на кароерия или определена технология, както е при Мицубиши например.

Това не е нищо ново "под слънцето".

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лоша работа...

Карайте си япончетата сега, че след няколко години ще гледате френското д--е на колата си. Това е факт и сега за Колт.

Какво да се прави, една предизвестена смърт. :icon_crying: :mega_shok: :icon_confused:

 

 

 

П.П. Пазете си колите сега, ще падне яко вдигане на цената им на вторичния пазар.

Редактирано от Ицубеше
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

... е свързано обикновено с джоинтвенчър.

Взимаш двигатели, за сметка на каросерия или определена технология

Да вземеш, да вземеш, ама колко да вземеш?

Като гледам 4007, Ситроена и Митсубиши отвътре са като две капки вода. Разликата е 4-5 молекули!

Аз като видях волана си със знака на Ситроен ми стана зле, а като видях после, че целия интериьор е 1:1 изпаднах в шок и ужас.

Направо ми иде да продам колата и да ходя пеш. Така поне ще мога да си ходя и да си пия биричката. :drinks:

Редактирано от Николай Николов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какво му е на колта освен, че се сглобява в Холандия и че дизеловия двигател е на Мерцедес :P

Не виждам нищо лошо и в двете ... Нито Холандия е Турция или Китай , нито материалите са различни от тези на сглобяваните в Япония, нито Мерцедес имат лоши дизели ... Вярно, че не е :mitsu-smiley: , но пък щом са преценили да ползват чужд явно има нещо ...

Редактирано от kr0tal
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
Да вземеш, да вземеш, ама колко да вземеш?

Като гледам 4007, Ситроена и Митсубиши отвътре са като две капки вода. Разликата е 4-5 молекули!

Аз като видях волана си със знака на Ситроен ми стана зле, а като видях после, че целия интериьор е 1:1 изпаднах в шок и ужас.

Направо ми иде да продам колата и да ходя пеш. Така поне ще мога да си ходя и да си пия биричката. :drinks:

 

Чакай, не ходи пеш! :)

Има в продажба и Outlander. :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Затваряме клуба и отиваме в Пежо форума. Нямаме друг избор.
Как да нямаме бре..

Ти се връщаш на Тойота, аз на Хонда и готово.... :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди няма и месец, взехме служебен ситроен 1.6 комби. :D Без да знам за сливането.

Няма мицубиши-визия, но върви...

А ние нека изчакаме да видим за какво точно иде реч с придобиването на пакета акции и тогава да коментираме..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Иде реч за това, че като те видят да слизаш от Митсубишито и ща те питат - "Как е върви ли новото Пежо/Ситроенче?" :icon_n_gathering:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...