Премини към съдържание

Варна! Да го направим ли пак? Японска среща 2


Препоръчано мнение

ДА!!!!!!!!Първата среща която направихме на прима виста,се получи много добре!!!!!Сега предлагам малко по от рано да се захванем с организацията,аз ще помагам с каквото мога.Ще изберем по-подходящо място,че да не църкат от МЕТРО :) !!!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

да не църкат от МЕТРО :) !!!!!

На Метро не беше лошо , но беше добре да знаят , че ще им ползваме паркинга .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано малко съм в колебание по въпроса... Предния път видяхме какво се получи: събраха се различните марки на групи, все едно имаше отделни срещи... Естествено някой келеши не пропуснаха да направят панаира, при положение, че трябваше да се държим прилично и не се бяхме събрали с тази цел. Няма да назовавам от кой клуб бяха.... Утре ще го обсъдим на сбирката.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А каква е идеята на този тип срещи ?
идеята е ако има някой,който не е сигурен на 100% в правилния си избор на японската марка, да се преориентира

например това беше автомобилът ми преди 10години http://picbg.net/u/28656/18663/thumbs/373910_fr.jpg :drinks: :D :drive: :icon_dance:

Редактирано от HACKO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_blush: Е що така си се преориентирал ? Какво му беше на мъника ?

мъника още щъка из Варна,може да се види до магазинчето на шкода по "Бенковска"малко преди светофара на "Kра-кра".е вече не е металик,доста ръждичка има вече,все пък е обиколил половината свят,ходил е в Испания,прекосил е Атлантика до Бразилия и назад,Израел,Русия и доста пристанища на Европа ама си е родом от Рощок:icon_doh: :drive:ама много го е страх от ключа :icon_crying: докато му го покажат и веднага пали от 1/4 :tok::drag: страшен е :mitsu-smiley:

После срещнах новата си либов http://i47.vbox7.com/p/004147323.jpg и те така,че втора мазда

,но пък нали "първата любов ръжда не хваща" :icon_thumbup: Редактирано от HACKO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:D Само не разбрах Хюндай верно какво общо имат с Японска среща. По-скоро на Мицу срещите трябва да идват... :D Аз пък предлагам, една среща на шестаците да направим .Поне да има какво да се види...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:D Само не разбрах Хюндай верно какво общо имат с Японска среща. По-скоро на Мицу срещите трябва да идват... :D Аз пък предлагам, една среща на шестаците да направим .Поне да има какво да се види...

МнениеПуснато на: Сря Дек 02, 2009 7:19 pm Заглавие: http://forum.mazdabg.com/viewtopic.php?p=189677#189677

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано малко съм в колебание по въпроса... Предния път видяхме какво се получи: събраха се различните марки на групи, все едно имаше отделни срещи... Естествено някой келеши не пропуснаха да направят панаира, при положение, че трябваше да се държим прилично и не се бяхме събрали с тази цел. Няма да назовавам от кой клуб бяха.... Утре ще го обсъдим на сбирката.

На всички големи срещи е така, колега, но пък нали се сещаш, че ако дойдеш да ми кажеш "здрасти" ще ти стисна ръката - няма да ти кажа, "махни се".

Бил съм на различни срещи, и по-малки и по-големи вкл. на Хюндай национална и винаги съм се чувствал добре и навсякъде всички (99%) са пичове.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, извинявам се, че пиша извън темата, но не намерих по-подходящо място. Искам да попитам колегите от Варна дали знаят къде мога да дам една кола за скрап, и какви кинти да очаквам.

Благодаря предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, извинявам се, че пиша извън темата, но не намерих по-подходящо място. Искам да попитам колегите от Варна дали знаят къде мога да дам една кола за скрап, и какви кинти да очаквам.

Благодаря предварително.

 

 

То има раздел "Извън темата"...Там можеш да пускаш запитвания,теми и т.н.,различни от :mitsu-smiley: .....Относно колко парЕ може да очакваш-мисля 200-300лв.,но пак зависи....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То има раздел "Извън темата"...Там можеш да пускаш запитвания,теми и т.н.,различни от :mitsu-smiley: .....Относно колко парЕ може да очакваш-мисля 200-300лв.,но пак зависи....

 

Явно съм сляп, защото все още не мога да намеря къде е "Извън темата".

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Явно съм сляп, защото все още не мога да намеря къде е "Извън темата".

Не си сляп,колега.Не търси,няма да я намериш. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Явно съм сляп, защото все още не мога да намеря къде е "Извън темата".
Ще я намериш след време.. :yes3:

Ти да не даваш Маздата на вторични бре ? :wacko: Нали нямаше да я махаш ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще я намериш след време.. :yes3:

Ти да не даваш Маздата на вторични бре ? :wacko: Нали нямаше да я махаш ?

 

Купих 2ра Мазда за части и вече не ми трябва, за това търся да я разкарам.:))))

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То хуу ше дойдем , ама къде пише в колко часа ще е ?

http://forum.mazdabg.com/download/file.php...1&mode=view

За сега положението е такова

паркинга "Терапията"-17 гласа

Аспарухово плажа-21 гласа

полигон "Почивка"-29 гласа

кой гласувал ,гласувал :) заковаваме на 20 дек 14:00ч

ако случайно ни отеснее полигона се пускаме долу на плажовете,стягайте каручките,не остана :!:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://forum.mazdabg.com/download/file.php...1&mode=view

За сега положението е такова

паркинга "Терапията"-17 гласа

Аспарухово плажа-21 гласа

полигон "Почивка"-29 гласа

кой гласувал ,гласувал :) заковаваме на 20 дек 14:00ч

ако случайно ни отеснее полигона се пускаме долу на плажовете,стягайте каручките,не остана :!:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://forum.mazdabg.com/download/file.php...1&mode=view

За сега положението е такова

паркинга "Терапията"-17 гласа

Аспарухово плажа-21 гласа

полигон "Почивка"-29 гласа

кой гласувал ,гласувал :) заковаваме на 20 дек 14:00ч

ако случайно ни отеснее полигона се пускаме долу на плажовете,стягайте каручките,не остана :!:

 

Само да питам,тези резултати възоснова на колко форума са? На Митцубиши и Мазда или на всички японски марки??

Редактирано от nookie666
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...