Премини към съдържание

Варна! Да го направим ли пак? Японска среща 2


Препоръчано мнение

Само да питам,тези резултати възоснова на колко форума са? На Митцубиши и Мазда или на всички японски марки??

ами цъкни върху линка :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://forum.mazdabg.com/download/file.php...1&mode=view

За сега положението е такова

паркинга "Терапията"-17 гласа

Аспарухово плажа-21 гласа

полигон "Почивка"-29 гласа

кой гласувал ,гласувал :) заковаваме на 20 дек 14:00ч

ако случайно ни отеснее полигона се пускаме долу на плажовете,стягайте каручките,не остана :!:

 

Ами ако случайно времето не е много благоприятно за открито? Май трябваше да има някаква алтернатива за закрито място като например паркинга на Пикадили- Практикер...

Само идея ;) Аз ще дойда където и да е

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако случайно времето не е много благоприятно за открито? Май трябваше да има някаква алтернатива за закрито място като например паркинга на Пикадили- Практикер...

Само идея ;) Аз ще дойда където и да е

Пикадили-Парк :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще се събираме ли днеска ? Аз 1400 съм на пикадилито . :drag:

Редактирано от georgyass
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще се събираме ли днеска ? Аз 1400 съм на пикадилито . :drag:

дъжда почти спря, :pardon: май ще ни върви по вода на японските срещи :ooops:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това в Пикадили Парк,имате предвид долу в подземния паркинг ли ще е???? :icon_blush: А ако е там,дали ще има места??? :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това в Пикадили Парк,имате предвид долу в подземния паркинг ли ще е???? :icon_blush: А ако е там,дали ще има места??? :icon_hmm:

Аз за там разбрах.. иначе ако не се съберем на пикадили практикер май повечко места има :P Само пак да не ореват като на предната среща на метро :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Снимки,нещо????? :rolleyes:

Голямо нещастие :evil: :x такова смотано време днес http://vbox7.com/play:de4c8868 язък за барута :!: Все пак имаше и луди глави дето дойдоха :D за което благодарим!

Уж после се запътихме за Mustang food Ама нещо само мазди стигнахме до там :idea:

имаше и малко подгрев на картинг пистата :shock: :rolling: две баварки и едно жигули

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разочарован съм :(

Не размених телефон с никого ... на пикадили парк нямаше никой... случайно питах 2 пича с една Celica и се оказа, че и те чакат... от тях разбрах, че срещата се е преустановила за мола на -2 ... тръгнах след тях... единственото забавно за днес беше преследването из градските улици в това гадно време... А когато стигнахме до там се оказа, че няма място и не ни пуснаха вътре :( неиздържах и запалих гумите та се прибрах ... разочарован съм :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз от самото начало бях супер скиптичен към тази среща и я пропуснах веднъж защото бях обещал денят на жената, втори път заради гнусното време което ме завари на центъра и най-вече защото знаех как ще се развие тя... Надявам се разочарованието ти да не е до толкова, че да пропуснеш да дойдеш на следващата местна мицу среща и да си стиснем ръцете. Поздрави!

Редактирано от Emil Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз от самото начало бях супер скиптичен към тази среща и я пропуснах веднъж защото бях обещал денят на жената, втори път заради гнусното време което ме завари на центъра и най-вече защото знаех как ще се развие тя... Надявам се разочарованието ти да не е до толкова, че да пропуснеш да дойдеш на следващата местна мицу среща и да си стиснем ръцете. Поздрави!

 

О няма такава опция :)

Превърнах се във фен и непременно ще идвам на мицу срещите. Аз даже съм този, който предложи да се правят ежеседмично мицу срещи :) според мене ще си идват хора.. всяка седмица да е в един и същ ден все по 2 пъти в месеца ще може да идва всеки :mitsu-smiley:

Редактирано от Akso
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нека не прозвучи пресилено или горделиво, но аз съм положил доста усърдие за просъществуването на тези срещи в нашия град. В началото се брояхме на пръстите на едната ми ръка. Спирал съм коли в движение за да им давам визитки. Много хора са минали като цяло през срещите, но най-големите фенове (и много готини хора) са се откроили сред тях. С тях сме станали приятели и се виждаме почти редовно, а някой не пропускат. Казвам ти, това с фиксираните дати няма да е положително.... За нас най-добрата схема за срещи са спонтанните. Като ни домъчнее, пускаме мухата и се събираме. Някой път учудващо много, някой път по-малко хора се събираме, но винаги си прекарваме приятно. Поздрави, Е. Димитров!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В това време какво искахте да се случи (виелици, дъждове, снегове). Даже ми се струва че пак много сте се събрали. На миналата среща която беше пред метро беше добре въпреки че пак преръси на моменти но и времето в цяла страна беше благоприятно за пътуване и надали някой освен от варна би присъствал на тази среща а като гледам и чета толкава и те са се излъгали.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нека не прозвучи пресилено или горделиво, но аз съм положил доста усърдие за просъществуването на тези срещи в нашия град. В началото се брояхме на пръстите на едната ми ръка. Спирал съм коли в движение за да им давам визитки. Много хора са минали като цяло през срещите, но най-големите фенове (и много готини хора) са се откроили сред тях. С тях сме станали приятели и се виждаме почти редовно, а някой не пропускат. Казвам ти, това с фиксираните дати няма да е положително.... За нас най-добрата схема за срещи са спонтанните. Като ни домъчнее, пускаме мухата и се събираме. Някой път учудващо много, някой път по-малко хора се събираме, но винаги си прекарваме приятно. Поздрави, Е. Димитров!

 

Това е супер :) ще ми бъде приятно да се запознаем ... както и с всички други членове на клуба :) А нещо някакви стикери има ли както примерно на Хонда клуба си имат... да си лепна да си лича, че съм фен :mitsu-smiley: :icon_rock: Ако има да си поръчам за другата среща :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...