Премини към съдържание

Майстор на Мицубиши във Варна


Препоръчано мнение

Здравейте на всички от форума.Преди 2 месеца си купих мечтаният ми ГАЛАНТ.Всичко добре обаче се появи проблем в скоростите от трета на втора не може да включва.Много кофти в задръстване,а и за колата,защото на 3-та много предърпва с 20км/ч а на втора трябва да спра да я включа ,но тогава няма смисъл защота тръгвам от 1-ва.Изчетох целия форум за проблема и разбрах че няма добри майстори за МИТЦИ във Варна.След 10 дена ходене по мъките един познат ми препоръча майстор по скоростни кутии.Оказа се че има проблем в синхронизаторите.За три дена ми свали и ремонтира кутията.Вече нямам проблеми и нищо не се чува.Много съм доволен че намерих майстор на МИТЦИ в нашия град.Ако някой има проблем може да му се обади...0895707839..Наско :icon_rock: :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички от форума.Преди 2 месеца си купих мечтаният ми ГАЛАНТ.Всичко добре обаче се появи проблем в скоростите от трета на втора не може да включва.Много кофти в задръстване,а и за колата,защото на 3-та много предърпва с 20км/ч а на втора трябва да спра да я включа ,но тогава няма смисъл защота тръгвам от 1-ва.Изчетох целия форум за проблема и разбрах че няма добри майстори за МИТЦИ във Варна.След 10 дена ходене по мъките един познат ми препоръча майстор по скоростни кутии.Оказа се че има проблем в синхронизаторите.За три дена ми свали и ремонтира кутията.Вече нямам проблеми и нищо не се чува.Много съм доволен че намерих майстор на МИТЦИ в нашия град.Ако някой има проблем може да му се обади...0895707839..Наско :icon_rock: :icon_rock:

 

Колега,колко пари ти излезе цялата работа?

Редактирано от vlao
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е как само един от толкова маистори ще разбере че в синхронизаторите е проблема........че то е очевадно. Ама явно в Варна положението е трагично откъм разбирачи..... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е как само един от толкова маистори ще разбере че в синхронизаторите е проблема........че то е очевадно. Ама явно в Варна положението е трагично откъм разбирачи..... :icon_blush:

 

А недей така бе. Тука всеки втори е разбирач :D Нищо, че от много разбирачи съм се принудил сам да си ремонтирам колата (очевидно е най-безопасно за нея). От кога разправям на Пламен да му пратим един чирак на обучение... Хондарите си имат тука некъф майстор, дет се слави из целия град, че бил най-добър и ходят при него, но той не признава други коли. Един колега с биши го пита дали ще погледне колата, все японска е и оня му отказал. Което пак ме навежда на мисълта, че тия хондари са големи келемета :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А недей така бе. Тука всеки втори е разбирач :D Нищо, че от много разбирачи съм се принудил сам да си ремонтирам колата (очевидно е най-безопасно за нея). От кога разправям на Пламен да му пратим един чирак на обучение... Хондарите си имат тука некъф майстор, дет се слави из целия град, че бил най-добър и ходят при него, но той не признава други коли. Един колега с биши го пита дали ще погледне колата, все японска е и оня му отказал. Което пак ме навежда на мисълта, че тия хондари са големи келемета :D

Колега аз ходя при един майстор Тони се казва и съм доста доволен от услугите му...ако искаш мога да ти дам негови кординати и повече информация къде се намира

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега,ще споделиш какво точно ти е ремонтирал по синхронизатора на кутията,че ми стана интересно?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз също трябва да оправя кутията, че накрая да не купувам цяла....Ако може колегата MiroPetrov да каже къде мога да открия майстора Тони ще съм му благодарен, а и не само аз.Много се чува това къркорене, като е студена колата. А като почна да подавам газ, на 2-ра или на 3-та, от по ниски обороти, се чува нещо като пристъргване един два пъти....Абе трябва да се оправи,че си и.......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега момчето сега работи в един нов сервиз...но аз няма как да ти го обясня точно иначе знам къде се намира. Тони се казва GSM: 0898872828

Ако искаш мога да те заведа при него, но да ти обясня немога :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Аз също трябва да оправя кутията, че накрая да не купувам цяла....Ако може колегата MiroPetrov да каже къде мога да открия майстора Тони ще съм му благодарен, а и не само аз.Много се чува това къркорене, като е студена колата. А като почна да подавам газ, на 2-ра или на 3-та, от по ниски обороти, се чува нещо като пристъргване един два пъти....Абе трябва да се оправи,че си и.......

 

Колега като намериш добър майстор на скоростни кутии пиши ми че и аз проблеми с кутията :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 7 месеца ...

. Хондарите си имат тука некъф майстор, дет се слави из целия град, че бил най-добър и ходят при него, но той не признава други коли. Един колега с биши го пита дали ще погледне колата, все японска е и оня му отказал. Което пак ме навежда на мисълта, че тия хондари са големи келемета :D

малко спам......но като този майстор още не съм намерил на Митсубишита.Найстина е ненормален Дидо се казва -инжинер ,работил в Япония(не е Миямото ,а другия Дидо :) въпреки че и двамата са добри.)

няма да преувеличава за ремонта, да лъжи че всичко е за смяна както някой наши известни тук уж "майстори" работещи в долнопробни гаражи,гледащи да си напълнат джоба.

Дидо работи с удоволствие ....предлагам да го вербуваме ,че наистина освен Хонда друго не поглежда .

:mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 7 месеца ...

Абе тия хонди явно са доста чупливи, щом въпросния Дидо успява да си вади парите само от тях :D Базикам се :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти се бъзикаш, ама има нещо вярно в думите ти ..:D

Аз напоследък повече Хонди правя, даже и в момента сглобявам мотора на едо CRV ..:maistor:

А уж го водят много корав тоя мотор В20 и много носел на бой ..:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти се бъзикаш, ама има нещо вярно в думите ти ..:D

Аз напоследък повече Хонди правя, даже и в момента сглобявам мотора на едо CRV ..:maistor:

А уж го водят много корав тоя мотор В20 и много носел на бой ..:)

.......от италиански мърлячи нищо не оставя здраво, вЕрвай ми.......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Японеца е корав,каквато и марка да е.Подробностите зависят от модела-дали да е за ежедневно ползване,или

за ,,резачка,,.Аз работя в Кипър и поправям само японци(всички).А тук са такива палачори,че и за най-здравия мотор е голямо изпитание-без масло и вода-изобщо нямам думи...какво ли не съм срещал.Заради счупена запалителна свещ се сменя главата :icon_doh: Ако някой иска съвет да пита.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Японеца е корав,каквато и марка да е.Подробностите зависят от модела-дали да е за ежедневно ползване,или

за ,,резачка,,.Аз работя в Кипър и поправям само японци(всички).А тук са такива палачори,че и за най-здравия мотор е голямо изпитание-без масло и вода-изобщо нямам думи...какво ли не съм срещал.Заради счупена запалителна свещ се сменя главата :icon_doh: Ако някой иска съвет да пита.

 

Колега, той форума е главно за съвети и да си помагаме :) Следи темите и където чувстваш, че можеш да си полезен, действай ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...