Премини към съдържание

Magic Cup Mitsubishi


valboss

Препоръчано мнение

Аз съм за, само смилете се и ми дайте една снимка от бгмапс къде е това ОМВ в Бояна че досега само 2 пъти съм ходил в този квартал :icon_crying:

... единият път защото се загубих като търсих Драгалевци :icon_thumbup:

Ти от Пловдив ли ще идваш заради тези чаши,бре?!?!

Лошо няма де,тъкмо ще видим един хубав митсу-екземпляр. :)

Ако нещо се объркаш и не намериш ОМВ-то,звънкай да помагаме-0898700082

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 292
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Всеки ден ли си там или само в събота? :)

В събота само ще дойда в 16:00 h за да ви донеса чашите.... иначе няма какво да правя всеки ден там :)

Ако не можеш да дойдеш се договори с някой от присъстващите да вземе армагана и да ти го донесе някъде.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако нещо се объркаш и не намериш ОМВ-то,звънкай да помагаме-0898700082

Нещо те заразих с това раздаване на телефонните номера във форума,а?! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нещо те заразих с това раздаване на телефонните номера във форума,а?! :D

Тц,мойто раздаване е напълно безкористно,докато твойто е свързано с някакви "тайни помисли"към определени потребители... :P :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тц,мойто раздаване е напълно безкористно,докато твойто е свързано с някакви "тайни помисли"към определени потребители... :P :lol:

 

Айде сега оправдания..... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тц,мойто раздаване е напълно безкористно,докато твойто е свързано с някакви "тайни помисли"към определени потребители... :P :lol:

А така!!!! :icon_thumbup: Много си прав за Жоро ... :first: Той го е подкарал като за последно .... :P :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за помощта, ще гледам да не се губя пак!

Иначе си живея доста години в София ама още не мога да я науча.

До скоро :plane:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вальо, ще ти звънна тия дни да си я получа лично!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Чашите са тук и са невероятни! :)

Огромно благодарско на организатора! Ефекта е невероятен не само за мен, но и за хората около мен! Всички колеги забелязаха чашата и тази сутрин бях звездата на пушалнята :) :D

 

Надявам се проблемите които имаше на главата покрай огранизирането да са избледнели в сравнение с благодарностите които хората изказват! Гарантирано ще те черпя при следващо виждане!

 

Още веднъж безкрайни благодарности!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Чашите са много яки и опаковката дори е турбогъзарска - надписана с ника на потребителя.

 

Много се изкефих като си видях чашата.

 

Благодаря на организарора (Вальо) за нервите и разправията по организацията и изпращането и на изпълнителя (BOGRY) за идеята, индивидуалните опаковки и качеството на продукта :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А, бре, стига с тия благодарности! :icon_doh:

И организатора и изпълнителя 'потребяват рИкийка и червен винцок/за предпочитане - мерло/....

Ха сещайте се, де... :icon_drunk:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А, бре, стига с тия благодарности! :icon_doh:

И организатора и изпълнителя 'потребяват рИкийка и червен винцок/за предпочитане - мерло/....

Ха сещайте се, де... :icon_drunk:

И бира! :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И бира! :drinks:

Тези прекрасни чаши не са подходящи за бира. Работи за друг модел прекрасни чаши :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тези прекрасни чаши не са подходящи за бира. Работи за друг модел прекрасни чаши :)

Защо, те са като малки халбички?! :beer:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Губи им се магията....... Ако извадиш оферта за магически халби - дето са си прозрачни, а като сипем студена бира лятно време - се появява надписа - ще те направим почетен член на клуба! И всичката бира по срещите, която ще изпиеш е от нас ! :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По-голямата част от чашите са раздадени преди малко.

Останаха ми 5 бр., тъкмо ще си имам цял сервиз и една резервна :):):)

 

Малко обърках в чашите, защото в началото не забелязах, че всяка е с индивидуален стикер на картонената опаковка.

Извинявам се на колегите, които не получиха чаша, запечатена със стикер с техния ник.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Получих си чашата. Благодаря на всички, които организираха събитието.

:D :D :D

Редактирано от de4i
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз си получих чашите от Тишо.Благодаря на Вальо за организацията и на Богри за чудесната изработка!

Редактирано от ivaylo iliev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Казват, че на стената в кабината на Рейгън в Белия дом имало надпис: "Икономиката, Глупако"

 

Та в тази връзка: "Халбите, Борджи!" ;)

Кандидатите ще са повече :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Та в тази връзка: "Халбите, Борджи!" ;)

Кандидатите ще са повече :)

На стъкло не може със сигурност, защото се печата при 220 градуса и стъклото се пръска. :sorry: Въпросът е дали е измислено термочувствително покритие, което да реагира на ниски температури. А и англичаните да предлагат и заготовки халби. Ще направим официално запитване от името на клуба! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На стъкло не може със сигурност, защото се печата при 220 градуса и стъклото се пръска. :sorry: Въпросът е дали е измислено термочувствително покритие, което да реагира на ниски температури. А и англичаните да предлагат и заготовки халби. Ще направим официално запитване от името на клуба! :mitsu-smiley:

Със сигурност има порцеланови халби.

Така, че остана само покритието.

Може да се ползват хим. елементи, например като надписа, който се появява на етикетите на бирените бутилки, когато са оладени на 5 градуса

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност има порцеланови халби.

Така, че остана само покритието.

Може да се ползват хим. елементи, например като надписа, който се появява на етикетите на бирените бутилки, когато са оладени на 5 градуса

Би трябвало да има подходящи халби, англичаните са големи биропийци. А и вярно, че има такива етикети. Абе... ще продължаваме да ровим :lupa:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Чашите са жестоки! :clapping2: :icon_rock:

Имахме малка среща тази вечер и като си ги получих веднага поръчах гореща вода, за да я пробвам.

Уникална изработка!

Чакаме халбите, които действат на студено.

Поръчвам цял сервиз! :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...