Премини към съдържание

Angel Eyes?


kuncata

Препоръчано мнение

Наскоро гледах такава тема,но не успях да я намеря с търсачката(малко съм скаран с форумите),за това пускам нова тема.

За КОЛТ има ли ангелски очи или кристални фарове? Къде могат да се видят,открият.

Благодаря! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не са еднакви! Това са ангелски очи за фейслифта на 5-та генерация, но с лека модификация по купето стават и за преди фейса, но не стават за 4-та.... Ето как изглеждат:

 

http://shop.textalk.se/shop/3143/img90/h1690/411690-rescaledpic-300x230.jpg

http://shop.textalk.se/shop/3143/img89/h1689/411689-rescaledpic-300x230.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А каква им е цената? И какъв е източника от където гледаш информацията? Ся да имаше 1 фар от фейслифт само за 1 проба щеше да е супер яко. До колкото знам тук разликата е,че при колт 4 фара и мигача са отделни,а при фейслифта е 1 цяло. Толкоз ли да е невъзможно преправянето ? :icon_hmm:

Редактирано от kuncata
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На Colt V преди фейслифта фара и мигача са отделни, а след фейслифта са заедно. При Colt IV, за който питаш, фаровете нямат нищо общо с V, без значение преди или след фейслифта. Респективно angel eyes фарове от V не стават на IV без да правиш някакви луди преправяния на ламарините (калници, маската, капака, структурата за захващане отзад и т.н.).

Някъде из coltuk.org бях гледал Colt IV с angel eyes, но май някой беше се хванал да си направи сам, не съм сигурен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 години ...

На скоро си купих колт и искам да си закупя такива фарове

Angel Eyes от къде мога да закупя..? Колта е 97-ма

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ebay. Потърси във форума, обсъждано е нееднократно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ebay. Потърси във форума, обсъждано е нееднократно.

Скоро един колега, беше пуснал обява за един бял Колт ударен с такива фарове, но не се сещам как се казва и от къде беше.Потърси из форума му е обявата,както и в мобиле.бг мисля, че я имаше.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Фаровете са в наличност :) бях ги запазил за едно момче но нещо "изчезна" и отново са на тезгяха за продан.

Редактирано от EVGENI KISIMOV
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...