Премини към съдържание

Капарирах си Мицубиши!


Препоръчано мнение

Мечка страх, мене - не !

 

К А П А Р И Р А Х !

 

Чакайте ме, ида.... :icon_rock:

 

(Amethyst/beige, Instyle+)

Редактирано от DANI MG
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мечка страх, мене - не !

 

К А П А Р И Р А Х !

 

Чакайте ме, ида.... :icon_rock:

 

(Amethyst/beige, Instyle+)

 

А какво точно капарира колега в смисъл кой модел...?! Че аз или не разбрах или...?! :icon_n_dunno:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Щом пише в раздел PAJERO / OUTLANDER / L200 / L300 значи кръгът на вариантите се стеснява :).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде, казвай подробности, че да ти честитим !!!

 

Да бееее..... да се гръмна....

OUTLANDER

2.2 дизел, пълно оборудване, черен със светла кожа.

От евтините :icon_n_blusha:

За който не е чул - сега е момента - големи отстъпки заради панаира.

На мен ми смъкнаха 15 К

 

Днес направих и тест драйв, макар че хората обикновено правят обратно - първо карат, после купуват.

 

А за честитене още е рано, очаквам да му видя очите не по-рано от края на другата седмица

Редактирано от Mitsubishi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да бееее..... да се гръмна....

OUTLANDER

2.2 дизел, пълно оборудване, черен със светла кожа.

От евтините :icon_n_blusha:

За който не е чул - сега е момента - големи отстъпки заради панаира.

На мен ми смъкнаха 15 К

 

Днес направих и тест драйв, макар че хората обикновено правят обратно - първо карат, после купуват.

 

А за честитене още е рано, очаквам да му видя очите не по-рано от края на другата седмица

Честито!!! :icon_thumbup: Добре дошъл в нашата група :mitsu-smiley: Тази вечер поливахме за пореден път нашия OUTLANDER ! Чувството и на масата и на пътя е страхотно !!! А какво значи 15 К ? И какво значи "от евтините" - нали е с пълно оборудване и кожа ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито!!! :icon_thumbup: Добре дошъл в нашата група :mitsu-smiley: Тази вечер поливахме за пореден път нашия OUTLANDER ! Чувството и на масата и на пътя е страхотно !!! А какво значи 15 К ? И какво значи "от евтините" - нали е с пълно оборудване и кожа ?

Според мен човека иска да каже, че Аутлендера му е с най-високото ниво на оборудване, но му е излязъл евтино, заради отстъпката от 15К лева.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да бееее..... да се гръмна....

OUTLANDER

2.2 дизел, пълно оборудване, черен със светла кожа.

От евтините :icon_n_blusha:

За който не е чул - сега е момента - големи отстъпки заради панаира.

На мен ми смъкнаха 15 К

 

Днес направих и тест драйв, макар че хората обикновено правят обратно - първо карат, после купуват.

 

А за честитене още е рано, очаквам да му видя очите не по-рано от края на другата седмица

Поздравления за добрия избор колега! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен, сори че ти ползвам темата, но и аз влизам във вашето семейство със същия автомобил - Аутлендер 2,2 дизел, най-високото ниво на оборудване . :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Редактирано от Mitsubishi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен, сори че ти ползвам темата, но и аз влизам във вашето семейство със същия автомобил - Аутлендер 2,2 дизел, най-високото ниво на оборудване . :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Хаирлия да ти е !!!! Стотици хиляди безаварийни километри!!! И ДОБРЕ ДОШЪЛ в отбора!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хаирлия да ти е !!!! Стотици хиляди безаварийни километри!!! И ДОБРЕ ДОШЪЛ в отбора!

Мерси :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мерси :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

 

 

Eйййййй,

взе ли го вече?

Аз още съм на етап "дал капаро и чака"

 

Какъв цвят? От великденската промоция ли? :icon_dance:

Редактирано от Mitsubishi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Eйййййй,

Взе ли го вече?

Не в четвъртък ще е при мен. Регистриран, РВ 1100 МВ му е номерчето (подарък от един приятел номера), ПАНАИРНА ПРОМОЦИЯ, черен, с черен салон .........аудио с хард и усилвател, навигация и не знам още кво..... абе най-високото ниво. Днес ходих да оставя документите за номера в райфайзен лизинг и ми казаха че в четвъртък е при мен, че сега е панаир до края на седмицата. Иначе и на мен ми взеха капарото де, не ме пощадиха. Поръчах си и един аксесоар - лайсна за задната долна врата от неръждавейка 200 кинта дееба и обирджиите. Подариха ми сиви решетки около халогените. Фабрично са черни, ами това е, друго не се сещам. Хайде със здраве на всички :mitsu-smiley:

Редактирано от Mitsubishi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_thumbup: :mitsu-smiley: :icon_thumbup: Е хаерлия да е и безаварийно :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айдеееее........ ДА МИ Е ЧЕСТИТО :icon_thumbup:

 

Дойде!

 

Всичко за днешните 50 км докато го регистрирах е ОК

 

Отивам да го изследвам пре уикенда и ще пиша подробно после

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айдеееее........ ДА МИ Е ЧЕСТИТО :icon_thumbup:

 

Дойде!

 

Всичко за днешните 50 км докато го регистрирах е ОК

 

Отивам да го изследвам пре уикенда и ще пиша подробно после

И моето дойде със здраве да си ги караме и безаварийни километри , много добър автомобил

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бреййййй!!! Много паплач станахме с тия Outlander-и :tooth: :tooth: Хайде пак - ДОБРЕ ДОШЛИ В ОТБОРА НА :mitsu-smiley: :icon_n_gora: Не на последно място ме радва и това, че на следващата обща среща няма да черпя само аз, а доста повече "паркетки" :icon_drunk: :wine: :drinks: А сега да ви насоча и към една актуална тема-зимните гуми. Моля ви, четете /тя е по-долу/ и давайте мнения и решения.Зимата идва и трябва да сме в час.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
Не в четвъртък ще е при мен. Регистриран, РВ 1100 МВ му е номерчето (подарък от един приятел номера), ПАНАИРНА ПРОМОЦИЯ, черен, с черен салон .........аудио с хард и усилвател, навигация и не знам още кво..... абе най-високото ниво. Днес ходих да оставя документите за номера в райфайзен лизинг и ми казаха че в четвъртък е при мен, че сега е панаир до края на седмицата. Иначе и на мен ми взеха капарото де, не ме пощадиха. Поръчах си и един аксесоар - лайсна за задната долна врата от неръждавейка 200 кинта дееба и обирджиите. Подариха ми сиви решетки около халогените. Фабрично са черни, ами това е, друго не се сещам. Хайде със здраве на всички :mitsu-smiley:

 

Аз като си взимах Аутлендъра 2.4 бензинов най-високо оборудване ми го докараха с лайсната за задната врата и не ми взеха нищо. Доста се учудих че не ми я таксуваха. Много отваря никела на задната врата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...