Премини към съдържание

Galant 2.0 24v V6 1995 година - запитване за стъпково моторче.


3phone

Препоръчано мнение

Колеги искам да попитам от къде мога да си намеря стъпково моторче, също така ако някой иска да се отърве от читаво такова да пише :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги искам да попитам от къде мога да си намеря стъпково моторче, също така ако някой иска да се отърве от читаво такова да пише :icon_thumbup:

Дай си ВИН-а, ако обичаш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги искам да попитам от къде мога да си намеря стъпково моторче, също така ако някой иска да се отърве от читаво такова да пише :icon_thumbup:

В Пловдив има един на части . Пиши ЛС на Заро (s01o) , той ще ти обясни подробно и ще ти даде координати на продавача .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В Пловдив има един на части . Пиши ЛС на Заро (s01o) , той ще ти обясни подробно и ще ти даде координати на продавача .

...вече му писах! :)

 

А ти какво стана? - да не реши да сменяш двигателя? :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...вече му писах! :)

 

А ти какво стана? - да не реши да сменяш двигателя? :)

Абсолютно :yes3: Ако ми не мине котка път , съвсем скоро ще съм 200+ :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно :yes3: Ако ми не мине котка път , съвсем скоро ще съм 200+ :icon_dance:

Ааа а кой мислиш му каза на Заро кой би се заинтересувал :icon_angel: Още си пазя правото за онова обещано кръгче като я направиш тогава :icon_thumbup:

Редактирано от BAlexandrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че ще стане...

 

http://www.dsm-club.org/forum/raznoe/3132-....html#post27727

Редактирано от BAlexandrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

И аз мисля, че степ моторите на много широко заменяеми... В този случай значи имам стъпково моторче, свалено от кола на под 90 000 км. Струва 150 лв.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ааа а кой мислиш му каза на Заро кой би се заинтересувал :icon_angel: Още си пазя правото за онова обещано кръгче като я направиш тогава :icon_thumbup:

Разбира се , стига да се пресрамиш и да дойдеш на някоя мицу среща (или пък да ме поканиш , когато ходите някъде по баирите , все пак съм 4х4). Освен кръгчето и почерпката все още е актуална .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля, че степ моторите на много широко заменяеми... В този случай значи имам стъпково моторче, свалено от кола на под 90 000 км. Струва 150 лв.

ОК ще обмисля предложението, мерси много колега :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...