Премини към съдържание

Пазете си колите от крадци!


lancer j

Препоръчано мнение

Колеги преди два дни в SKY CITY ми откраднаха 2 тапи(лайсната на тавана за доп.багажник).LANCER SPORTBACK

Проверих цената в БС 50лв.Преди да дам пълни подробности на часта,момчето ми беше казало цената,за един месец са продали 40 бр.

Оказва се доста крадена част.От Армеец ми обясниха, че щом няма парчета от часта не дават пари,така пише и в общите условия на застраховката

Та имам питане дали някой знае за други лесно сваляеми части от колата и ако има,какви варианти има за защита

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да си ги свалиш и да си ги държиш в къщи. Интересно ми е , за каква ли друга кола става и защо се крадат, след като Лансер не е толкова популярен автомобил?

Редактирано от todor
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Редовно виждам Лансър-и със свалени тапи на тавана!!! И най-интересното, че само от едната страна :icon_hmm: . И за какво ли друго стават наистина?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

при мен пък редовно като отида на автомивка от водоструйката ми изхвърча някое капаче на лайсната, добре че ходя на едно и също място, че ми ги пазят.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лансер не е толкова популярен автомобил?

Това за къде бе Тоше ?

В Бургас сме повече от Галантите .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това за къде бе Тоше ?

В Бургас сме повече от Галантите .

Ама спрямо Опелите, сте като капка в морето...
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това за къде бе Тоше ?

В Бургас сме повече от Галантите .

Това ясно, ама 40 комплекта са цифра...А и не сте толкова колкото Астрите или некви други масови коли...Това имах предвид. Няма как да направят оборот от тази част джамбазите. А Галантите са като динозаврите вече...изчезващ вид.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Ей, крадливо племе... И на мен ми свиха едната тапа на покрива. Да му се чудиш на акъла на този, който я е свил за к'ъв чеп му е. Само в БС ли могат да се намерят такива "аксесоари"? По-горе колега е споменал цена 50 лв., която определено не ме прави щастлив, ама пък и адски ме дразни да я гледам така колата...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Отрежи едно парче от 11-12 см от черна изолационна лента за кабели и залепвай. Така няма да те дразни докато си купиш нова тапа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тия тапи като се свалят толкова лесно и очевидно ги крадат, мисли ли сте да ги залепите с нещо (със силикон например)? Единия вариант да изчезват е да ги крадат клошарите и да ги дават на вторични, другия като имаме в предвид цената и бройката, някой да върти далавери на ваш гръб.P.S. Сега покрай дъждовете няколко дена масово изчезваха чистачки...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Каквото и да правим,няма спасение от кокошкарските набези!!!Вчера ми разбиха страничното стъкло и ми откраднаха касетофона (100 лв.) и дисковете!!!!!Аз стискам палци следващият път да ги хвана в крачка!!!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега S.Iliev, добре дошъл в България, така ли усети топлината на родината, да се завърнеш и да ти откраднат касетофона за 100 лева, който немогат да продадат и за 20, но както и да е, утайките на обществото са повече от свестните хора. Само главоболия сега да сменяш стъклото. Надявам се да се засичаме по срещи на клуба. Поздрави :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...