Премини към съдържание

Аларма


Препоръчано мнение

Здравейте колеги, искам да сложа аларма на Мицубиши Галант 2.5 Avance , но не намирам информация във форума къде и каква. Моля да ми препоръчате сервиз, където ще я сложат качествено и марка за алармата, също и откъде мога да си я купя. Града е София.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, искам да сложа аларма на Мицубиши Галант 2.5 Avance , но не намирам информация във форума къде и каква. Моля да ми препоръчате сервиз, където ще я сложат качествено и марка за алармата, също и откъде мога да си я купя. Града е София.

 

За аванс дали трябва да е по-различна алармата, отколкото за елеганс? :rolleyes:

Каьо - сервиз за аларми зад Дарик радио, близо до моста Чавдар. 0888237207

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За аванс дали трябва да е по-различна алармата, отколкото за елеганс? :rolleyes:

Каьо - сервиз за аларми зад Дарик радио, близо до моста Чавдар. 0888237207

 

Благодаря :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря :icon_thumbup:

 

Алармата е ала-бала работа. Трябва ти единствено и само за да си направиш каско... Ако някой иска да ти краде колата...нищо не те спасява. Мога да ти пропоръчам, да си сложиш аларма със Silent функция при включване и изключване, защото това непрекъснато пиукане адски много дразни. Също така "екстри" като датчик за вибрация (включва алармата ти непрекъснато когато мине някоя кола със спукано гърне), червена-мигаща-лампичка-показваща-тук-има-аларма или пък пространствен датчик => ВЪОБЩЕ НЕ ти ги препоръчвам да си ги инсталираш. Нещо много практично е, ако ти вградят ключа в дистанционното и да можеш да го свиваш вътре в него => вече няма проблем с убождания в раьона на слабините, ако си носиш ключа в джоба на тесни дънки или панталони. Алармата ми струваше към 170 лева...май, а за дистанционното с вграждането на ключа платих още 50 лева.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мога да ти пропоръчам, да си сложиш аларма със Silent функция при включване и изключване, защото това непрекъснато пиукане адски много дразни.

Aз тази функция я включих завинаги с помоща на едни ножици, на първия месец още... :icon_blush: Всъщност алармата я ползвам само за дистанционно централно заключване...особено полезно зимата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Богът на авто - електрониката за София (поне за мен) -> 0888 32 94 08 - Милко

 

Препоръчвам го, защото аз също се занимавам с електроника, но доста по - фина, а Милко не веднъж съм го наблюдавал как работи в ръцете и мога да кажа само едно - човек който наистина знае какво прави!

 

П.П. Той може да ти предложи 2-3 модела аларми, а отделно можеш ти да си купиш, а той монтира. Може да ти сложи абсолютно всякакви възможни "екстри" към нея, като авт. вдигане на стъклата, откл отделно на багажника и т.н. Ти си избираш само. :)

Редактирано от GeorgieV
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря и на колегите които постнаха днес, днес сложих алармата и регистрация в КАТ минах, че и каско... Очаквах този процес да се влачи поне 2-3 дни, а то стана за 3 часа и половина всичко ...

ПС: Да, за Каско ми трябваше да я сложа. Ползвах човека на Ес Ел Екс и останах доволен. (Отначало се бях засилил за по-скъпа аларма, но mileto е напълно прав.)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз да питам само, а бе изгубих си дистанционното на алармата и сега само ми седи алармата в колата без да се използва. Та въпроса ми е може ли да се намери дистанционно което да пасне на алармата ми???/ Модела е Гемини 2339

Редактирано от SpeedFox
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че на корпуса на алармата трябва да има лепенка с данните за дистанционното.

Би трябвало да се намери лесно.

Редактирано от vladimirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да прав си, има някакъв код... но друго не пише.

 

И каде да търся дистанционно???

Редактирано от mario64
Не пускай два поста, един след друг.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При алармаджия. Или по-скоро при автоключар. Може и да се направи Дистанционно + ключ в едно. Имаше един такъв от Перник си беше рекламирал услугите тук.

 

П.С. Как видя кода на алармата? Да не виси случайно на жиците, някъде под таблото? :giggle:

Редактирано от vladimirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То това ще е решението, но съм изправен пред друга дилема. Аларма ли да бъде или само дистанционно за отключване и заключване.... То файда от алармата никва само дето се рзписукваше когато си поиска.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, но дистанционното е на цена 30-40лв, алармите почват от около 50. Отделно за монтаж е много по-лесно (и евтино);

 

Няма да намериш дистанционно, и аз съм търсил но реших проблема с друга аларма

 

Има ги при алармаджиите, ако е някакво специално мисията става малко по-трудна. По-добре им идва да ти продатат нова и да ти вземат пари за монтажа...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, искам да сложа аларма на Мицубиши Галант 2.5 Avance , но не намирам информация във форума къде и каква. Моля да ми препоръчате сервиз, където ще я сложат качествено и марка за алармата, също и откъде мога да си я купя. Града е София.

 

Човече, само трябва да им кажеш да не взимат от където и да е ток за алармата ти, защото на мен така ми я направиха и после ми ми светеше лапата на ръчната спирачка. И след дълъг спор да ми я направят отново!! За тяхно учудване беше така!!!

Редактирано от SLX
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...