Премини към съдържание

Фалшив Колт


Препоръчано мнение

Здравейте,един мой приятел реши да стане член на нашия клуб.Избра си автомобил от обява ''Колт 2007г. 10хил.км 1300куб. 11900лв." от В.Търново. За съжаление автомобила се оказа снаждан(задницата е от друг автомобил).Така че ако някой попадне на подобен автомобил да внимава!Много бързо свалиха цената от 11900лв. на 10000лв. плюс подарък лети джанти.Хи хи хи !!!Измамници всякакви,но ние за съжаление загубихме време,пари за път(600км.),нерви и т.н. :icon_box:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре че колата е била измита отдолу иначе шанса да се види снадката е бил много малък!Иначе колата отвън и отвътре е била като нова ,късмет е че имаме приятели в ''Венци Ауто'' и там са видяли измамата,въпреки събора на колегите в В.Търново.Това се случило в петък 18:00,когато вече е трудно да се реагира!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре че колата е била измита отдолу иначе шанса да се види снадката е бил много малък!

Което говори за некачествено свършена работа, ако си бяха свършили работата както трябва никога нямаше да разберете (виждал съм как се прави такова безумие само че с предница); Ако е било отзад няма страшно, трабвало да се пазарите до последно, вероятно сега щяхе да имате колт на половин цена. Джамбазите са опасно племе...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Което говори за некачествено свършена работа, ако си бяха свършили работата както трябва никога нямаше да разберете (виждал съм как се прави такова безумие само че с предница); Ако е било отзад няма страшно, трабвало да се пазарите до последно, вероятно сега щяхе да имате колт на половин цена. Джамбазите са опасно племе...

Няма да им я дадат на половин цена!Защо ли?Защото те са я видяли ама ще дойде друг и няма да я види и ще си и и вземат пак ценичката :icon_box:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Доста свалят да се отърват от бъгнята, в това лично съм се уверил. Въпросната кола която беше с майсторски заварена предница (ама после излезнаха и други проблеми) се продаде на цена, колкото да се покрият матеиалите и труда по ремонта. Ако не е лошо срязана (през средата например), може да пробвате пак след месец, ако остане до тогава и вие да определите цената...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Беше рязана точно през средата,ние загубихме интерес към тази кола и аз затова предупреждавам другитен колеги!!Моят приятел още търси нов Колт до около 15 хил. лв.Има един в БС , но нещо не могат да се разберат за цената.Ако чуете хубава оферта ни пишете!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Я да взема да видя и моята от долу дали ще намеря такива заварки. Такова нещо никога дори не ми е идвало на ум да гледам. Едно време пускаха френски комедийни филми с Луй Дьофинес как им се цепят колите на две, но недай си Боже това да се случи на пътя. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Я да взема да видя и моята от долу дали ще намеря такива заварки. Такова нещо никога дори не ми е идвало на ум да гледам. Едно време пускаха френски комедийни филми с Луй Дьофинес как им се цепят колите на две, но недай си Боже това да се случи на пътя. :mitsu-smiley:

И аз така ... трудно ми е да повярвам направо ... :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз така ... трудно ми е да повярвам направо ... :icon_doh:

Не се чуди.То с невъоръжено око се вижда на аватарати, че и твоята е заваряна. :haha:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На един приятел баща му навремето /80-те/ години си беше купил от Западна Германия два Мерцедеса /123-ки/, единия ударен отпред, а другия - отзад.

И в техен автосервиз му направиха от двете - една. После я докара и всички приятели я оглеждахме отвсякъде да видим има ли снадки.

Външно - таван и страници по нищо не се различава от обикновените автомобили.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На един приятел баща му навремето /80-те/ години си беше купил от Западна Германия два Мерцедеса /123-ки/, единия ударен отпред, а другия - отзад.

И в техен автосервиз му направиха от двете - една. После я докара и всички приятели я оглеждахме отвсякъде да видим има ли снадки.

Външно - таван и страници по нищо не се различава от обикновените автомобили.

 

Спокойно бе, хора, не чак толкова страховита работа. Заварената както трябва през средата кола е достатъчно здрава. Профилите на носещите греди на колите обаче са съставени от 3, че и 4 пластова стомана. Тоест ако погледнете срязан профил ще видите, че има 3,4 листа стоманена ламарина. Тя, очевидно не може да се завари от вътрешната страна на профила, може само единият от 4-те и то най-външният профил да се направи. Вече е въпрос на много сериозни изпитвания на натиск и усукване, които могат да станат само с прецизна измервателна техника, за да се разбере има ли разлика и опасна ли е тя. Уви, не се разпада на съставните си части толкова лесно една кола...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да де, но в моят случай на бащата на приятеля ми му направиха Мерцедеса в техния си сервиз в Германия /тогава Западна/

А в ситуацията на Станимирко може чичо Мишо с електрожена да е играл...

Редактирано от de4i
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм почти сигурен в това и затова се отказахме,нямаме време за експертизи за усукване и огъване!Хубавата новина е че моят приятел днес се разбрал с БС и тези дни ще имаме още един член в клуба!! :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...
Аз съм почти сигурен в това и затова се отказахме,нямаме време за експертизи за усукване и огъване!Хубавата новина е че моят приятел днес се разбрал с БС и тези дни ще имаме още един член в клуба!! :icon_dance:

Как не съм се сетил по рано :icon_doh:

В форума на Хонда имаше подобна тема!

http://fishki.net/commentall.php?id=49246

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много яко,не може да се види от неспециалист!Точно затова пуснах тази тема ,но за съжаление четат следкато си купят колите!Нас ни спаси това че отдолу колата беше измита ,като нова и се виждаше снадката ако се загледаш! :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много яко,не може да се види от неспециалист!Точно затова пуснах тази тема ,но за съжаление четат следкато си купят колите!Нас ни спаси това че отдолу колата беше измита ,като нова и се виждаше снадката ако се загледаш! :icon_crying:

Аз иначе,съм виждал такава кола наживо,само веднъж,преди години един комшия си беше докарал Опел Вектра,тогава беше от първите западни коли в нашия град, и беше с лети джанти,издокарана на външен вид,обаче някак си като се движеше не изглеждаше адекватно и и вдигнаха мокетите, и познайте: какво се разкри..............През средата оверлог :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 месеца ...
Аз иначе,съм виждал такава кола наживо,само веднъж,преди години един комшия си беше докарал Опел Вектра,тогава беше от първите западни коли в нашия град, и беше с лети джанти,издокарана на външен вид,обаче някак си като се движеше не изглеждаше адекватно и и вдигнаха мокетите, и познайте: какво се разкри..............През средата оверлог :D

Лошо ама нали всеки иска цена какво да правиш

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,един мой приятел реши да стане член на нашия клуб.Избра си автомобил от обява ''Колт 2007г. 10хил.км 1300куб. 11900лв." от В.Търново. За съжаление автомобила се оказа снаждан(задницата е от друг автомобил).Така че ако някой попадне на подобен автомобил да внимава!Много бързо свалиха цената от 11900лв. на 10000лв. плюс подарък лети джанти.Хи хи хи !!!Измамници всякакви,но ние за съжаление загубихме време,пари за път(600км.),нерви и т.н. :icon_box:

Е те за такова чудо за пръв път чувам :confused1:. Блъскана, удряна, но снаждана по средата /виждал съм го само по филмите/. М...та си тракат тез авто джамбази.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Как не съм се сетил по рано :icon_doh:

В форума на Хонда имаше подобна тема!

http://fishki.net/commentall.php?id=49246

Е хубав разказ по снимки. Поне видях как се снажда кола и настина ако е направена много добре, то трудно ще се забележи при покупката, както е в този случай. :noexpression:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...