Премини към съдържание

Зарибявка


Препоръчано мнение

Здравейте!

Стори ми се, че има интерес и реших да споделя с какво се зарибихме от женската част във форума :icon_blush:

Тъй като от технически въпроси малко разбираме се ориентирахме типично по женски към визуалните :icon_angel: Ето за какво става въпрос

Ако някой има желание да се сдобие с такова потниче (на аватара съм с него) може да ми пише, така и така ще правя поръчка... :rolleyes: За момента има само една м-ка (38 лв) налична в Ратола, но ще се поръчва допълнително :)

 

Още изгледи на потничето

Редактирано от alias
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, много е симпатично :) но засега аз съм ПАС....... дано по-натам да поръчвате пак.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, много е симпатично :) но засега аз съм ПАС....... дано по-натам да поръчвате пак.

О да, със сигурност! :icon_thumbup: Има толкова прекрасни рекламни материали на Ралиарт, че направо се побърквам... :wub: искам всичкооооо, ама не съм банка дск :haha: и затова го карам спокойно, на час по лъжичка... :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 7 месеца ...

В този сайт може да разгледате нещата от новия каталог на МИЦУБИШИ ,всичко може да си го поръчате в "дарс ауто" ,като цените за българия са с 10% по евтени от показаните. http://www.mitsubishi-motors.de/services/accessoires/fashion

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Защо няма и в Бъбгария такива аксесоари. Немският сайт е препълнен с аксесоари.

Някой купувал ли е от немския сайт?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В този сайт може да разгледате нещата от новия каталог на МИЦУБИШИ ,всичко може да си го поръчате в "дарс ауто" ,като цените за българия са с 10% по евтени от показаните. http://www.mitsubishi-motors.de/services/accessoires/fashion

 

Аз си харесах един ръчен часовник, но искам да попитам тези аксесоари само в Дарс ауто ли могат да се поръчат, или може и в Балкан стар.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

alias, на мен потничето ми хареса....но не знам защо сайта към който е линка не ми се зарежда. ((

Може ли да пуснеш целият сайт и дали има и други неща освен потничета?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм си поръчал доста неща ,но само от дарс ауто от немския сайт не съм поръчвал по простата причина ,че в българия идва по евтено .Имам приятели които са си поръчвали от тук: http://stores.shop.ebay.de/Mitsubishi-Moto...d__W0QQ_armrsZ1

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...