Премини към съдържание

Национален фен-клуб събор: Ксилифор - Велико Търново 2009 - дати - 04 и 05 юли!


Препоръчано мнение

Така си мислиш, защото не знаеш какво ще е на следващата среща... :P

А те с всяка изминала, стават все по приятни и интересни... :yes3:

Нвярно защото феновете на :mitsu-smiley: се увеличават и стават все по сплотени благодарение на този форум...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 435
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Така си мислиш, защото не знаеш какво ще е на следващата среща... :P

А те с всяка изминала, стават все по приятни и интересни... :yes3:

Бате Марине, след като спомена за следваща среща-кога ще е тя!? Тази ми беше 2-та (среща) на която присъствам и започва да ми става все по-готино с вас. B) :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тая среща наистина стана уникална. Много хубаво всичко, голям купон си беше от началото и до края. Всички срещи са били хубави, но като сега не бяхме я докарвали. Заслугите са на всички успели да присъстват и на домакините ни, както и на Жоро с организацията си. Намери се време почти за всичко, че и двете вечери поотсъмнахме някой хора, но като времето все не стига така е и човек като е заобиколен от приятели. :icon_n_gathering: :icon_drunk:

Снимките цял след обяд ги качвам и вече са почти готови. Това за да могат всички присъствали да си припомнят хубавите моменти и за всички не могли да дойдат, за да съжаляват. :)

 

Ето го материала.

Велико, браво и от мен за качествените снимки :icon_clap: Ама май ми се стори, че направи доста повече. Да не си скрил някоя друга снимка :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за закъснението, но според мен си струва чакането! :icon_tongue:

Всяка прилика с действителни лица и събития е (НЕ)случайна!!!

 

ЦЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪК

 

 

(Ако някой не се познае на снимките, моля не обвинявайте фотографа!!! :dj: + :essen: + :icon_smoke: + :drinks: + :icon_n_gathering: = Мицубиши купон! )

 

Поздрави на всички!

 

Иван

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз само да си кажа, че все още очаквам клипчетата... особено онова с Били Джейн :)

 

http://media.snimka.bg/3567/013388844-big.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за закъснението, но според мен си струва чакането! :icon_tongue:

Всяка прилика с действителни лица и събития е (НЕ)случайна!!!

 

ЦЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪК

 

 

(Ако някой не се познае на снимките, моля не обвинявайте фотографа!!! :dj: + :essen: + :icon_smoke: + :drinks: + :icon_n_gathering: = Мицубиши купон! )

 

Поздрави на всички!

 

Иван

Хубави снимки с още по-хубави и готини хора!Това е Мицубиши фен клуб!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Даже Иван е успял да ме заснеме седнал, това е невероятно! Как успя, бе, човек?!?!

 

Дори от снимките става ясно колко добре сме се повеселили, адмирации за папараците!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За срещата не мога да намеря по-силни думи от тези, които вече казахте. Усмивката ми на снимките е достатъчно красноречива! :) Чакам с нетърпение следващия път!

Жоре, благодаря за организацията!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На вниманието на: kolev1,mit slx,МИХТИ и многото други "папараци".

 

Стига само сте надничали в темата а се хванете да се потрудите,защото...

 

ЧАКАМЕ СНИМКИИИИИИИИИ!!! :icon_thumbup:

 

 

Съжалявам колеги на морето съм, като се върнем в петък ще кача снимките. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Даже Иван е успял да ме заснеме седнал, това е невероятно! Как успя, бе, човек?!?!

 

Дори от снимките става ясно колко добре сме се повеселили, адмирации за папараците!

 

 

Роско, ако визираш снимката с Мая - все пак беше 4:04 часа и това е снимка на последните оцелели + Велико(Malli) , Sirko и фотографа!

 

 

(какво става с видеотоооооо?)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Опа, Велико ... много малко снимки си пуснал! Да не са ги преточили, като са ти взели апарата!? А що се отнася до видео- определено иамше доста оператори, а сега ни едно клипче! Роско, доста добре изглеждаме :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Роско, ако визираш снимката с Мая - все пак беше 4:04 часа и това е снимка на последните оцелели + Велико(Malli) , Sirko и фотографа!

 

 

(какво става с видеотоооооо?)

За последни оцелели изобщо не можете да се класирате. Последните оцелели са само двама.

Отделно - имам снимка с Иван още съм с тениска.............. Те това ме зачуди много как се е получило........

 

Ванка, нали сме си Убавци..... Как няма да изглеждаме добре ;-)

Редактирано от rosko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За последни оцелели изобщо не можете да се класирате. Последните оцелели са само двама.

Отделно - имам снимка с Иван още съм с тениска.............. Те това ме зачуди много как се е получило........

 

Ванка, нали сме си Убавци..... Как няма да изглеждаме добре ;-)

 

 

Роско, снимката с адаша и неговата мацка е от ранната фаза - първо сядане (12:08ч.) :icon_dance: , затова още не си по монокини! :rolleyes:

По повод декласирането ми от групата на последните оцелели :icon_drunk: , в своя защита само ще изтъкна, че не видях никого от вас в 9:00 на закуската... :icon_n_sleep:

 

Убавци застанали - убавци излезнали!!! :icon_thumbup: , ама кажете една добра дума и за фотографа бре! :giggle:

 

 

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Опа, Велико ... много малко снимки си пуснал! ......

 

Ванка верно че има и други снимки, но това са най важните и сполучливи. Пък и аз като се качваха и беше ми писнало да чакам, то неплатена отпуска да бях си взел.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам колеги на морето съм, като се върнем в петък ще кача снимките. :icon_thumbup:

Дано имаш достатъчно свободни GB-ти на апарата,че да не решиш да освобождаваш място за каките по плажа и да "изгорим" със снимките от В.Търново... :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хей, аз отново се включвам с едно питане! Имаше поне двама, които сме снимаха на клипче, когато танцувах. Къде, за Бога, са тези клипчета :) Да не се открия утре случайно в Топ40 на vbox!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Роско, снимката с адаша и неговата мацка е от ранната фаза - първо сядане (12:08ч.) :icon_dance: , затова още не си по монокини! :rolleyes:

По повод декласирането ми от групата на последните оцелели :icon_drunk: , в своя защита само ще изтъкна, че не видях никого от вас в 9:00 на закуската... :icon_n_sleep:

 

Убавци застанали - убавци излезнали!!! :icon_thumbup: , ама кажете една добра дума и за фотографа бре! :giggle:

 

 

Поздрави!

Ама как да не казах, това е най-бързият фотограф на земята, щом ме е уловил така!

Що се отнася до закуската - всички знаят, че не закусвам, а и малко е останало да се разминем по коридорите, щом си станал толкова рано! Такова слънце грееше, докато се прибирахме с Велико към стаите, че направо за плаж беше станало вече ;-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам колеги на морето съм, като се върнем в петък ще кача снимките. :icon_thumbup:

Лазаре не разглеждай само ами качи нещо от твоя апарат.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Koлеги,

 

Голям купон беше. Чак в Слънчев бряг и околностите разбраха за нас. Всички, на които показвах снимките много ни завидяха... даже и в Ямбол.

Току що влизам и се лепнах за компютъра, да видя какво съм пропуснал. Ей голяма конкуренция с тия снимки бе! Тъй като съм малко по-възрастен (но не повече от БАТ МАЛИ) сигурно ще ги кача по-бавно...

 

Благодаря на всички за приятното изкарване. Трябва да повторим, потретим и т.н. :icon_n_gathering: :wine:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето малко клипчета от срещата на 3,4 и 5 юли 2009 г. в Ксилифор:

 

 

 

 

 

Ако ви харесат ще има и още компромати... :icon_drunk: :giggle: :P Още не мога да изключа от купона...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какви ти компромати бе, човек! Снимките са си снимки, пък това е в реално време ;-)

Качи, моля те, Бат Джако и неговото панерче за хляб, че нещо съм го пропуснал на живо и сега ме е яд само като гледам снимки

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето още няколко клипа - по-добри като картина. Звука не е на ниво, но това е защото диджея беше надул уредбата до дупка... Обаче настроението беше супер!

 

:)

 

 

 

 

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето още няколко клипа - по-добри като картина. Звука не е на ниво, но това е защото диджея беше надул уредбата до дупка... Обаче настроението беше супер!

 

:)

 

 

 

 

Поздрави

Браво на папарак N-1

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...