Премини към съдържание

Национален фен-клуб събор: Ксилифор - Велико Търново 2009 - дати - 04 и 05 юли!


Препоръчано мнение

Вземи си два-три комутатора за изпът :rolleyes:
С тези работи шега не бива, да не вземе да чуе дяволът... :icon_wwf:

А като заговорихме за тях, не е лошо да си метнеш един торк в багажника... :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 435
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Колеги и аз ако се уредя да дойда, може би ще е в събота вечерта. Ще има ли къде да се спи евентуално? И това което ме интересува най-много е кога ще се прави голямата митсу снимка, поне за нея ако мога да се уредя :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Никой освен Mario64 ли няма да пътува от пловдив в събота?
Е аз нали ти казах вече в другата тема, че обичайно на тези срещи от Пловдив пътува само Тошко Митев, ама той ще пътува в петък вечер..

Ако искаш да пътуваме заедно, в събота в 8.00ч. трябва да си във Пловдив... :yes3:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е аз нали ти казах вече в другата тема, че обичайно на тези срещи от Пловдив пътува само Тошко Митев, ама той ще пътува в петък вечер..

Ако искаш да пътуваме заедно, в събота в 8.00ч. трябва да си във Пловдив... :yes3:

Благодаря за поканата ще се доуточним до петък! Благодаря още веднъж за мен ще е чест :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, понеже днес сдадох Еклипсчето, може ли да пътувам с някой от вас в петък вечерта? Е, вечерта - имам пред вид след работа. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айде кавалерите, не се ослушвайте ами помогнете на дамата! :icon_box:

Редактирано от tmintov
Правопис
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, понеже днес сдадох Еклипсчето, може ли да пътувам с някой от вас в петък вечерта? Е, вечерта - имам пред вид след работа. :)

Майче, ние с Енчето ще пътуваме в петък към 14ч. Ако те устройва, знаеш къде да ни намериш. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, понеже днес сдадох Еклипсчето, може ли да пътувам с някой от вас в петък вечерта? Е, вечерта - имам пред вид след работа. :)

Майче, може да пътуваш с мен, ако ти е удобно да тръгнеш към 17ч. :rolleyes: (като кавалерите се ослушват...да предложа аз) :P

ейй Жени вече ме изпревари с оферта :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Майче, може да пътуваш с мен, ако ти е удобно да тръгнеш към 17ч. :rolleyes: (като кавалерите се ослушват...да предложа аз) :P

ейй Жени вече ме изпревари с оферта :icon_rock:

 

 

Абе само жените са отзивчиви. тц тц срам :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Боя се, че ще няма да мога да се измъкна от работа преди 17:30-18ч. Бобанке, ще те имам пред вид, ако успея да свърша по-раничко. Благодаря и на двете ви за предложението! :)

Пък ако някой друг планува тръгване в една идея по-късен час - може л.с., за да не занимавам тук всички... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Майче, може да пътуваш с мен, ако ти е удобно да тръгнеш към 17ч. :rolleyes: (като кавалерите се ослушват...да предложа аз) :P

ейй Жени вече ме изпревари с оферта :icon_rock:

Ама вие докато се мотате, аз ще взема да й оправя колата до тогава и ще си пътува с нея я............ :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Никой освен Mario64 ли няма да пътува от пловдив в събота?

Ами и ние ще тръгваме от Пловдив, обаче още в петък! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде ставайте и приготвяйте самолетите :plane:

Пожелавам приятен път на всички и да пилотирате разумно! :drive:

А пък довечера... :icon_drunk: :icon_n_gathering:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Я да питам - като пристигна в Шереметя и тръгвам на север... после кой мога да притеснявам по телефона за да ми даде последни указания? :(

 

Между другото планирам някъде около 18-19:00 да тръгна от Сф... Остава да навия ГеоргиеВ да дойде и той.. и ще стане супер (междудругото - може да му звъните за да го притеснявате :D )

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Я да питам - като пристигна в Шереметя и тръгвам на север... после кой мога да притеснявам по телефона за да ми даде последни указания? :(

 

Между другото планирам някъде около 18-19:00 да тръгна от Сф... Остава да навия ГеоргиеВ да дойде и той.. и ще стане супер (междудругото - може да му звъните за да го притеснявате :D )

 

 

Влизаш от София, минаваш през Търново, излизаш в посока Варна, стигаш село Шереметя (3-4 км от пътния възел над р. Янтра) и точно на върха на пътя и в края на селото имаш отбивка вляво за Арбанаси. Поемаш нагоре по нея и след километър най-много имаш табела и отбивка вляво за Ксилифор. Това е. Прочети пак указанията на предишната страница.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Между другото планирам някъде около 18-19:00 да тръгна от Сф...

Я вземи се свържи с NoMaya,та да я вземеш,като ще тръгваш по-късничко,че ще стане излагация... :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги тръгвам....... Някои знае ли дали има безжичен интернет по пътя за В.Търново.Ще бъда до 12:05 на компютъра.Приятен път на всички! :drag:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Я вземи се свържи с NoMaya,та да я вземеш,като ще тръгваш по-късничко,че ще стане излагация... :icon_dance:

 

е обърнах форума... :( няма нейн телефон... :( ако ме чува :) и иска да пътува с нас - да ми се обади 0882203765 Боян

 

Плана ми е - след 17:00 тръгвам от работа (Захарна фабрика), поемам към Казичене (събирам жената, детето и 5т. багаж) после се качвам на Ботевградско и бегом към ВТ ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И при мен възникна малък проблем с транспорта но до час-два се надявам да се разреши, ако не ще пиша по-късно та някой от пловдивската група да ме качи...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги тръгвам....... Някои знае ли дали има безжичен интернет по пътя за В.Търново.Ще бъда до 12:05 на компютъра.Приятен път на всички! :drag:

Вече се събудих.Бях нощна смяна.Приготвям се и ще ви чакам!

 

На вниманието на всички колеги с мобилен компютър-в хотела няма уайърлес,така че не си вземайте лаптопите освен ако не ви трябват за друго!

 

За всякакви въпроси може да ме притеснявате на 0885 96 45 83-Жоро!

 

Лек път на всички!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

е обърнах форума... :( няма нейн телефон... :( ако ме чува :) и иска да пътува с нас - да ми се обади 0882203765 Боян

 

Плана ми е - след 17:00 тръгвам от работа (Захарна фабрика), поемам към Казичене (събирам жената, детето и 5т. багаж) после се качвам на Ботевградско и бегом към ВТ ;)

Ето ти и телефон, сега вече ако не я докараш на срещата, не знам как ще се оправдаваш после... :P

0899204926- Мая

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето ти и телефон, сега вече ако не я докараш на срещата, не знам как ще се оправдаваш после... :P

0899204926- Мая

Е ти кога за последно си се обаждал на тоя номер? :) Има някакъв Пинко с него - вика ми в ухото "Номера е грешен или непълен" :(

Редактирано от tmintov
Използвайте главни букви, където е необходимо!
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

е ти кога за последно си се обаждал на тоя номер? :)
На миналогодишната национална среща... :lol: :lol: :lol:

Тегли му една майна на Пинкото, и изчакай Мая да прочете темата, тя ще ти се обади, ако не си е уредила друг транспорт...

 

 

П.П. Я пробвай на този номер - 0898 688 339 .. Гледам че в раздела за членове е оставила него...

Редактирано от mario64
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...