Премини към съдържание

Национална среща на клуба


Препоръчано мнение

Здравейте,колеги!

Реших да пусна темата след лека дискусия с някои съфорумници.

Предложението ми е за гр.Велико Търново,месността Ксилифор-3,4 и 5 юли.Има хотел с около 110-120 легла,чудесна поляна за барбекю,ресторант с тераса върху езеро,детски площадки с много катерушки,еко-пътеки,ресторант със 140-150 места,кафе-сладкарница,терен за плажен волейбол и много други развлечения.Цените са-за двойна стая- 18 лв.на легло,а за тройна и четворна по 16 лв. на легло.ТОВА са мои снимки от там,а ТОВА е тяхната интернет-страница.

Не искам да Ви задължавам по никакъв начин да приемате моето предложение.Днес се срещнах с управителката по настаняването и в най-скоро време трябва да и дам отговор,дали ще запазя датата или да я освободя.Моля за коментари,защото не искам да се получи конфузна ситуация.

 

Поздрави на всички!

 

С Уважение:

 

Георги

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хм, "Света гора" - любимо място на всички курсанти от ВНВУ"В.Левски".... :icon_thumbup:

Бива!

Само датата като че ли трябва да се измести по-нататък. Юли и август са отпускарски месеци.. :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На мен местността ми харесва. Но за 3 дена в разгара на сезона да се измъкна от работа - абсурд... Два дена максимум :)

Вальо какви ти отпуски бе?! Ние сега започваме да се цепим от работа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това са единствените свободни дати от петък до събота-до края на август.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, а в началото на септември?

Например, около Съединението на България, 6-ти септември?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За тогава сигурно е свободен хотела.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, а в началото на септември?

Например, около Съединението на България, 6-ти септември?

И най вече около 7-ми септември .. :P .. Тъкмо ще отпразнуваме и рождения ден на клубът... :mitsu-smiley: :icon_thumbup:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И най вече около 7-ми септември .. :P .. Тъкмо ще отпразнуваме и рождения ден на клубът... :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Ако искате да съчетаем срещата с рождения ден само свиркайте за кога да се запазва дата!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

О.К.Някакви други предложения? :mitsu-smiley:

До петък трябва да дам отговор.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това че се намира по средата на страната, ще е удобно за по-вече хора и е добре. За мен датите са без значение и като наближи ми става ясно как ще е. Но иначе досега националните срещи са правени посред лято. Пък който си е планирал да ходи някъде, то така или иначе все ще има заети. Но Жоро много е малък срока за отговор и едва ли ще се реши до още три дни.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бате Велико,трябва да разбера мненията Ви за летни или есенни дати ще са удобни на желаещите.Мога да удължа срока до понеделник за 3,4 и 5 юли,защото нали се сещате,че ще са предпочитани тези дати за почивки. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Kолеги, мястото е много добро, но сроковете наистина са кратки. Месноста Ксилифор е на 2-3 км от Арбанаси, Петропавловския манастир, а за Търново - няма какво да ви говоря..... Като бяхме сега при децата го разисквахме въпроса, че е централно и ще е удобно за всички. Дори се разбрахме с Жоро да провери, а той съвестно изпълни поетия ангажимент. Така че да решаваме.

 

Още един въпрос - възнамерявате ли да се събираме на събор тази година? И кога? Че докато се намотаме и тя ще свърши, а без събор - все едно не я е имало! Давайте, активност, коментари, че няма време!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Супер :icon_thumbup: , хотела е много добър и мястото също. Има много хубави местенца за разходка, голям ресторант и голям паркинг за много :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: Преди 2 год.там ни беше нац.среща на Мазда и всички останаха много доволни. А миналата година му правиха и ремонт. За които и дати да е аз съм ЗА.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги , гледам че мястото се приема добре от всички , проблема е в датите. Давайте , който може ( аз съм невежа в тази насока ) , да се пусне анкета за датите и да се реши за да може Жоро да реагира . А личното ми мнение е че , щом съм с вас , за мен е без значение къде ще бъдем . Изживяването е прекрасно :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Анкетата ей сега да я спретна, ама опциите са няколко и се колебая.....

 

Как ви звучи следното:

 

Национален фен-клуб събор Ксилифор 4-5 юли

 

Национален събор Старозагорски бани (традиционно, някъде към края на юни)

 

Рожден ден на клуба септември Ксилифор.......

 

Да я пускам ли така?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Роско, не измествай въпроса къб баните...

Ако ще правиш анкета, остави само различните дати за Търново.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ехааа, страхотно е мястото! Има и детска площадка, така че малките митсу фенове също ще бъдат поглезени и ще останат доволни! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ехааа, страхотно е мястото! Има и детска площадка, така че малките митсу фенове също ще бъдат поглезени и ще останат доволни! :icon_thumbup:

 

Един глас за Търново за началото на юли.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...