Премини към съдържание

Филтър купе


Препоръчано мнение

Ако има нещо сигурно е под джабката, но не гарантирам. Вижте в някое сервизно ръководство. http://www.detali.ru/webcat1.aspx?MID=OZX (Търсете по VIN Номер.)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поради факта, че първите коли с климатик нямат такива филтри, Колта до 96-97г си няма такъв. Мисля, че от 97ма година започват да монтират едни малки 2 броя под жабката. Аз карам 1.6 Колт5 от края на 96та и нямам поленов филтър.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поради факта, че първите коли с климатик нямат такива филтри, Колта до 96-97г си няма такъв. Мисля, че от 97ма година започват да монтират едни малки 2 броя под жабката. Аз карам 1.6 Колт5 от края на 96та и нямам поленов филтър.

 

Точно така. Колтовете модели CA*A са без филтри на климатиците. Те се появяват чак при новите модели , след 98 година.

 

:mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи колта ще продължава да бълва мизерия като се пуска вентилацията :wacko:

Няма проблем, ще се ката с естествения климатик (отворения джам) или с :icon_n_nerd:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи колта ще продължава да бълва мизерия като се пуска вентилацията :wacko:

Няма проблем, ще се ката с естествения климатик (отворения джам) или с :icon_n_nerd:

 

Защо просто не си почистиш въздухоотводите?!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Защо просто не си почистиш въздухоотводите?!

 

Незнам как! Сигурно ще се наложи бая неща да разглобя и пам може да оплескам нещо.

Голям съм карък, а и познанията ми не са на ниво :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Незнам как! Сигурно ще се наложи бая неща да разглобя и пам може да оплескам нещо.

Голям съм карък, а и познанията ми не са на ниво :icon_blush:

Ами хората точно заради това са измислили майсторите.... :icon_thumbup:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...
  • преди 1 година ...

Колеги, за да не отварям нова тема ще продължа тук. Ще съм благодарен ако ме посъветвате за някои от следните:

 

1. Знаете ли с колко се качва разхода (съответно газ/бензин) при включен климатик? Аз моят Колт 97 1.3 не съм се опитвал да го засека още с точност, но ще пиша като го сторя.

2. Тъй като не е климатроник, има ли някаво значение (за разхода става въпрос) дали ще съм го врътнал до последно или примерно на 1 за силата на духане?

3. Като карам по магистрала да кажем (пример с 120 км/ч и пуснат климатик) от време на време се усеша губене и после възстановяване на мощността. Всички знаем че климатика отнема кончета, но в случеят това не е за постоянно а именно сякаш някакво прекъсване (на реле ли незнам) при което ту го усещам да намали ту увеличи мощност. Идеи?

 

Благодаря

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...