Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Galant De La Grande


Препоръчано мнение

Аз ще чакам снимки !Приятно прекарване :good: :icon_bye:

И аз ще чакам снимки, особено на Бобана и компания :icon_thumbup: Ако срещата беше на 16-ти, можех и аз да се включа...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Направил съм индианско заклинание да не вали дъжд.... Така че който не дойде ще има неизвинено ;) :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При гледката на толкова много Галанти,забравихне.....

Kолко бяха? :) Дано да има поне една групова снимка :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

колко бяха? :) дано да има поне една групова снимка :)

 

Шаманското заклинание против дъжд свърши работа ... ама забравих да помоля бензиновите духове да сбъднат желанието ми за ПОВЕЧЕ галанти на едно място!

Това обаче не ни попречи да се съберем на куп баш по средата на площада и да раздуем клюките... :icon_thumbup:

 

Искам да се извиня на колегите, който дойдоха и не останаха изненадани (както бях обещал).

Имах намерението да купя 20-тина ключодържателя :mitsu-smiley: , а имаше само 2 в наличност и... така :icon_blush:

 

post-3978-1242602235_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това обаче не ни попречи да се съберем на куп баш по средата на площада и да раздуем клюките... :icon_thumbup:
Само толкова ли се събрахте бре, 6 Галанта.... :(

Че то в Ямбол , пред Слави има повече Галанти в момента.... :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Шаманското заклинание против дъжд свърши работа ... ама забравих да помоля бензиновите духове да сбъднат желанието ми за ПОВЕЧЕ галанти на едно място!

Това обаче не ни попречи да се съберем на куп баш по средата на площада и да раздуем клюките... :icon_thumbup:

 

Искам да се извиня на колегите, който дойдоха и не останаха изненадани (както бях обещал).

Имах намерението да купя 20-тина ключодържателя :mitsu-smiley: , а имаше само 2 в наличност и... така :icon_blush:

 

post-3978-1242602235_thumb.jpg

Аз минах снощи към 7,15. На паркинга имаше 3 БМВ-та, които ме изгледаха странно... Нито един галант. Предположих, че вече сте се отнесли на бира, но дали в ОМВ или другаде?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз минах снощи към 7,15. На паркинга имаше 3 БМВ-та, които ме изгледаха странно... Нито един галант. Предположих, че вече сте се отнесли на бира, но дали в ОМВ или другаде?

На ОМВ бяхме , и ние отидохме в 7ч. и стояхме до 9ч. на лафче. :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз минах снощи към 7,15. На паркинга имаше 3 БМВ-та, които ме изгледаха странно... Нито един галант. Предположих, че вече сте се отнесли на бира, но дали в ОМВ или другаде?

 

Жалко че сме се разминали за малко....

По нататък ще организирам нещо по мащабно ... на по-голям площад с още по-малко галанти. :icon_clown:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз реших да направя една следобедна дрямка и да стана за срещата. :icon_blush: Обаче се събудих в 19:00 и направо ужас! :giggle: :D :unsure: Така,че извинявам на всички! :specool:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях още в 17 часа на паркинга и до 18ч. ходихме с жената да си пазаруваме отсреща в магазина на Адидас.

Трябва да се отбележи присъствието на 2 нови Лансера (единия моя) и един нов Колт.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях още в 17 часа на паркинга и до 18ч. ходихме с жената да си пазаруваме отсреща в магазина на Адидас.

Трябва да се отбележи присъствието на 2 нови Лансера (единия моя) и един нов Колт.

 

Отбелязано е колега. :icon_thumbup:

Много се радвам че успяхме да се видим на живо :) надявам се да се виждаме и на следващите срещи!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Отбелязано е колега. :icon_thumbup:

Много се радвам че успяхме да се видим на живо :) надявам се да се виждаме и на следващите срещи!

Винаги с удоволствие, стига да успея да синхронизирам нещата. В Неделя мислех да тръгна в 13 часа, като смятах 4 часа пътя до София и пътя до НИМ с почивки и кафета, но тръгнах около 14 часа. Това ме накара да мина през пр.Петрохан, защото необичам да закъснявам и през цялото време се молех да не ме удари градушка в планината. Лансера малко се разтропа от "хубавия" път в прохода, но в Понеделник момчетата от БС го оправиха и сега е като нов.

Както и да е пристигнах по Японски стандарт (един час предварително :D ) и не съжалявам!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Днешната среща имаше "повече галанти на едно място" ... :)

 

И малко се клонирах аз.... :icon_thumbup:

 

post-3978-1243809704_thumb.jpg

Редактирано от RogerDoger
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днешната среща имаше "повече галанти на едно място" ... :)

 

И малко се клонирах аз.... :icon_thumbup:

 

post-3978-1243809704_thumb.jpg

Въпреки всичко открих една разлика......различие в предните капаци! :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Различието е под капаците ;)

2-ма работяги и 13 магарета.... :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Roger малко ме пообърка с закриването на номера. Гледам 2-та еднакви викам си кво става тука :) Колега нещо на капак ли ще се обиждаме :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...