Премини към съдържание

Газов инжекцион с монтаж за 890лв


Препоръчано мнение

Колеги, в СБА Младост-3 предлагат монтаж на газов инжекцион (4 цилиндъра) за 890лв. Това е сайта, от където да се свържете с тях за повече информация : www.metan-bg.com

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това е много ниска цена за газов инжекцион. Имаш ли впечатление от сервиза, как работят, каква марка е газовата уредба?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...

Добри са на монтажа но интересно не се ангажират много много с подръжката :icon_shh: :icon_shh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 години ...

Трябва да дадеш информация за марката на газовия инжекцион? Има доста хора от форума с газ, които биха казали своето мнение! :) Успех! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли е много ниска цената, и на Фобос набримерно е толкова някъде. Наистина по интересно е каква е марката и?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Как вървят разкопките :D 29 April 2009

Щом дейността им по монтаж не е преустановена.........значи може и да са добри :D

Но цените са се променили!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Случайно попаднах на тази ОБЯВА за Г.И. за 700 лева с монтаж...

от снимките се вижда че газовата е OSKAR-N - полска. http://www.europegas.pl/en/

 

Някой да ги е чувал случайно или да е с такава монтирана? Дали си струва за 700 лв. да се вкарва във филм човек....

Редактирано от VenciTT
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 месеца ...

Хубав газов инжекцион върви от 1100-1300лв с монтажа +-100лв,така че всичко по-надолу от тази цена си е жива набутвация в бъдещ план :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хубав газов инжекцион върви от 1100-1300лв с монтажа +-100лв,така че всичко по-надолу от тази цена си е жива набутвация в бъдещ план :mitsu-smiley:

Сигурен ли ?!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Знам ли и аз...

не че нещо, ама вече 6 месеца и към 6 000 км. вече няма проблеми ( да чукам на дърво) ...

Да се надявам и за в бъдеще да нямам проблеми...

Поздрави!http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/drinks.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сигурен ли ?!

Да имам приятел,който професионално се занимава с газови уредби от 2000г и с нега съм говорил много пъти на тази тема и за суми под 1000лв винаги се прави компромис с нещо,дюзи,компютър,изпарител ли ще е,но в крайна сметка проблемите почват веднага след първите 15к км :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да имам приятел,който професионално се занимава с газови уредби от 2000г и с нега съм говорил много пъти на тази тема и за суми под 1000лв винаги се прави компромис с нещо,дюзи,компютър,изпарител ли ще е,но в крайна сметка проблемите почват веднага след първите 15к км :mitsu-smiley:

Е явно нещичко ти е спестил, аз съм вече на 30 000 без грижи, за 800 лв с някаква отстъпка всичко ... мисля,че и за напред ще е така. В повечето случаи се спекулира с качество и цени .Забравих инжекторите ми са от най-тихите и не се чува почти като работи колата .Ако някой го интересува ще прегледам и ще дам марките на отделните елементи в системата.

Редактирано от ipj
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е явно нещичко ти е спестил, аз съм вече на 30 000 без грижи, за 800 лв с някаква отстъпка всичко ... мисля,че и за напред ще е така. В повечето случаи се спекулира с качество и цени .Забравих инжекторите ми са от най-тихите и не се чува почти като работи колата .Ако някой го интересува ще прегледам и ще дам марките на отделните елементи в системата.

Ако не ти представлява проблем може ли да ги опишеш?Най-вече рейка ....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако не ти представлява проблем може ли да ги опишеш?Най-вече рейка ....

По спомен редуктора е Гама или нещо такова италиянско е това на 100%, рейката е РЕЛ пак италиянска, компа българския на БСМ,за бутликата съм сигрен,че е българска, а дребните елемнти има и турски ,не помня марките на дреболиите,че минаха вече година и половина.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По спомен редуктора е Гама или нещо такова италиянско е това на 100%, рейката е РЕЛ пак италиянска, компа българския на БСМ,за бутликата съм сигрен,че е българска, а дребните елемнти има и турски ,не помня марките на дреболиите,че минаха вече година и половина.

Рейл Блак Боди (тоест черна рейка ли е)защото са дефектни на 94 % и си късметлия ако си уцелил дълготрайна (освен ако не са я сменили гаранционно) :mitsu-smiley:

Редактирано от dachbissnes
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На Маздата ми съм с Фобос - 800 и няколко лева струваше преди около 2 години. Минал съм над 40 000км и дори профилактика не съм й правил. Работи перфектно - както като съм го сложил, така и до последно като взех Галанта и я оставих пред блока.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моята Фобос 2 с бутилката тип резервната гума според сайта на Фобос крайна цена (преди 3 месеца) бе 1100 лв. Трябва ли да мисля че съм в класа на уредилите се с качествена по-скъпа уредба? Добре, но поради добри стечение на обстоятелствата, аз платих за всичко това само 820 лв. Сега да почна ли да се притеснявам че съм под тези 890 лв. Както телевизора ми преди 2г ако е струвал 1000 лв, сега същият или подобен клас вече е 700, всичко пада леко надолу. Относно газовата имам си 50000 км ли 2г гаранция. След като тези условия са налице, то въпрос на финансови възможности е слагането на по-висок или по-нисък клас уредба. Всеки си знае чергата, зя някои 20 лв са много, за други 200 лв нищо...

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Рейл Блак Боди (тоест черна рейка ли е)защото са дефектни на 94 % и си късметлия ако си уцелил дълготрайна (освен ако не са я сменили гаранционно) :mitsu-smiley:

Не съм специалист, само знам,че нямам грижи за нищо с ГИ .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какви са признаците на дефектната рейка?

Ако ми се случи да си спестя главоблъсканиците, а и докато е гаранционна да отстранят проблема... :)

Ето това е моята, не знам дали за нея става въпрос...

СНИМКА

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какви са признаците на дефектната рейка?

Ако ми се случи да си спестя главоблъсканиците, а и докато е гаранционна да отстранят проблема... :)

Ето това е моята, не знам дали за нея става въпрос...

СНИМКА

Това е проблематичната рейка колега,първите признаци са при преминаване сутрин на газ гасне.По нататък започва да гори много и дюзите стават шумни и накрая колата става невъзможна за каране..придърпва в ниски обороти или държи нестабилни и високи обороти.Вариантите са два кит за ремонт на рейката и си я правиш сам (струва 12 лв)или гаранционна смяна ако сервиза е коректен към клиента.Най-добрия вариант е да си е добре рейката което ти пожелавам искрено.Успех

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързият отговор колега!

При мен за момента забелязвам само леко повишаване на шума. Но ги чувам само когато не съм в движение и с изключена музика и в колата ми е тихо... ;) Иначе не ми е придърпвала и разхода ми е в нормите за сега.

 

А с този ремонтен комплект дали би се справил непрофесионалист ( рейка до сега не съм отварял, но изпарител - да)

ще е нужна ли някаква калибровка или само подменям частите ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързият отговор колега!

При мен за момента забелязвам само леко повишаване на шума. Но ги чувам само когато не съм в движение и с изключена музика и в колата ми е тихо... ;) Иначе не ми е придърпвала и разхода ми е в нормите за сега.

 

А с този ремонтен комплект дали би се справил непрофесионалист ( рейка до сега не съм отварял, но изпарител - да)

ще е нужна ли някаква калибровка или само подменям частите ?

Колега аз сам си направих ремонта ..не претендирам да разбирам много но се ровя по колата.И после се наложи да донастроя малко после ГИ.Няма как да не се получи разлика и да не иска настройка,с гумичките които сменяме при ремонта се променя и хода на дюзата ..така че може и да се променят времена и сместта.Имам опит вече ще помогна ако се наложи :mitsu-smiley:

Редактирано от dachbissnes
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 11 месеца ...

Колега аз сам си направих ремонта ..не претендирам да разбирам много но се ровя по колата.И после се наложи да донастроя малко после ГИ.Няма как да не се получи разлика и да не иска настройка,с гумичките които сменяме при ремонта се променя и хода на дюзата ..така че може и да се променят времена и сместта.Имам опит вече ще помогна ако се наложи :mitsu-smiley:

 

За какъв модел газова става въпрос

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...