Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

ВАРНА - време е за събор!


Препоръчано мнение

Вальо - майстор на късия разказ, ура :icon_thumbup:

Галя, моля за снимката на Додо и Ичко, меко казано е тематична :D :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Откъслечни сведения за срещата, се промъкват във варненският печат, въпреки наложената от полицията цензура. Данните са за двама майстори на спорта, напуснали в малките часове на ноща мястото на събитието. Единият пътем заглаждал острието на кървава катана - с парче велур изрязано от корем на бяла акула а другият пътем спрял в пункт за приемане на цветни метали - където предал огромно количество прясно дъхащи на барут гилзи от магнум. Търговецът от пункта сподели пред медиите, че докато момъка с голямата сабя изглеждал твърде спокоен - то господина с гилзите бил твърде нервен, два пъти преброил получените за тях лев и осемдесет и три стотинки, и три пъти попитал правилно ли е пресметната сумата за приетите вторични суровини.....

:D :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вальо - майстор на късия разказ, ура :icon_thumbup:

Сега, като си касирал средства от скраб, е редно да почерпиш на ВВ :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря!!!

Вальо, след като толкоз мрънкаш ща почерпя, но не казвам с какво :icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 месеца ...

Тази събота 04.02 от 18:00ч. се събираме в познатата механа "Вавилон" :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз този път ще гледам да намина за малко, че ми изникнаха непредвидени ангажименти и няма да мога да остана цяла вечер. :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малко със закъснение, но да благодаря на уважилите мероприятието. Изкарахме си страОтно :rulez: :mitsu-smiley:

vavilon.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • преди 3 месеца ...

Моряци, не дойде ли врема за нова среща?

Питам не за друго, а за да ви помоля - като се съберете, да ми измислите един мебелиран апартамент под наем, поне от две стаи. Дългосрочно, за сина.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 10 месеца ...

Здравейте, виждам че темата отдавна е замряла, но все пак дали има някой варненец със Lancer X да се видим и да огледам колата? Рядко се срещат по улиците, още по-малко паркирани и огледът от страни изглежда доста подозрително :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

СЪОБЩЕНИЕ: Тази неделя 10.06 си организираме пикник на аксаковска панорама. Сборен пункт - паркинга на БИЛА в кв. Левски на ул. Христо Смирненски :link:. Час на събиране - 09:00. Ще си напазарим за пикника и от там потегляме. Телефон за връзка: (0888 793 едно четири осем) :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте всички,аз съм малко нов тук , но гледам по тези събори само галантчета , евота , паждеро , еклипс , та се питах за следващото събиране дали ще има място за едно колтче от Бяла Слатина.

Поздрави на всички

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Няма конкретно място и дата...трябва да взема да ви сбера :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма конкретно място и дата...трябва да взема да ви сбера :)

Как няма?

Има място, има и дата :)

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=38512&st=0

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно, но за жалост няма да мога да дойда на вонеща вода, иначе е страхотно местенце ходил съм там.

Надявам се тази събота или неделя да оспеем да се организираме и да излезем да се запознаем.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 седмици ...

СЪОБЩЕНИЕ: Този петък 21.09, ще се проведе сбирка на клуба в добре познатата механа "Вавилон". Начален час на мероприятието 19:30ч. :drinks:

 

:link:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Здравейте колеги.

Извинявам се, миналия път не можах да дойда на събирането, лични проблеми.

Хайде на 26.10.2018 да се организираме отново.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 9 месеца ...

Ей варненци тук ли сте.... Миналата седмица на прибиране от морето попаднах в Бургас на фестивал на балканската скара... Разрових се из нета и пише че тази седмица събитието ще е във Варна. Някой има ли идея че може и една срещичка да спретнем с участието на много мръвки..... И аз ще прескочат до там.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...