Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

ВАРНА - време е за събор!


Препоръчано мнение

Благодарности на присъствалите, изкарахме си супер в познатото кръчме :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Редактирано от Емил Димитров
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Чудесна вечер си изкарахме,

и благодарности на престрашилите се да дойдат хора които обикновенно рядко ни удостояват с присъствие.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

По прегледах доста страници но не видях редовна сбирка. По принцип в механа вавилон ли се събирате от време на време или се избира различно?

Като новобранец съм с два колта (щяха да се 3 но....). Сбирките на vw се ежеседмични (имам и такава) и са горе долу на 3 места, само се сменят според атмосферните условия.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По прегледах доста страници но не видях редовна сбирка. По принцип в механа вавилон ли се събирате от време на време или се избира различно?

Като новобранец съм с два колта (щяха да се 3 но....). Сбирките на vw се ежеседмични (имам и такава) и са горе долу на 3 места, само се сменят според атмосферните условия.

 

В механа Вавилон наистина най-често се събираме зимата, не че има конкретна причина просто никой не дава друга идея а там си свикнахме и те така. Иначе сбирките ги правим на случаен принцип някой се сеща че скоро не сме правили, пише тук в темата, доуточняваме се кой кога може къде може детейли и така. Иначе по мое лично наблюдение се събираме горе долу веднъж месечно.

Така че ако решиш пишеш тука и ще се доразберем.

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

СЪОБЩЕНИЕ: Тази събота 24.05.2014г. от 18:00ч. ще се проведе среща на феновете. Място на срещата - картинг писта Виница. Ще поизпилим малко гуми и след това отиваме на механа "Никова къща" да пием бира :drinks: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

СЪОБЩЕНИЕ: Тази събота 24.05.2014г. от 18:00ч. ще се проведе среща на феновете. Място на срещата - картинг писта Виница. Ще поизпилим малко гуми и след това отиваме на механа "Никова къща" да пием бира :drinks: :mitsu-smiley:

Да взема да дойда ли?

На пистата каква е процедурата?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Плащаш и караш!

Обиколката е 2.50 лв.

Ние караме обикновено по 5 обиколки.

Ако не си карал досега попълваш една декларация че караш на твоя отговорност, купуваш си боне за левче,

следва инструктаж, слагат ти каската и :drag:

http://www.varnakarting.com/bg/prices

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Подобни изяснявания се случват на лични, колеги. Разчистих темата, нека не се отплесваме :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

СЪОБЩЕНИЕ: Тази събота 02.08.2014г. от 18:30ч. ще се проведе среща на феновете. Който иска да заповяда. Ще се съберем както обикновено на картинг писта - Виница, ще покараме картинг и след това ще пием бира на механа Никова къща :drinks: Ако някой иска да дойде направо на механата може да ми звънне за да ни провери на къде сме - 0888 793 148 - Емо :drinks: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами тогава този уикенд предлагам да повторим, че миналата седмица много приятно си изкарахме :) Или иначе казано колеги тази събота по същото време на същите места!

Редактирано от Емил Димитров
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами тогава този уикенд предлагам да повторим, че миналата седмица много приятно си изкарахме :) Или иначе казано колеги тази събота по същото време на същите места!

 

ЕЕЕ,

пак ли няма да мога да ида на палаткааааа... :-(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ее в крайна сметка, май няма да мога да дойда. Отвори ми се работа и ще съм извън града. :(

 

Ще се опитам да се върна на време, но нали знаете: А дано, ама ...

 

Може би следващия път(дано да е скоро) :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако тази седмица нещо се организирате ще намина, но в събота ще пътувам наобратно...... Гадно е среща през седмицата, ама нямам друг начин.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

СЪОБЩЕНИЕ: Този четвъртък 14.08.2014г. от 19:00ч. ще се проведе среща на феновете. Сборен пункт - полигона над буните. След това слизаме на капаните. Вип гостенин - Milen Z :drinks: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...