Премини към съдържание

ВАРНА - време е за събор!


Препоръчано мнение

Правилно :) 3002 стои вече мисля 2 или 3 дни на това място.

 

Колега, като видиш "автобуса" паркиран там, влез вътре в Пикадили, намери Мтел и попитай за Станислав. Като се видим по улиците да се поздравяваме поне :) Гледам доста Галанти има във Варна - няколко лачени с варненска регистрация, един ТХ спира на паркинга на същото Пикадили и имам съмнения, че и той е от форума, но не знам кой :) Скоро мярнах и едно Т, шофьора се загледа към моя автобус и затова предполагам, че избора му на кола не е случаен :)

 

Кажете вие с какви номера сте като се видим по улиците да свирим, светкаме, махаме с каквото можем :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днеска на паркинга на пикадили паркирам и гледам от едната страна мицубиши галант гледам от другата пак мицубиши галант :D едното беше с рег.номер В 3002 а другото сиво комби Н 9700.И в този ред на мисли кога ще е следващата сбирка че вече нямам търпение да се срещна с останалите от клуба:)

Ами то ние нямаме точно определена дата за това както е в някой други форуми. Просто решаваме и се организираме, така че ако никой друг не реши по-рано, изчакай още някой друг ден и можеш да ни "ръчнеш" тук в темата.

 

 

 

 

Кажете вие с какви номера сте като се видим по улиците да свирим, светкаме, махаме с каквото можем :)

Моят номер се вижда на аватара :rolleyes: .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като сте съседи пък, аз работя у вашита маалЪ :D Ами господа, като ви подканвам за среща, вземете че заповядайте...ние не хапем :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

моя е В 8513 НС тъмно син еми то аз и утре вечер съм съгласен да направим една срещичка.като видя някой галант все се оглеждам да видя някакви клубни лепенки ама май никой не си слага

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз лепенките ги раздадох, но обещавам като се видя с админа да взема пак :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Правилно :) 3002 стои вече мисля 2 или 3 дни на това място.

 

Колега, като видиш "автобуса" паркиран там, влез вътре в Пикадили, намери Мтел и попитай за Станислав. Като се видим по улиците да се поздравяваме поне :) Гледам доста Галанти има във Варна - няколко лачени с варненска регистрация, един ТХ спира на паркинга на същото Пикадили и имам съмнения, че и той е от форума, но не знам кой :) Скоро мярнах и едно Т, шофьора се загледа към моя автобус и затова предполагам, че избора му на кола не е случаен :)

 

Кажете вие с какви номера сте като се видим по улиците да свирим, светкаме, махаме с каквото можем :)

За кое Пикадили става дума? :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като сте съседи пък, аз работя у вашита маалЪ :D Ами господа, като ви подканвам за среща, вземете че заповядайте...ние не хапем :)

 

С удоволствие бих дошъл ако не беше толкова натоварен периода. Правите ли си някакви седмични срещи или от дъжд на вятър? Аз съм написал къде съм, като видите автобуса ми там елате и ще отделя време поне да пием 1 кафе.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи срещата може да е на централното пикадили на паркинга и да пием по едно кафе при теб примерно:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С удоволствие бих дошъл ако не беше толкова натоварен периода. Правите ли си някакви седмични срещи или от дъжд на вятър? Аз съм написал къде съм, като видите автобуса ми там елате и ще отделя време поне да пием 1 кафе.

 

Ами не са от дъжд на вятър, но спонтанно ги решаваме. Старая се да известявам в темата с няколко дена предварение. Просто следете темата ;) А и да предупредя, за да няма разочаровани...обикновено сме на някое заведение, хапваме..пийваме и разтегляме локуми, не ходим да пилим гуми и да си ги мерим :D Често караме картинг и след това пием бира на никова къща. А скоро мислим и да открием сбирките в гората :drinks:

Редактирано от Емил Димитров
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

моя е В 8513 НС тъмно син еми то аз и утре вечер съм съгласен да направим една срещичка.като видя някой галант все се оглеждам да видя някакви клубни лепенки ама май никой не си слага

 

Ееее, ами не гледай само галантите - и други модели има с клубни лепенки :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами не са от дъжд на вятър, но спонтанно ги решаваме. Старая се да известявам в темата с няколко дена предварение. Просто следете темата ;) А и да предупредя, за да няма разочаровани...обикновено сме на някое заведение, хапваме..пийваме и разтегляме локуми, не ходим да пилим гуми и да си ги мерим :D Често караме картинг и след това пием бира на никова къща. А скоро мислим и да открием сбирките в гората :drinks:

 

То това с паленето на гуми е присъщо за феновете на 2-3 немски марки.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А аз да разбера мен кой ме е надрал пак!!! :) Иначе последната среща я изтървах, че бях на работа ама скоро може пак да направим една, ама на зелено.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Никой не говори за пилене на гуми ама като нов ще искам да ви огледам колите да видя може да си харесам нещо за мойта :P само идеята разбирасе не че ще си взема нещо :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Никой не говори за пилене на гуми ама като нов ще искам да ви огледам колите да видя може да си харесам нещо за мойта :P само идеята разбирасе не че ще си взема нещо :D

 

Не се ли разминахме с тебе преди около час на ул. Милосърдие?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

трудно ще е станало още се каня да изляза от нас и да ходя да източа малко масло от автомата че са ми го препълнили :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли снимка на лепенките, които по принцип са на фен клуба и се раздават на феновете?

Мога да произведа такива за клуба...

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

някой има ли снимка на лепенките които попринцип са на фен клуба и се раздават мога да произведа за клуба такива

 

Следващия уикенд ще спретнем една сбирка, ще видиш и лепенките какво представляват. И на номерата имаме пластини някой :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...