Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

ВАРНА - време е за събор!


Препоръчано мнение

За съжаление и лепенката и пластината ми заминаха със старите ми коли в други хора. Бих се възползвал от една лепенка или пластина за Аутлендъра.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С някой се разминахме преди 15мин до Двете нули, сив Галант седан. Той ме погледна, аз го погледнах, па му свирнах. Ако е от форума - аз бях шЪ знайш :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С някой се разминахме преди 15мин до Двете нули, сив Галант седан. Той ме погледна, аз го погледнах, па му свирнах. Ако е от форума - аз бях шЪ знайш :)

Ако е бил със шарена предна броня - sandimen-а е ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

СЪОБЩЕНИЕ: Тази събота 13-ти юли ще се проведе сбирка на феновете. Събираме се от 18:00 до 18:30ч. на полигона над буните. След това слизаме на капаните да пием бира и да разтеглим локума. Новите колеги да не се дърпат и да заповядат :) :rulez:

Редактирано от Емил Димитров
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам едни съмнения, че днес е събота и вероятно трудно ще намерим

маса за поне 10 човека свободна, край морето! :icon_hmm:

Ама в краен случай Никова къща не е много далеч. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много добра среща се получи.

Благодарности и на новите фенове, ще се радваме да ги виждаме и по-често за напред.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хубава среща, хубави хора и по халба студена бира на плажа...какво повече да иска човек :) Другата среща отиваме у горЪтЪ :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Sorry ама аз на никой не запомних името, но не от неуважение, а просто при първо запознанство никога не ми влиза в главата. Следващия път като се видим с някой от вас да не се сърдите :) не можах много да свържа лицата с колите и никовете ама има време :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Споко колега и аз още немога да свържа лицата с колите, ама почнах да не обръщам внимание на колите само на лицата. Като начало дългото тяло е Тошко

Редактирано от Живко и Галя
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Доста добре се получи. Аз малко изтървах първата част, ама за сметка на това бях за закриването. Има време да си научим имената, колега, стига да се виждаме отново. http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_dance.gif

Редактирано от MAFIA
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif


Споко колега и аз още немога да свържа лицата с колите, ама почнах да не обръщам внимание на колите само на лицата. Като начало дългото тяло е Тошко


ШШШШШШШ Галяяя,
щи дам на тебе аз едно дълго тяло...
Аз съм висок, дълъг съм само когато съм легнал :-)


Редактирано от Todor V.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

СЪОБЩЕНИЕ: Утре ще се проведе сбирка на клуба на местно ниво в ГОРАТА. За целта моля да се явите в 10:00 сутринта на паркинга на пикадили център. Там ще се напазарува съвместно, след което се потегля. Може да си носите топки, федер бал и всякакви други забавления. Ако някой няма възможност да дойде сутринта и иска да ни намери по-късно, телефонът ми е 0888 793 148. Извинявам се за късното съобщение, но все пак пък бях предупредил на предната сбирка още. Поздрави и до утре.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно си изкарахме днес макар и в малък състав :link:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да наистина беше супер! :icon_thumbup:

Ние малко късно се присъединихме, ама се надявам да не сме пропуснали много. :)

Жалко, че никой от новите колеги не дойде. :mad:

Щяха да видят какво значи сплотен колектив. :rulez:

Следващия път без извинения. :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

МАШИНИ СТЕ :bowi: :bowi: :bowi:

 

http://media.snimka.bg/s1/2368/030980894.jpg?r=0

 

Много добре насочена и тематична снимка - 2 :mitsu-smiley: и 2 от кристалчетата на диаманта(Валката ако присъстваше на кадъра, таман щяха да станат 3) :rulez:

 

п.п. малко фотоапаратчето ментак, ама кво да прайш :icon_blush:

Редактирано от mmotors
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да наистина беше супер! :icon_thumbup:

Ние малко късно се присъединихме, ама се надявам да не сме пропуснали много. :)

Жалко, че никой от новите колеги не дойде. :mad:

Щяха да видят какво значи сплотен колектив. :rulez:

Следващия път без извинения. :rulez:

Много добре си изкарахме,макар да бях снощен :icon_blush: Добро място,още по-добра компанията.....ае незаменимо... Пак трябва да повторим,и тоя път наистина без извинения,присъствието задължително!! :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бачо Илия, ако ми намекваш нещо, не съм снимал с моя апарат :D

Редактирано от Емил Димитров
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...