Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

ВАРНА - време е за събор!


Препоръчано мнение

Предлагам тогава да организираме една сбирка на 25-ти август в Каварна, а колегата ще избере кръчмето :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам тогава да организираме една сбирка на 25-ти август в Каварна, а колегата ще избере кръчмето :icon_thumbup:

 

Аз със сигурност няма да мога тогава

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само кажете датата и часът,и ориентировачна броика на колегите и колежките.Кръчмето ще ви хареса

:icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз дата писах...часа викам следобед да дойдем, по от рано...примерно към 16-17 да може по-овреме да се прибереме после... За сега мисля сме към 7 човека :)

Редактирано от Емил Димитров
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз дата писах...часа викам следобед да дойдем, по от рано...примерно към 16-17 да може по-овреме да се прибереме после... За сега мисля сме към 7 човека :)

:icon_doh: Искрено ви моля да ме извините за недоглеждането, но бях забравил че от 25 сутринта съм на почивка на Шкорпиловци. :icon_doh:

Жената ще ме разстреля ако ги зарежа от първата вечер :icon_box:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само кажете датата и часът,и ориентировачна броика на колегите и колежките.Кръчмето ще ви хареса

:icon_thumbup:

 

Аз май се сещам кое е кръчмето! http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_thumbup.gif........... май в еднЪ горЪ http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Приятели, някакъв шанс да преместите събирането +една седмица, че имам амбицията да дойдем и ние? :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нека колегите кажат дали им е удобно, аз нямам напреки :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Приятели, някакъв шанс да преместите събирането +една седмица, че имам амбицията да дойдем и ние? :)

:icon_thumbup: За мен е най-добрия вариант ако го отложим с една седмица. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз на 01.09 и 02.09 ще съм във Варна http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_blush.gif ! ............. на Varna Skate Open и от там към София http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_blush.gif !

Редактирано от tzenov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък тази година реших да бягам на Юг..... Изкарах една седмица в Приморско, и сега пак се озовах във Варна, влече ме какво да правя :icon_bye: Ако нещо се организирате за тази седмица ще следя темата, че мисля вторника да бягам наобратно към Пловдив.

Редактирано от Milen_z
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

 

Наскоро станах бизнес партньор в иновативна компания. Компанията изгражда структура от търговски обекти, с които договаря отстъпка за своите клиенти. Всеки клиент в компанията ползва договорената отстъпка в съответния търговски обект , която варира от 1-30% в зависимост от обекта. Компанията има за цел да изгради най - голямата структура от търговски обекти както и най - голямата клиентска структура в България, като осигурява на всеки свой клиент възможност да пести докато потребява. Всеки законен търговски обект е потенциален търговец в компанията независимо какви стоки или услуги предлага. Дали ще си купите безалкохолно, ще си заредите колата с бензин, ще си купите диван, ще си пиете уискито в дискотеката клиентите на компанията ще могат да се възползват от тази търговска отстъпка.

 

Клиент в компанията може да стане всяко физическо или юридическо лице , като същият трябва да бъде препоръчан.

 

Ако колега от Варна прецени , че това е добра възможност да спести парички докато харчи мога да го препоръчам. Лично аз се възползвам от всяка възможност да получа отстъпка , когато правя планиран или непланиран разход.

 

Ако модератор прецени , че това е някакъв вид реклама може спокойно да ми изтрие темата. Не съм споменавал компанията или текущи търговски обекти.

 

Имам възможност да ви направя част от клиентската структура, затова го предлагам на колегите от Варна.

 

Ако прецените можем да се чуем , да се видим и да ви обясня по - конкретно ако се нуждаете от допълнителна информация.

 

Към момента има и търговски обект за авточасти със 15% отстъпка, което мисля , че би било от полза за нашите скъпоценни митсу-та :mitsu-smiley:

 

Поздрави и Хубав Ден!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами колега, вземи да дойдеш на едно събиране да се видим, запознаем, пък и ще ни обясниш за какво става дума :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти Емо,

 

Разбира се, все пак от миналата година не съм идвал.

 

С теб се запознахме миналата есен долу на 3-та буна бяхме едно 20-тина съфорумци , когато модератора от форума беше във Варна :icon_thumbup: BigBoss ако не ме лъже паметта.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това е админа бре...след това разжалване, внимавай да няма наказания :rofl: Ами вземи да дойдеш де...ние не хапем :drinks:

 

 

Миленски, сори....аз малко съм в ремонт тия дни..иначе уикенда бих организирал срещичка в твоя чест ама ти бързаш да си ходиш...

Редактирано от Емил Димитров
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това е админа бре...след това разжалване, внимавай да няма наказания :rofl: Ами вземи да дойдеш де...ние не хапем :drinks:

 

 

Миленски, сори....аз малко съм в ремонт тия дни..иначе уикенда бих организирал срещичка в твоя чест ама ти бързаш да си ходиш...

 

 

Не се коси, ако дойда ще организираш една в моя чест.... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги сбирката за Каварна се отлага за малко по-нататък, тъй като някой от колегите сега ще си ползват лятната почивка и нямата да са тук. При първа възможност ще посетим колегата от Каварна, затова ще го помоля да ми остави телефона си на Л.С., когато имаме готовност да се чуя с него :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мхъм....

Я вкарайте каварненската среща във времето от 29.08 до 06.09.....

Че тъкмо си запазих място в Албена.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От петък(24) и аз ще съм във Варна, ще следя тема за срещи и евентуалното ми присъствие на тях :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...