Премини към съдържание

ВАРНА - време е за събор!


Препоръчано мнение

А между другото - днес след работа към 18-18.30 ч. мисля да посетя картинг пистата във Виница - /днес и утре има намаление 50%/

Ако има желаещи да покараме заедно - да пишат или да ми звъннат 0884 16 23 24

http://www.varnakarting.com/

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм аут :icon_crying: , заминавам за почивните дни, че и за работните даже другата седмица. Така че без мен пак. Мога да ви пожелая много приятно изкарване, в което въобще не се съмнявам.

 

:sun: :drinks: :skara::friends: = БЕЗЦЕННО

 

:mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нещо активността по замисляния пикник се оказва слаба..Хайде,колеги,давайте да се събираме и да ходим малко на въздух.....

:icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За неделя го дават деня да е по-топъл от понеделника с 2-3 градуса. Гале, Хрис, Тоше вие как сте?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз за сега съм свободен за неделя, просто не се включвам активно в темата защото работата ми така или иначе рядко е зависима от конкретен ден и час единствено нещо "семейно" ако изскочи може да бе възспре. Иначе каквото каже болшинството...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи в неделя сме на пикник :icon_thumbup:

 

Ако така и така на всички им е безразлично а в понеделник ще сме +1 повече (Дориан) то тогава нека е Понеделник.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако така и така на всички им е безразлично а в понеделник ще сме +1 повече (Дориан) то тогава нека е Понеделник.

 

Еми ако Дориан може да се освободи за неделя ще е добре, защото Галя пък почива в неделя...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам нямате претенции за мястото, така че остава предложението на Митака за аксаковска панорама. Остава да се уговорим за час и място където да се сберем. Предлагам мястото да е паркинг на някои от супер-маркетите като миналата година, за да си напазарим и така да потеглим :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

СЪОБЩЕНИЕ: Утре неделя 29.04, ще се проведе пикник на мицу-феновете. Мястото е поляните на аксаковска панорама. Организацията е следната. Който иска да си пазари сам за събитието, идва направо в 11:00 на бензиностанцията над вятърна мелница. Тези които искат да пазарим заедно, да заповядат в 10:00 на паркинга на пикадили център. Там ще напазаруваме и отиваме на сборния пункт от 11:00. От там всички заедно на поляната :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вий голям пикник сте спретнали,щом още ви няма :D :D :D :D

 

Абе хич да не е по тъмно се прирахме, а и май бяхме последните които си тръгват от там.

Иначе супер си изкарахме (както се и предполагаше) надявам се и в най-скоро време да видим и снимков материал:icon_thumbup:.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Изкарахме си супер. Беше един хубав, слънчев ден изпълнен с емоции. Благодаря ви :icon_thumbup: Аз уви, нямах нет пак, затова, чак сега пиша.

 

ЕДИТ: Ето и нашите снимки :link:

Редактирано от Emil Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:drag: :drag: Ето и малко снимки от днес. Мицу фенове на картинг писта Виница :icon_thumbup: :drag: :drag:

 

:link:

 

http://media.snimka.bg/s1/0437/027117685.jpg

Редактирано от Emil Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето малко снимки от вчерашното мицу състезание :drag::link:

 

Ето как се нагъва и двуметрова сопа в малкия карт :rofl:

http://media.snimka.bg/s1/0475/027194385.jpg

 

Ето и видео:

 

http://www.vbox7.com/play:539f2838b6

Редактирано от Emil Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Трябваше да искаме за Тошко двуместния карт и да му махнем предната седалка :drag:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Трябваше да искаме за Тошко двуместния карт и да му махнем предната седалка :drag:

 

ЕЕЕ, ама ти не видя ли че на двуместния седалките му са една до друга (аз първо на него му хвърлих око ама...)

Иначе изживяването беше неуписуемо ама наистина малко са ми тесни тез картове.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е, че то повечето срещи дето ги обявяваме, щото сте се скъсали да идвате...все сте много ангажета.... А и това са спонтанни събирания... Има хора които се интересуват и се обаждат и се вълнуват. Все пак ще има и други подобни мероприятия които няма да са спонтанни, а планирани, така че ще Ви очакваме ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...