Премини към съдържание

ВАРНА - време е за събор!


Препоръчано мнение

  • преди 3 седмици ...

Събуждай се Варна :icon_thumbup: :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

 

Мани не мога да си отспя :) Къде ще ни водиш тази събота Ники? Айде организирай нещата и сме там. Часът да е най-рано 18 :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ли Емо, ами трябва да помисля, общо ще го измислим, всички да са доволни :)

Редактирано от Николай М.М.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами може и на предното място, стига да има фрее места, но като гледам не беше навалица тогава :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ние може да се обадим да си направим резервация, за да ни подредят маси и т.н., миналия път беше добре че уцелихме точно като беше приключил някакъв детски рожден ден :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ние може да се обадим да си направим резервация, за да ни подредят маси и т.н., миналия път беше добре че уцелихме точно като беше приключил някакъв детски рожден ден :)

 

Заеми се, защото аз съм доста ангажиран, пък като се остави право на избор и става мазало.. Обади се и запази места. Събота 18:10 примерно се сбираме на полигона и към 18:30 слизаме долу на Рапонгито. Ще се заемеш ли?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще се обадя да запазя места :) ще кажа за 15 човека да кажем...

 

Супер! Разчитам на теб!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Супер! Разчитам на теб!

Запазил съм за 15 човека в събота от 18.30 ж Рапонги :), така че дано се съберем поне или близо до това число :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи в събота се чакаме от 18:00 до 18:20 на полигона и задружно слизаме към рапонги!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз може би няма да дойда че трябва да разколача Галант-а, ама като идея - не е ли по добре по светло да се съберем, полигона осветен ли е?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз може би няма да дойда че трябва да разколача Галант-а, ама като идея - не е ли по добре по светло да се съберем, полигона осветен ли е?

 

По светло се върши ралта бре човек :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз този път ще пропусна...ако срещата се проточи малко повече, може и да се засечем, аз съм на фирмено парти в Рапонги, почва към 19:30, ние ще ходим към 20:00 часа...весела сбирка ви пожелавам, на следващата ще се постарая да присъствам :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Емо аз предлагам всеки който ще идва да каже и ако утре до обяд не се съберем поне 10-тина човека аз да се обадя и да отменя резервацията.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Емо аз предлагам всеки който ще идва да каже и ако утре до обяд не се съберем поне 10-тина човека аз да се обадя и да отменя резервацията.

 

Разбирам те, но проблема е че всеки път трябва да се моля на хората да заявяват участие и в крайна сметка го правят само няколко човека... А и предния път имаше доста хора които дори не писаха в темата, но дойдоха... Нека си седи резервацията какво пък толкова?!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разбирам те Ники, но предпочитам да сме 4-5 на голяма маса, от колкото да се сберем 10 и да се чудим къде да седнем :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Желаещи за снежно каране тази вечер в 00:00 часа?

Хе,хе

Да беше писал малко по-рано. Ей сега идвам от Кауфланд, там полицаите вардят, явно доста са желаещите да се веселят. Другите от компранията отидоха към кръговото на Метро, а аз се прибрах.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хе,хе

Да беше писал малко по-рано. Ей сега идвам от Кауфланд, там полицаите вардят, явно доста са желаещите да се веселят. Другите от компранията отидоха към кръговото на Метро, а аз се прибрах.

ЕЕЕЕ ма казвайте ги по с време тези неща. То така в последния момент... трудна работа

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе, що не си направим една зимна среща в някои от МОЛОВЕТЕ. Например в ПФое Мол чувам, че е доста празно и има много места за паркиране. Не знам дали има някакво подходящо кафе, но смятам, че ще намерим. Какво ще кажете за тази неделя?

:mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...