Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

ВАРНА - време е за събор!


Препоръчано мнение

Редрока да го оставим като краен вариант ако не измислим нищо. Там също не ми харесва много децибела на музиката и преди като се събирахме все се напрягах да ви чувам. Хайде колеги, дайте предложения. Ники ти нали си фръцкало, знаеш ги кафетата хайде напъни се и роди нещо :)

 

Едит: В тия молове няма ли някое интересно заведение? Поне имат големи паркинги...

Редактирано от Emil Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В мола е хубаво swap-a, но пък не ми се вижда удачен вариант за много хора, бара на Рапонги е доста голям и има къде да се паркира там поне :), друго с места за паркиране е Фантастико, то е като механичка сега зимата, много е приятно(по пътя за галата). Като се сетя още нещо, ще го споделя :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ВъвМола събота е пълната лудницане само, че няма никакво място за паркиране, а и има адски много народ така,че там на дали ще ви допадне много я кажете да е бар или да е за хапване за да знам акви предложения да дам, защото барчетата с големи паркинги са малко, а и в събота всичко се пълни, а Никсън на дали Рапонги ще допадне на колегите ....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На мен няколко човека са ми хвалили това "Фантастико", но аз лично нямам преки впечатления от него. Дали да не отидем там, може пък да покрие изискванията ни и да ни хареса... :icon_hmm:

 

Фантастико

 

Какво ще кажете?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Както споменах по-горе, фантастико е много приятно и има място бол за паркиране с новото оширение което направиха до него, аз лично съм за бар както попита Звезди, но булшинството печели, така че нека бъде както повечето от нас искат :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ходих на Фантастико това лято и да ви каже не останах очарована кой знае колко много да има места за паркиране но другото не беше много добре а и не се знае дали ще работи че те имат някакво страно работно време но ако се орентираме към заведенията за храна има доста вариянти който са в града и ще е по лесно за колегите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бирария Трите лъва (Three Lions Pub), гр. Варна.

 

Дневен Бар

Нощен Бар

Музика

Футболна атмосфера, Sky Sport

Английски бар

 

Брой места: 150

Работно време: 11.00ч. – 04.00ч.

 

* Заведението се намира на нов адрес: пл. Славейков 1, с/у Морска администрация

:icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За заведения за хранене би могло пицариите "Селена" или "Акварел" в Левски. За подходящо кафе, в момента се ровя из нета, че нещо не ми идва на ум. Ако се сетите за някое казвайте...... :)

Звезди, в момента в Меи-то където преди беше Лучиано, сега какво е знаеш ли? Става ли за сбиране там?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мила идея нямам да ти кажа не съм ходила там от одавна но виж това което предлага Мртин сякаш е добре само дето не се сещам къде се намира точно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, знам го "Трите лъва" Преди години една приятелка, запалена по футбола редовно ме водеше там, да играем джаги :D Но се намираше до гарата. Ми аз нямам против, стига да има места да се паркираме там. Честно казано, на мен навсякъде ще ми хареса :) Нали отиваме да се видим ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Иначе до Селена и Акварела на Левски малко понагоре от тях има една Механа забравих и името тя изглежда добре, но не съм ходила в нея не знам дали ще е добре иначе има и места за паркиране за барчета мога да изброя но там музиката няма да е много тихатиха за да може да се чувам

може и на БМ до делфинариума

Краме

Авангардите

Клатро до Дапа се намира

и т.н.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Механата до пицариите май беше Вавилон, ама аз не съм останала с добри впечатления от нея.

Куатро е в стария ми квартал и там съм висяла с часове - става, има и къде да се паркираме.

В БМ-а е готино.

Авангардите са с по-надута музика сякаш, май не са удачни.

А Крамера е готина сладкарничка, ама май не е подходящ за подобен тип сбирка и почти никога няма къде да се спреш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Клатро сега е бар не е кръчма а БМ и аз мисля че е добре но трябва да се правят резерваций абе както иска мнозинството

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен.Варианта Гранд мол Варна,паркинг ниво 2 (на покрива) и сладкарница Крамер (също на ниво 2 ) как ви се струва?

Редактирано от S.Iliev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако ще е там ще е по добре да паркираме на паркинга на покрива че сякаш по малко хора го знаят въпреки че в събота не знам колко място ще има :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малиии :) Хайде да видя сега дали можете да се обедените около едно решение. Казвайте, гласувайте ако трябва и сме там, аз претенции нямам. Това фантастико наистина има голям паркинг. И да е кафене, а не механа. За механата си трябва по-стабилна организация :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ииии Рапонги става :)

Хаиде и аз да се включа в идеите (като варненец) аз предлагам някъде извън града, примерно на калимански хан намира се в с.Калиманци на около 10км от Варна посока Аксаково или комплекс Изворите и той горе долу същите километри и посока. Мястото е приятно тип кръчма имат места за паркиране спокойно и без силна музика. Иначе каквото реши мнозинството дете се вика може и на Гюрлата по една пача с чесън... ВАЖНА Е КОМПАНИЯТА

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ок. Разбирам, че сте избрали "Рапонги". Да не се бавим повече с избора, за да не се обърка накрая някой. Към колегата Todor V., колега ние на калимански хан сме се събирали вече и наистина мястото е много хубаво. Сега обаче ще направим едно кафене. Пък другия път може пак една кръчма да спретнем :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ок. Разбирам, че сте избрали "Рапонги". Да не се бавим повече с избора, за да не се обърка накрая някой. Към колегата Todor V., колега ние на калимански хан сме се събирали вече и наистина мястото е много хубаво. Сега обаче ще направим едно кафене. Пък другия път може пак една кръчма да спретнем :)

Е съжалявам не знаех, все пак аз се регистрирах в този форум преди месец. Иначе нямам нищо против Рапонги.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега Todor V. ще наваксаш пропуските :icon_thumbup:

Хриси радвам се, че ще ни удостоиш с присъствие.

И така:

 

Дата - 13.11.10г

Сборен пункт - полигона над буните.

Час - 17:00

Място на мероприятието - бар. Рапонги

Час - 17:20

 

http://www.bg-space.com/uploads/13/2922/thumb_10550ca8097451e429f37a12a41d5d6f.jpghttp://www.bg-space.com/uploads/13/2922/thumb_27fd568b2bd1fe8a4faec59cdd7940dc.jpghttp://www.bg-space.com/uploads/13/2922/thumb_738eb6069c64a5c718603e332d138efa.jpghttp://www.bg-space.com/uploads/13/2922/thumb_3859fd9d03f4b06490e9ad05f9a0a2d7.jpg

Редактирано от Emil Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...