Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Колеги, бихте ли ми помогнали малко със този странен за мен автомобил. Преди месеци бях писал тука да ви искам помощ за eclipse, но така и не ми стигнаха парите за него, а по-евтините бяха в дста очайващо състояние :icon_crying: . Днес си продадох колата и ще направа отново опит да влезна във вашата "секта" сега обаче с митсу FTO :rolleyes: . Ще преодолея десния волан (от тях май няма с ляв волан), но ме интересува тъй като е ограничена версия (така прочетох) намират ли се части за него и дали ще мога да му преодолея поддръжката :rolleyes: . Става въпрос за 1.8 125 коня автоматик! Някави отзиви за тоя двигател ако имате ще се радвам да ги споделите, много ми харесва колата и стига да е в горе доло добро състояние я отнасям :icon_dance: .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги бихте ли ми помогнали малко със този странен за мен автомобил.. Преди месеци бях писал тука да ви искам помощ за eclipse но така и не ми стигнаха парите за него, а по-евтините бяха в дста очайващо състояние :icon_crying: Неска си продадох колата и ще направа отново опит да влезна във ваща секта" сега обаче с митсу FTO :rolleyes: ще преудолея десния волан (от тях май няма с ляв волан) но ме интересува тъйкато е ограничена версия (така прочетах) намират ли се части за него и дали ще мога да му преудолея подръжката :rolleyes: става въпрос за 1.8 125 коня автоматик!!! Някви отзиви за тоя двигател ако имате ще се радвам да ги споделите, много ми харесва колата и стига да е в горе доло добро състояние я отнасям :icon_dance:
Лично аз небих си взел с десен волан,нашите малоумни политици ще вземат да вкарат някой закон за този тип автомобили,и ще се чудиш после какво да правиш
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги бихте ли ми помогнали малко със този странен за мен автомобил.. Преди месеци бях писал тука да ви искам помощ за eclipse но така и не ми стигнаха парите за него, а по-евтините бяха в дста очайващо състояние :icon_crying: Неска си продадох колата и ще направа отново опит да влезна във ваща секта" сега обаче с митсу FTO :rolleyes: ще преудолея десния волан (от тях май няма с ляв волан) но ме интересува тъйкато е ограничена версия (така прочетах) намират ли се части за него и дали ще мога да му преудолея подръжката :rolleyes: става въпрос за 1.8 125 коня автоматик!!! Някви отзиви за тоя двигател ако имате ще се радвам да ги споделите, много ми харесва колата и стига да е в горе доло добро състояние я отнасям :icon_dance:

Чудесен избор! :icon_clap: Има писано във форума за тази кола: За двигателя

И за колата като цяло

А моето мнение за колата е :plane: Ще е чудесно в България да има повече такива автомобили.Успех! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За волана един приятел ми развиваше теории , че могъл да се сложи ляв от еклипс , въпреки че ме съмнява. Иначе мисля , че двигателят беше като на каризма , а в мобилето беше обявен и единия от пазарджишките , който е 200 коня.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бях гледал, че в Дубай правят конверсията с Еклипсовия волан, но за пари не ми се мисли. По принцип съм болен на тема редки автомобили и това е направо мечта.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За волана един приятел ми развиваше теории , че могъл да се сложи ляв от еклипс , въпреки че ме съмнява. Иначе мисля , че двигателят беше като на каризма , а в мобилето беше обявен и единия от пазарджишките , който е 200 коня.

 

 

да ама на тва животнче няма плащане акциза :icon_censored:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бях гледал, че в Дубай правят конверсията с Еклипсовия волан, но за пари не ми се мисли. По принцип съм болен на тема редки автомобили и това е направо мечта.

 

 

Аз също обичам редки и различни автомобили и този много ми хареса, затова съм се насочил към него но има и една малка подробност която много ме притеснява.. частите криво ляво ще намирам но ако я чукна нещо тая кола фарове, брони, капаци ще има ли от каде да си намера как мислите??? И колко горе доло ще излезе едно обслужване на този автомобил по на Каризма частите, вия горе доло сте запознати с цените :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За частите ще трябва да ги чакаш от Англия , както е написал Лео . Иначе този дето се продава акцизният , го карат от бая време вече с английските номера .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...