Премини към съдържание

Здравейте на всички !


Препоръчано мнение

Здравейте, колеги! Това ми е първия пост...е разбираемо...днес станах горд собственик на :mitsu-smiley: КОЛТ...верно (не знам коя генерация) ...92 година... 1,3 12V ...та исках да се похваля...и да се представя :) ..ммм и да не забравя, от София съм :)

:icon_n_king:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да ме насочите към тема за всички колеги с КОЛТ, където всеки се представя, казва от къде е и тн :)? Ако е удобно!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честита придобивка и със здраве да й се наслаждаваш. Май това е точното място за Колт-фенове, а и за всякакви други такива :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито, Колега!

Безброй безаварийни километри! Очакваме те скоро да се похвалиш напълно и на някоя срещичка! ;)

 

:icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ама сега като Ви казах че е '92..да не си помислите че е предишната генерация, ръбатата... точно като на telecentar е...само че бяло :) БЕЛО !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ама сега като Ви казах че е '92..да не си помислите че е предишната генерация, ръбатата... точно като на telecentar е...само че бяло :) БЕЛО !

Честито

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...