Премини към съдържание

Определяне дата за пролетно посещение при децата от дом "Българка"


определяне на дата за пролетно посещение при децата  

33 гласа

  1. 1. ???? ?? ?? ? ???-?????? ?? ??????? ?????? ?????????

    • 25 - 26 ?????
      10
    • ?? ????? ?? ??????? ??????? ??? (1 - 6 ???)
      3
    • 23 - 24 ???
      16
    • 9-10 ???
      4
    • 0


Препоръчано мнение

Колеги, от другата тема общо взето стигнахме до тези дати. Моля ви за активност в гласуването, а и срещу Великден е време да се отдадем на благотворителност и да зарадваме нашите малки приятели с веселба, празник, музика, внимание, игри, лудории и .... скара..... :-) Сметката на клуба я знаем всички, ще помоля Светльо да я пусне, че не ми се търси сега......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз също гласувах за най-късната и незнам какъв би бил проблема, че тогава са баловете....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

След задълбочено иследване на програмата ми и реален риск (90%) да не мога да присъствам на 25 април аз също пуснах моя глас за 23 май. Което нищо не означава, скарата ще бъде доставена на съхранение у сватанака (за всеки случай) доста преди това. Така че - гласуване му е майката....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам за намесата по това време, след като вече има пусната анкета. Но защо пропуснахме датите 9 и 10 май - те са почивни дни и не се отработват, не е нито прекалено рано (април) , нито прекалено късно (краят на май). Какво е вашето мнение?! :icon_hmm: Ако има друг вариант бих гласувала точно за тези "междинни" дати ! :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз също гласувах за най-късната и незнам какъв би бил проблема, че тогава са баловете....

 

Балове... балове... аз мисля, че тогава ще можем със Светла да се присъединим... ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Щото спинкаме.....

Ако искате да редактирам анкетата?

Казвайте......

 

Май е добре да я има и тая междинната дата, както предложи Сълзица. Аз ще изчакам с анкетата, че за 23,24 май няма да мога. Предните априлските дати може да е студено и не съвсем подходящо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз хубаво да я редактирам, но не мога....

Лошото е, че има вече доста гласували хора....

 

Както и да е, моля някой от модераторите на раздела, или глобалните модератори да прибави и тези дати... Как не се сетихме... А уж го обсъждахме в другата тема... Нищо, де...

 

Относно времето - пролет е и всичко е Божа работа... Миналата година бяхме там на 19 април.... Така че - нищо не се знае.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Редактирана е с дати 9-10 май. :)
Я най добре я изтрийте тази анкета, и да се пусне нова, та да можем да си гласуваме и тези които сме дали глас за друга дата, понеже сегашните варианти ги нямаше.......
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като пуснахте новата дата,защо не пуснахте отначало анкетата?Аз също искам 9-10 май,но вече съм гласувала за друга дата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Накрая ще трябва ръчно преброяване да се прави или ще стане голяма каша. Само трябва да си каже всеки който е за 9-10 май, а пък е гласувал за други дати.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз гласувах първоначално за април месец.Личното ми мнение обаче е ,че е най-добре да се гласува на ново.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз гласувах първоначално за април месец.Личното ми мнение обаче е ,че е най-добре да се гласува на ново.

 

 

И аз съм за ново гласуване като се редуцират датите до две.

Имайте предвид че покрай 24май има балове и все някой който иска да дойде ще има ангажимент с познат, позната или роднина.

А и децата може да изпращат абитюренти.

Добре е датата ни да не съвпада с друго мероприятие, празник или събитие.

И цялото им внимание да е насочено към нас и нашето към тях. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, дайте да се разберем тук кои дати да останат, че то времето си минава, няма и месец и половина до първата дата в тази анкета, а няма и лев събран дотук. Ако ще правим нещо - да се отнесем сериозно, моля ви!

Дотук датите са три, а не две, както предлага Дани. По многото почивни дни мисля да отпадне. За 25-26 април са гласували 10, двама или трима от тях оттеглиха гласа си - значи 7. За 9-10 май има 4, + да речем 3 - пак 7. А за 23-24 май са гласували 15..... Как да не се съобразим с колегите?

Предлагам ви да оставим тези три дати, очаквам коментари и предложения до довечера и я пускам наново

 

Колеги, нямаме време, а трябва и пари да събираме, не е толкова лесно това! Дайте малко повече активност!

Между другото ще се обадя на Йонкова да съгласувам датите и ако има проблем с някоя от тях - да отпада още сега. До довечера!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.
×
×
  • Създаване...