Премини към съдържание

Определяне дата за пролетно посещение при децата от дом "Българка"


определяне на дата за пролетно посещение при децата  

33 гласа

  1. 1. ???? ?? ?? ? ???-?????? ?? ??????? ?????? ?????????

    • 25 - 26 ?????
      10
    • ?? ????? ?? ??????? ??????? ??? (1 - 6 ???)
      3
    • 23 - 24 ???
      16
    • 9-10 ???
      4
    • 0


Препоръчано мнение

.....

Колеги, нямаме време, а трябва и пари да събираме, не е толкова лесно това! Дайте малко повече активност!

Между другото ще се обадя на Йонкова да съгласувам датите и ако има проблем с някоя от тях - да отпада още сега. До довечера!

 

Роско така ще е най-добре да питаш и какво е мнението на директорката. Кажи й за тия дати, дето се двоумим и ако има нещо от тяхна страна да го съобразим навреме.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз по принцип нямам ангажимент по 24 май, но дали ще е така с останалите колеги или децата?

Дани е много прав.

Ами ако децата имат някакви ангажименти - по завършване на училище (малките класове или абитуриенти и т.н.)?

Предлагам тази дата да отпадне за да няма сърдити.

Мисля, че 9-10.05 е добър вариант.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Роско така ще е най-добре да питаш и какво е мнението на директорката. Кажи й за тия дати, дето се двоумим и ако има нещо от тяхна страна да го съобразим навреме.

:mitsu-smiley: Точно така - питаме директорката за тези 3 дати, тя ще каже коя е най-удобната за тях и отиваме точно тогава. Няма какво толкова да ги мъдриме тези дати. То е ясно, че винаги ще има някой, който не може да дойде. А няма да е лошо наистина да посъберем по някой лев за да не се излагаме. Към момента и аз не съм дал, но през тази седмица ще се поправя. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, колкото и да ми се искаше да посетим дечицата на 23-24 май - а и като гледам повечето гласували са за тогава - няма да стане. Днес следобед се чух с г-жа Йонкова, тя предпочита да ги посетим на 9. май. Анкетата се закрива по технически причини. Между другото - няма да е зле следващия път да се допитваме предварително до ръководството, за да не изпадаме в подобни ситуации.... Съжалявам за неудобството и дано колегите не са си направили планове вече, за да могат да присъстват на едни от най-приятните мероприятия на клуба!

 

Сега идва ред да покажем съпричастност към дечицата и да дарим известна сума - всекиму според възможностите и желанието!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи 9 Май остава последно?

Време за преводи на пари, аз лично ще се внеса на някой колега от София.

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравете колеги,аз понеже съм нов,и имам :mitsu-smiley: от 5-6 дни,искам да ви питам като несъм член на клуба мога ли да се присъединя към вас,и къде се намира този дом,а и плюс това на тази дата имам и рожден ден та може да стане весело :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се, че можеш да се присъединиш!!! Дома се намира в гр. Стара Загора. Потърси във форума, има албуми със снимки от предни посещения там :) Ето малко снимки :link:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравете колеги,аз понеже съм нов,и имам :mitsu-smiley: от 5-6 дни,искам да ви питам като несъм член на клуба мога ли да се присъединя към вас,и къде се намира този дом,а и плюс това на тази дата имам и рожден ден та може да стане весело :icon_dance:
:mitsu-smiley: Всички са добре дошли, членството не е важно, дечицата са по-важни. А пък и празник щом имаш веселбата ще е двойна. Само да не си забравиш тортите.... :icon_thumbup: :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...
Щото спинкаме.....

Ако искате да редактирам анкетата?

Казвайте......

 

Искам помощ за да се оправя с този сайт. Нов съм и не мога да разбера последователността на разговорите, отговорите, решенята, които се вземат и т.н.

Ето пример: преди 2-3 седмици писах на Роско и не получих никакъв отговор. Питах как се става член на клуба, как мога да се включа в посещението в дома за деца в Стара Загора, какво ще се носи и купува...Започна дискусия и се прекрати или измести на място, което аз не мога да намеря. Поздрави Панчарево

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искам помощ за да се оправя с този сайт. Нов съм и не мога да разбера последователността на разговорите, отговорите, решенята, които се вземат и т.н.

Ето пример: преди 2-3 седмици писах на Роско и не получих никакъв отговор. Питах как се става член на клуба, как мога да се включа в посещението в дома за деца в Стара Загора, какво ще се носи и купува...Започна дискусия и се прекрати или измести на място, което аз не мога да намеря. Поздрави Панчарево

В посещението на дома за деца в Ст. Загора, можеш да се включиш ,като следиш ето тази тема.....http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=10844....

А на другите ти въпроси, можеш да получиш отговор там на място.... :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.
×
×
  • Създаване...